Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 2 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2007, 02:19 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
[QUOTE]La piovra написав:Maks. 10 month[/QUOTE]
Я думаю Укртелеком запустить швидше в Коломиї 3G, тим більше peoplenet-це не 3G, ліцензію в Україні на 3G(WCDMA) має тільки телеком, а піпл нет працює в просто cdma стандарті


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2007, 17:47 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
Skier, ясно, значить не скоро і якості від Укртелекома не дочекаєшся


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 02:44 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
Дарма ви недооцінюєте цього монополіста...будемо бачити час покаже,а на рахунок якості скажимо так, та ж сама послуга "ОГО"(ADSL) від телекома досить немало найшла своїх прихильників в нашому місті,й досить непогано працює.
Тим більше посудіть самі майже всі банки для передачі своїх даних орендують в телекома VPN-канали,їх ніхто не держить, що ж їм мішає піти до іншого оператора, навіть до стільникового?
Просто сервіс в телекомі ще далеко не на тому рівні, тому всі і гонять на нього, аще рівень зарплат працівників досить низький тому немає ніякого заохочення для сумлінної праці,а навіщо напрягатися правда ж..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 13:02 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Доки Укртелеком буде у державній власності, доти и не зможемо отримувати нормального сервісу, в людей до тепер стоять телефони з блокіраторами, а за них треба платити всього на 2грн. меншне ніж за нормальний телефон :o
Навіть уявити не можу коли в Коломиї буде нормальний та доступний інтернет, наприклад в провайдера YES якісний інтернет, але дешевим та доступним назвати його не наважусь.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2007, 17:28 
Офлайн

З нами з: 28 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 110
Wandering
Навіть уявити не можу коли в Коломиї буде нормальний та доступний інтернет, наприклад в провайдера YES якісний інтернет, але дешевим та доступним назвати його не наважусь.

Незнаю тарифи від YES, але я маю від телекома ADSL безлімтка швидкість 512/128кБит/с, плачу 150грн в місяць, підключався по акціїї 1грн за підключення, мені здається що це доступно.Тим більше можна взяти інші дешевші пакети ітд.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 вересня 2007, 01:32 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Skier
От ти маєш, а я не можу мати, бо в мене телефон на блокіраторі і технічної можливості немає, я хочу їм платити свої гроші, а вони не хочуть, тому що їм пофігу, а був би приватник, то прибіг би й швидко поставив.
Кажете, що інтернет від Оптіми краще, але чому, адже вони використовують лінії того ж Укртелекому?

борМан
UA-IX входить до локального трафіку Оптіми?

P.S. Доречі в Оптіми подешевшала безлімітка на 512/512 тепер 250грн., а було 512, можливо з часом ще подешевшає?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB