Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 6 з 12 [ 118 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 жовтня 2008, 23:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
А в чому, собсна, проблема? :?:
Ну, уявіть собі:
1. Ситуація: Немає ні вас, ні оточуючого світу.
Резултат: ніякої долі не буде.
2. Ситуація: Вас немає, але є оточуючий світ.
Результат: Вашої долі немає, бо вас таки немає.
3. Ситуація: Ви - є, оточуючого світу - нема.
Результат: Ви - (якщо зможете існувати без оточуючого світу :D ) єдиний творець своєї долі.
4. Ситуація: Ви - є, оточуючий світ також є.
Результат: І ви, і світ - впливає на вашу долю.

Я так і не розумію, в чому, собсна, проблема?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 жовтня 2008, 01:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Гадаю)), в пріоритетах

Цитата:
то від лукавого. Передбачити майбутнє не можливо. То, майбутнє, можна побачити коли бути поза часом...
Бодя, ви все добре вивчили, +12 за теперішньою системою шкільної освіти ))

Цитата:
Бодя пише:
В принципі в кожної людини дорога одна - пройти цей земний шлях, котрий називається життя. В дорозі навчитись, загартуватись, зрозуміти певні речі. В кожній дорозі є повно всяких заворотів, несподіванок
такий собі квест :arrow: :D



_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 жовтня 2008, 14:06 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
. Ситуація: Ви - є, оточуючого світу - нема.

а де ж ми тоді є якщо оточуючого хоч якогось світу нас нема?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 жовтня 2008, 20:14 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
"У будущего есть одна особенность...стоит только в него заглянуть...
как оно тут же меняется..потому что ты его видел....а это уже меняет все остальное...."(с)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 жовтня 2008, 23:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
HAMBA пише:
Ми рибки в акваріумі, яких час від часу все ж таки витягують на беріг. І з того берега на свій акваріум дивлячись ми відразу помічаємо багато недосконалих та обурливих речей, але, мабуть, з берега в брудний акваріум вже нікому не хочеться. Особисто моя думка.


до слова, випадково знайшла

Цитата:
В океане жила-была рыба, обычная рыба. Только однажды она слишком много наслышалась об Океане, и решила, что должна потратить все силы своей жизни, но попасть туда.
Рыба начала обращаться к разным мудрецам, и хотя многим из них нечего было сказать, они говорили всякую чепуху, чтобы поддержать свой авторитет "гуру".
Так, одна мудрая рыба сказала, что достичь Океана очень и очень непросто. Для этого сначала нужно практиковать определенные позы и движения первой ступени восьмеричного пути безупречно двигающих плавниками рыб.
Другая рыба-гуру учила, что путь в Океан лежит через изучение основ миров просветленных рыб.
Третья учила, что постижение Океана очень и очень сложно, и только очень немногие рыбы когда-либо достигали этого. Единственный путь - это повторять все время мантру "Рам-рам-рам..." и только тогда откроется путь к Океану.
ш как-то раз вконец уставшая от разнообразных поучений рыба поплыла в заросли водорослей. ш там она встретила совершенно обыкновенную неприметную рыбу.
Услышав о нелегких исканиях, она так учила рыбу-искателя:
- Океан, который ты ищешь, всегда был, есть и будет рядом с тобой. Он всегда кормит, оберегает, окружает своих обитателей. ш ты тоже являешься частью Океана, только ты этого не замечаешь. Океан и внутри тебя, и снаружи тебя, и ты - его любимая часть. А все рыбы - волны этого великого Океана!


_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 14:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Смішна притча. Напевно, сучасна.

Там є продовження:[QUOTE]Simple пише:
...- Океан, который ты ищешь, всегда был, есть и будет рядом с тобой. Он всегда кормит, оберегает, окружает своих обитателей. ш ты тоже являешься частью Океана, только ты этого не замечаешь.[/QUOTE]
[QUOTE]Продолжение: Так, что же мне сделать, чтобы это заметить? - спросила Рыба-искатель.
- Как это что? - удивилась Обыкновенная Неприметная Рыба, - 1) практикуй позы и движения восьмеричного пути безупречно двигающих плавниками рыб; 2) изучай основы миров просветленных рыб; 3) повторяй все время мантру "Рам-рам-рам..."
- Ах, да! ш не забывай, что Океан, который ты ищешь, всегда был, есть и будет рядом с тобой, Он внутри и снаружи тебя, а ты - его любимая часть![/QUOTE]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 21:40 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Є такий дядечко, (тобто його вже давно не має) і звати Його Аврелій Августин в світі його одні називають Блаженним, другі Свянтим Августином, але це до нашої теми не відноситься; так ось у нього є в творі - "Сповідь", досить таки не погані думки відносно вільної волі та про те що в нашому житті все передбачено, тому кого цікавить більш серйозно такі питання може почитати цей твір, він доречі мені в один час багато чого допоміг зрозуміти. В цьому творі він (Августин Аврелій) описує своє життя від молодих років до більш зрілих, хоч твір і не з найлегших, автори ІІІ - століття дуже сильно відрізняються манерою написанням від сучасних, але думаю що привикнути можна.

Моя точка зору співпадає, в даному випадку, з Августиновою, одним реченням це буде виглядати ось так:

Нашу долю ми створюємообираємозмінюємо самі, Бог в даному випадку зі своєю Всемогутністью, знає всі ймовірності кінцевого результату нашого вибору.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 жовтня 2008, 22:03 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Нашу долю ми створюємообираємозмінюємо самі, Бог в даному випадку зі своєю Всемогутністью, знає всі ймовірності кінцевого результату нашого вибору.

Гарно написано :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2008, 18:02 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия

Нашу долю ми створюємообираємозмінюємо самі, Бог в даному випадку зі своєю Всемогутністью, знає всі ймовірності кінцевого результату нашого вибору. [/QUOTE]
де ж тоді свобода вибору?якщо він наперед знає результат нашого вибору виходить що від нас нічого не залежить і відповідати за вчинки "нібито скоєні нами"не справедливо)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2008, 19:05 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
де ж тоді свобода вибору?


Чому ж не справедливо, я пішов туда і зробив то і то, а міг би того не робити і був би зараз там-то і робив ось це, Бог це знає і знає чим закінчаться оті варіанти як що б я обрав один або другий.
В мене на даний момент ось такий погляд на дане запитання, зрадістю готовий вислухати ваш, хоча як що не помиляюсь Ви вже це зробили написавши в основному ми самі творимо власне майбутнє але існують чинники які не залежать від нас))скажем так не лише ми творимо власну долю)ще суспільство) яке мені не дуже під ходить, точнісенько як Вам можливо не підходить моє, але це ж нормально коли комусь подобається їздити на джипі, а комусь в кабріолеті, чи ви зі мною не згідніш?




Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 12 [ 118 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB