Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 5 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2008, 20:18 
 
Цитата:
Kapitano пише:
100 процентово, можете грати в казіно...


Та толку, коли не поставлю, весь час пролытаю :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 березня 2008, 17:18 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
Екс-чемпіон світу за версією WBA у суперважкій вазі Микола Валуєв прокоментував ймовірність проведення найближчим часом боїв з Володимиром Кличком і Олександром Повєткіним.

«Про Кличка нічого сказати не можу, – заявив Валуєв. – Брати, на відміну від Дону Кінга, який дуже хоче побачити бій Валуєв, – Кличко, не дуже-вже прагнуть домовлятися. Ну а що стосується Повєткіна. Зі всіх важкоатлетів Саша для мене єдиний справжній друг. А битися з друзями... Я категорично проти. Звичайно, бокс є бокс, і часто бувало, коли друзі зустрічалися на рингу і били один одного, як затяті вороги. А після бою знову щиро тисли один одному руки. Думаю, наш випадок не виключення. І якщо доля все-таки зведе нас на рингу в офіційному поєдинку, кожен, безумовно, прагнутиме перемоги. Але мені б дуже не хотілося, щоб таке сталося».
А може боїться :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 березня 2008, 00:41 
 
Цитата:
jar4uk пише:
А може боїться

Та йому ще треба пояс у Чагаєва забрати, а там буде видно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 березня 2008, 18:23 
 
Мда, в Маскаєва будка така шо ну, стільки ударів витримати... Але бій був , як би то сказати, дворовий , чи шо, так як футбол дворовий :D .


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2008, 00:37 
 
Я тут так порахував, в нас виявляється 5 чемпіонів світу, а якщо ще і старшого Кличка взяти, то всі 6 ://:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 квітня 2008, 14:40 
 
Вчора Дхиндзерук 4 раз захистив пояс, цбого разу проти чеха. Чесно кажучи, видно було, що Сергій явно не дооцінив суперника.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 травня 2008, 16:58 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
Екс-абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі британець Девід Хей має намір провести два поєдинки з кращими суперважковаговиками світу.

- Обіцяю стерти в порошок всіх своїх опонентів. Я покажу їм яким повинен бути бокс в суперважкій ваговій категорії. В даний час всі претенденти схожі на жирних хлопців, які з'ясовують відносини в рингу. Це ганьба. Над суперважким дивізіоном вже починають посміюватися і я цього не допущу. Першою моєю жертвою буде володар титулів IBF і WBO, українець Володимир Кличко. Поєдинок з ним запланований на наступний рік, - заявив Хей.


Ну шо, подивимося. :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2008, 17:53 
 
Цитата:
jar4uk пише:
Ну шо, подивимося.


Хай ще тренерується. :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 19:09 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
Почесний чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко проведе поєдинок з чемпіоном світу за цією ж версією нігерійцем Семюелом Пітером 4 жовтня в Берліні на арені O2-World, яка вміщає 17 000 глядачів.

У цей же вечір на ринг O2-World арени вийде і молодший брат Віталія, чемпіон світу за версіями IBF, WBO і IBO Володимир Кличко, який проведе захист своїх титулів проти обов'язкового претендента Олександра Повєткіна.

Нагадаємо, що Віталій Кличко через численні травми оголосив в 2005 році про завершення кар'єри, але якийсь час тому вирішив провести ще один чемпіонський поєдинок.

Семюел Пітер завоював чемпіонський пояс в березні 2008 року, нокаутувавши Олега Маскаєва, пише Sports.ru з посиланням на німецьке видання Bild.


:cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2008, 15:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Вчера в Гамбурге чемпион мира по боксу по версиям IBF и WBO в супертяжёлом весе Владимир Кличко отстоял свои титулы в бое с американцем Тони Томпсон.

Ещё перед началом поединка бесспорным фаворитом считали украинца. Однако Томпсон не собирался отбывать второй номер. Томпсон задал достаточно высокий темп и на уровне с Кличко шёл на обострение. Клинчевать рефери не позволял, что сделало поединок ещё более зрелищным.

Кличко много двигался по рингу и пытался боксировать в привычной ему манере. Однако преимущество Владимира по-настоящему стало заметным лишь в середине боя. Он много атаковал, точно бил, при этом не забывая о защите. Томпсон всё же пытался переломить ход поединка, но Кличко приглушал и эти попытки.

В десятом раунде боксёры потеряли равновесие в клинче и оба упали на ринг. Подняться Томпсону было сложно: то ли от усталости, то ли от возможной травмы. Но мучиться американцу оставалось недолго. В одиннадцатом раунде ударом справа Владимир отправил соперника в нокаут. Тони смог подняться, однако едва держался на ногах, и рефери остановил бой.

Следующим соперником Кличка должен стать россиянин Александр Поветкин.
шкода не подивився як то всьо виглядало... бокс не дуже люблю, але Кличків завжди дивлюся... :b_:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB