Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 11 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 16:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
producer, в Києві жив колись такий дядько - Ігор Шабловський (гурт "Гроно" Тараса Петриненка), зараз він в США... я грав на двох його інструментах (це був 90-91 рр.)... уявляю які весла він зара робит... хлопец закінчив консу по скрипці, столярити вчився сам... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 18:19 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
hardmaks пише:
Цитата:
producer пише:
маю на двд...

З переводом?[/QUOTE]
так!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 21:20 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Таких фірм як Ibanez, Fender, Gibson, Epiphone, ESP, J&J, Cort, Yamaha в Україні без лишніх зусиль можна купити практично все просто треба трішик почекати.

Згоден з тобою... Але в Києві в магазині можна купити лише такі як: Epiphone, Ibanez, Yamaha, ESP,Cort... І то, зроблені бідними племенами планети... А на рахунок іншого, то на жаль немає... Можна хіба як ти вже казав, замовити і чекати, але ти не зможеш вибрати з десяти, наприклад, одну, неповторну!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 23:20 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
producer,
Записати можеш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 23:31 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Цитата:
producer пише:
Epiphone, Ibanez, Yamaha, ESP,Cort...

Чому, можна ще Гібсон, Фендер причом без проблем, Я не кажу вже про, J&D, J&L, Dean. З кастомів Карвін який є офіційно в Україні, но в магазині його не купиш але послухати є де, можу ще декілька фірм назвати, представники яких є в Україні і можна купити мойже в любому муз-магазині.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 23:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
А як вы хочете щоб гітари по 1500 $ як булочки по 20 штук привозили.

Приблизно ринок україни складається з 30 видів таких інструментів в ціновій категорії від 1000 до 4000 $ якщо магазин ъх буде мати по 10-20 кожного виду то його бюджет буде пару міліонів доларів це тільки дорогігітари а ще є дешеві які по валовій ціні всюди в світі перевищують кілкістю дорожчі інструменти. І так само скажуть інші музиканти неам треба то то то і то і все по 20 видів. Бюджет магазину буде тоді напевно під міліард доларів що собі ніхто в світі не може дозволити тільки раді того щоб раз в 10 років прийшов якись вася пупкін купити собі гітарку.

Переважно в світі практикується інша політика як магазинами так і музикантами і рідко хто пробує по 10 інструментів в одному магазині щоб вибрати той що треба.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 липня 2008, 18:04 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Початківцям спочатку треба вивчити "25 правил, які обов"язково повинен знати кожен гітарист"... Можете в гуглі знайти!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 липня 2008, 20:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
producer пише:
Початківцям спочатку треба вивчити "25 правил, які обов"язково повинен знати кожен гітарист"
інтересно... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2008, 14:31 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Цитата:
producer пише:
Початківцям спочатку треба вивчити "25 правил

Думаю що гітаристам треба знати спочатку фундаментальні речі, а потім вчити всякі правила. Про які правила ми можемо говорити якщо багато гітаристів навіть не знають хто такий Хендрікс. :bu


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 липня 2008, 14:42 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
hardmaks пише:



Думаю що гітаристам треба знати спочатку фундаментальні речі, а потім вчити всякі правила. Про які правила ми можемо говорити якщо багато гітаристів навіть не знають хто такий Хендрікс.

А до чого тут історія? Хендрікс - Великий музикант, але на сьогодні це лише сторінка в історії! А кожен, на мою думку, повинен творити свою власну історію... Я не думаю, що нам треба ще одного Хендрікса... Треба не боятися "перерости" когось відомого... А ще є один момент, такий що, зараз інще тисячоліття, інші технології, інші напрями, стилі, звуки, думки і вподобання! Все змінюється... Але чи до кращого чи до гіршого, сказати неможливо, бо все зовсім інше!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB