Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі




 Сторінка 86 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 163  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 серпня 2008, 13:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Wandering пише:
Ну ти сам посуди, 1мбіт/с безліміт в єсі коштує приблизно 1270грн.!!! в Укртелекома точнісінько такий самий буде коштувати 150грн.
ти читав не уважно... прочитай ше раз: "Профі-Інтернет" Укртелеком


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 серпня 2008, 23:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 167
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Inkognito
Цитата:
Wandering пише:
то просто дістає, що мешканці нашого міста змушені отримувати послуги по завишених цінах.


Спокійніше ;) Я Вас повністю розумію, але... То скоріше - раніше діставало. Зараз вже все більше вибір :) От і йес скинув ціни і як для нього доволі непогано:) Продоження буде :)

Цитата:
exp пише:
Wandering, як ти не можеш зрозуміти, що мале місто не може мати таких цін, як у великому...


Тут Ви напевно неправі десь на 20-30%

Цитата:
exp пише:
ти читав не уважно... прочитай ше раз: "Профі-Інтернет" Укртелеком


А тут на всі 100%, у смислі неправі :) Wandering, як мені здається, не хоче бути провайдером, а для нь0го і всіх інших треба дивитись тут http://www.ukrtelecom.ua/services/customers/internet/ogo/tariff

ГомоУкраїнус, якщо б Ваша ласка, порівняли б в такому ж стилі (дусі) Оптіма,Yes, УТ (лінк вище) і Інтертелекомю Було б цікаво. Всякі мобільні нети до уваги не беру - то несерйозно :) Також не беремо до уваги ціни провайдерів таких самих приблизно міст як Коломия (Калуш, Дрогобич, Стрий, Мукачево). Те що маємо те маємо :) Було б цікаво насправді - щось на універсальну табличку по вибору прова в м.Коломия :)

_________________
Хто шукає, той завжди знайде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 серпня 2008, 23:18 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Все корабли - пингвины, а у всех пингвинов на ногах растут газонокосилки, кроме того, некоторые пингвины едят холодильники, и все фены едят холодильники. Но никто из тех, у кого на ногах растут газонокосилки, не является феном, так что ни один корабль не есть холодильники.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2008, 04:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
foka, я думав про таку таблицю.
Але треба обрати якійсь "американський", тобто повністю "потрєбітєльскій" підхід до її складання. Я вже навіть знаю який.

До речі, ЕХР дав правильну ссилку, а ви foka - ні. Навіть, якщо просто порівняти по умовах які передбачені послугою: В Еса швидкість симетрична, а на "Ого" - ні. Там де в УТ швидкість симетрична, там і ціна відповідна (див. ссилку ЕХР). Я всієї теми не читав, але було б дивно, щоб про це хтось ще не пояснив.

І останнє. Бігло глянув на тарифи УТ, Ес та Оптіми, стає відразу зрозуміло: суттєвих відмін між витратами не буде. Ми можемо тільки подякувати всім провайдерам, що у них різні тарифні плани - на різні потреби і гаманці.
hardmaks тут абсолютно правий.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2008, 21:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 167
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Inkognito
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
До речі, ЕХР дав правильну ссилку, а ви foka - ні. Навіть, якщо просто порівняти по умовах які передбачені послугою: В Еса швидкість симетрична, а на "Ого" - ні. Там де в УТ швидкість симетрична, там і ціна відповідна (див. ссилку ЕХР). Я всієї теми не читав, але було б дивно, щоб про це хтось ще не пояснив.


Чесно кажучи, я не знайшов нi на однiй сторiнцi, якi давали Exp i я, мови про симетричнiсть :( Тикнiть, будь-ласка, мене носом :)

Та й взагалi це подiбно на суперечку меломана i музиканта, або автолюбителя i пiлота формули 1 :) Я дивлюсь на цю тему зi сторони меломана :)

А все ж цiкаво б було подивитись порывняльну табличку з плюсами та мiнусами кожного прова (не тыльки по тарифах). Тiльки бажано з точку зору простого користувача, а не профi - нiхто ж з простих споживачiв не буде купляти те що вказано по ссилцi Expa :)

_________________
Хто шукає, той завжди знайде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2008, 13:22 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
ГомоУкраїнус я не розумію для чого домашньому користувачеві гарантована швидкість в 2мбіт/с?
Я беру нет за 200грн. і 90% часу маю швидкість заявлену в тарифі, тож запитання, навіщо платити більше?

Якщо потрібен інтернет з помегабайтною оплатою, то єс мабуть найпростіший варіант, але якщо ви хочете справжнього безліміта, то тільки УТ (в майбутньому може ще і Оптіма підійде).


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2008, 13:25 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
foka пише:
Чесно кажучи, я не знайшов нi на однiй сторiнцi, якi давали Exp i я, мови про симетричнiсть Тикнiть, будь-ласка, мене носом

Була розмова про це ще десь на початку теми про безліміти і порівняння там цікаві були :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2008, 14:24 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Цитата:
Wandering пише:
і порівняння там цікаві були

Цікаві порівняння були починаючи з 22 і закінчуючи на 24-25 сторінці... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2008, 21:45 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
hardmaks пише:
Цікаві порівняння були починаючи з 22 і закінчуючи на 24-25 сторінці...

Звісно щоб ображати та сміятись над іншими багато розуму не потрібно, а от щоб допомогти їм... це мабуть не для тебе :cl:

Якщо ти не можеш дати іншим корисну інформацію, то навіщо засмічувати тему, створюй іншу і там глузуй собі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 серпня 2008, 21:54 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
Wandering, як ти не можеш зрозуміти, що мале місто не може мати таких цін, як у великому...
Цитата:
foka пише:
Тут Ви напевно неправі десь на 20-30%

Я б сказав не праві на всі 100%, тому що мешканець м.Київ отримує інтернет від УТ за 250грн. 4мбіт/с і мій сусід так само платить, то чому ви заперечуєте?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 86 з 163 [ 1626 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 163  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Інтернетрі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB