Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2 з 9 [ 88 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:скажіть мені що таке любов у народі[/QUOTE]у народі не знаю :D а кажуть, "що любов придумали для того аби гроші не платити" :) [QUOTE]Angi написав:і для вас[/QUOTE]для мене, це коли хочеться бути постійно поруч з тією кого любиш :(


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:37 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
"любов придумали для того аби гроші не платити"
таке придумали ті які ніколи не любили, немає змісту навіть більше говорити про цю фразу

про вас ви сказали не всю правду, але сказали частину, в любому випадку давайте не будемо відходити від теми


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 01:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]Angi написав:про вас ви сказали не всю правду[/QUOTE]а про це багато не говорять, як правило... :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 02:28 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
[QUOTE]борМан написав:[QUOTE]Angi написав:Коли дружина бачить вас з якоюсь іншою жінкою - просто коли ви посміхаєтеся, або спілкуєтеся - цього достатньо для скандалу.[/QUOTE]

Гм. Це залежить від рівня довіри. Якщо жінка не впевнена в свому чоловікові - 100%.[/QUOTE]

Не зовсім правильно пане Борман, жінка не може бути впевнена у своєму чоловіку на 100%, як і чоловік. Тому і одружується. Поясню вам трохи детальніше, заодно трохи розвинемо тему.
Я запитаю вас - чому ви одружилися і ви скажете мені неправду. Скажете, тому, що любите її і що завжди хотіли бути з своєю коханою. Але в цьому є парадокс. Якщо ви її любите, значить довіряєте на всі 100% - тоді, що змінив шлюб? у вашому випадку сама ідея шлюбу буде недовіра.
це - страх, що ваша кохана залишить вас коли-небудь, тому заключили контракт - перед суспільством, перед законом.
Можливо це відбулося на підсвідомому рівні, тоді є простий тест, щоб перевірити чи це так.
Справа в тому, що любов може мати два різних значення: одне значення- любов як взаємовідносини, а друге - любов як стан. Коли кохання є взаємовідносинами вона стає ярмом, тому, що є сподівання, потреби, накінець руйнування надій. Це стає боротьбою за владу. Любов як стан існування означає, що ви просто любите і не будуєте стосунків з цього. Любов - це не стосунки - це стан. Запитайте пана Алекса, він знає про це краще за нас усіх. Перевірте себе, тоді ви зрозумієте, що причина вашого одруження була зовсім не та про яку ви скажете.
Якщо ми всі будуємо стосунки - тоді не кохаємо по-справжньому, але й не одружуватися не можемо. Через тиск суспільства, церкви, політиків. Справа в тому, що коли не буде шлюбу - тоді не буде і сім`ї, а сім`я - це основа суспільства, нації. немає сім`ї не має нації. Тому кожен з нас постає перед складним вибором одружитися і обманювати, чи ні. Що буде правильно?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 19:37 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Цікаво ви одружилися, бо хочете прожити з іншою людиною все життя. Не тому, що любите її.
У вашому випадку ніяких стосунків не було навіть до шлюбу, тому він ніяк не вплине на вас.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 19:57 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Вирішальним фактором для мене було не те, що я люблю цю людину, а те що я зможу прожити з цією людиною все житя. - ваша фраза?
Вона є одночасно відповіддю на перше і друге питання.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 грудня 2007, 21:44 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
пане Мирослав, про логіку я думаю піклуватися треба в першу чергу вам, переглянте вище.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 9 [ 88 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB