Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр




 Сторінка 13 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2008, 17:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
producer пише:

Цитатаalex_oxy пише:

Не Шишковым единым жив Фендер Кастомшоп


Я не спорю, я просто говорив про те, що бачив...

Коли EXP продав гітару Шишков навіть і не мріяв працювати в фендер )))

Цитата:

Цитатаalex_oxy пише:

Зделай заказ в АТтрэйд - привезите мне 10 Стратов Дэлюкс, а я выберу и заплачу за один ... представляю себе реакцию менеджера гы..

А шо тут такого? Чому якшо для якогось відомого музиканта можна, а для простого лабуха ні? Я не згоден з тобою Сашко... Якшо менеджер не бик, то він може пропонувати і пропонувати, а ти вибирай!


Якщо комусь здається, що відомі музиканти вибирають так то це дуже велика помилка. Напевно тільки в нашій країні вибираюсть з гітра саму гітарну, а з запорожцій самий запорожестий.



Цитата:


Цитатаalex_oxy пише:

короче, нытики, берите пример - и побольше позитива!

Якщо брати приклад, - то точно не з тебе!


Цікаво з когош?

Для тих хто не в курсі

Сашко власник комплекту "мрія любого гітариста"

PRS SingleCut +
Marshall 2203 '78 (Повнітю перебраного бутіковою майстернею, На таких граються Zakk Wylde, Kerry King, Dog Aldrich і ще можу сотню інших навести хто використовує такий підсилювач)



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2008, 17:31 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Для тих хто не в курсі

Сашко власник комплекту "мрія любого гітариста"

PRS SingleCut +
Marshall 2203 '78 (Повнітю перебраного бутіковою майстернею, На таких граються Zakk Wylde, Kerry King, Dog Aldrich і ще можу сотню інших навести хто використовує такий підсилювач)


Так справа не втому, власником чого він є... І ти вважаєш це мрією гітариста? Цікаво, а щоб його сусіди не оскаржували, як за голосно він може включити Marshall 2203 '78 в себе в кімнаті? Хоч відсотків з 15 він звуку дає? Думаю, що не дуже голосно....
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:


"мрія любого гітариста"

Думаю, що поважаючий себе гітарист, має власні мрії! А ти маєш? (не подумай, шо я хочу тебе образити, просто мені цікаво...)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2008, 18:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
producer пише:

Цитата~AsmodeuS~ пише:

Для тих хто не в курсі



Сашко власник комплекту "мрія любого гітариста"



PRS SingleCut +

Marshall 2203 '78 (Повнітю перебраного бутіковою майстернею, На таких граються Zakk Wylde, Kerry King, Dog Aldrich і ще можу сотню інших навести хто використовує такий підсилювач)



Так справа не втому, власником чого він є... І ти вважаєш це мрією гітариста? Цікаво, а щоб його сусіди не оскаржували, як за голосно він може включити Marshall 2203 '78 в себе в кімнаті? Хоч відсотків з 15 він звуку дає? Думаю, що не дуже голосно....



шшш. Це що футбол, що хто сильніше бє той краще грає , :bu

Цитата:

Цитата~AsmodeuS~ пише:


"мрія любого гітариста"

Думаю, що поважаючий себе гітарист, має власні мрії! А ти маєш? (не подумай, шо я хочу тебе образити, просто мені цікаво...)


Популярність цього підсилювача серед музикантів тільки підтверджує мої слова.

Мої мрії поступово стають реальністю :-)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2008, 19:24 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Це що футбол, що хто сильніше бє той краще грає

Ні, я веду до того, що щоб розкачати лампи і отримати дійсно реальний звук цього комба, йому треба дати 70% потужності, і ти ж це знаєш... Цей комбік дійсно зриває башню, але коли він на стадіоні чи на дуже великій сцені! А якщо він в кімнаті стоїть в квартирі, то говорити про мрії.... Найперша мрія буде - знайти місце де його можна буде включити голосно!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2008, 20:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Цитата:
producer пише:

Цитата~AsmodeuS~ пише:

Це що футбол, що хто сильніше бє той краще грає

Ні, я веду до того, що щоб розкачати лампи і отримати дійсно реальний звук цього комба, йому треба дати 70% потужності, і ти ж це знаєш... Цей комбік дійсно зриває башню, але коли він на стадіоні чи на дуже великій сцені! А якщо він в кімнаті стоїть в квартирі, то говорити про мрії.... Найперша мрія буде - знайти місце де його можна буде включити голосно!


Відкрию "страшну тайну" весь світ вже поверх 30 років використовує атенюатори при студійній роботі, деякі навть на сцені це роблять (Oasis). Дозволяє розкачати на 100% 200 ватну голову і отримати 8-10 ват вихідної потужності.

Довідка з історії:
Віктор Смольский при записі одного з альбомів Rage використовував 450 ватну кастомну голову


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2008, 00:09 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Відкрию "страшну тайну" весь світ вже поверх 30 років використовує атенюатори при студійній роботі, деякі навть на сцені це роблять (Oasis). Дозволяє розкачати на 100% 200 ватну голову і отримати 8-10 ват вихідної потужності.

а з цього місця, будьласка, детальніше...шо то за така технологія?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2008, 12:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 341
Це пристрый який ставиться між виходом підсилювача та динаміком. Головна його мета зменшувати потужність виходу підсилювача. Сама по собі схема досить проста колись бачив в неті2 кондинсатори алу досить потужні. Як показала практика такої комбінації (два великих кондюка) не достатньо для якісного передавання звуку і тому різні фрми роблять свої розробки в цьому напрямку.

Найбільш відомі зараз
Yarosov - виробник з виробник з Росії, найдешевший з всіх які знаю. Пробував їх атенюатор якись він не такий як не має реально відображення звуку якщо порівняти з всіма іншими що я мав змогу попробувати
інші виробники
Marshall PowerBrake, THD (Уже більше року в мене такий), Dr.z, Koch

Якщо ще щось цікавить елементарні схеми, фотки і т д я розкажу,


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2008, 12:40 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
~AsmodeuS~ пише:
Відкрию "страшну тайну"

Дякую, тепере буду знати.. :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2008, 17:53 
Офлайн

З нами з: 30 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 23
Цитата:
producer пише:
Якщо брати приклад, - то точно не з тебе!

а я и не призывал брать с меня пример... итак есть на кого ровнятся, да вот, жаль некому ...
Цитата:
producer пише:
Якщо щось не подобається - зміни тему, чи перейди в розділ, де розмовляють про музику, а не про апарат!

также жаль что ветка про аппарат в разы популярнее остальных разделов форума "про музыку" :/


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2008, 18:16 
Офлайн

З нами з: 26 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 111
Цитата:
alex_oxy пише:
также жаль что ветка про аппарат в разы популярнее остальных разделов форума "про музыку" :/

Це тому, що ми в розділі для гітаристів-початківців, а є також розділи, де лише говорять про музику, а не про апарат! Буду радий поспілкуватися там..


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 13 з 24 [ 239 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Музика, кіно та театр


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB