Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 9 [ 87 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 02:53 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Микола Гунько пише:
Так згідно Святого Письма у ангелів на Небі існує одна зрозуміла всім мова, чи є поділ на різні мови?


1. Наведіть мені місце із письма, скільки мов на небі.
2. Павло говорить, що сам молиться мовами, то нашо ж йому на одинці молитись іноземною мовою? Чи він молиться ангельською, яку розуміє Бог? Про що він теж до речі каже.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 квітня 2009, 16:19 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
[I]Продовжуємо вивчення даної теми:
[/I]
Друга перевага:

Хрещення Духом Святим дає людині можливість постійно перебувати в Божій присутності. Після свого воскресіння Ісус Христос був вознесений на Небеса, залишивши на землі тих, кого навчав, підтримував, скеровував і надихав. Господь знав, як важко буде без Нього учням, і тому пообіцяв їм іншого Утішителя, Який має «замінити» Ісуса. Він є така сама Особистість, як і Христос. Дух Святий невидимий, Він не матеріальний, на відміну від Ісуса Христа, який жив у людській плоті.
Однак, все рівно, Дух Святий постійно перебуває з нами, Він даний нам для втішення. Тому наші духовні очі повинні бути відкритими, і своїм духовним зором і уявою ми можемо постійно бачити, як Він знаходиться поруч. Де б ми не були, Бог завжди з нами, щоб втішити нас, коли нам погано, підкріпити нас, коли ми слабнемо, дати нам мудрості, коли ми не знаємо як діяти. Ми можемо постійно спілкуватися з Ним, так як Він завжди перебуває з нами.
Він не тільки знаходиться поруч, але і перебуває в нас, якщо ми хрещені Духом Святим.

ш Я умолю Отца, и даст вам другого Утешителя, да пребудет с вами вовек,
Духа истины, Которого мир не может принять, потому что не видит Его и не знает Его; а вы знаете Его, ибо Он с вами пребывает и в вас будет.
(шоан.14:16,17)

Дух Святий – наший Порадник і Вчитель, Він завжди готовий допомогти нам, і тому у важкі хвилини ми можемо скористатися Його порадою. Шкода, що більшість християн не знають цього і не використовують цю величезну перевагу. Дух Святий посланий на землю, щоб допомогти нам у житті. Він – наший Адвокат, Союзник і Захисник. Ми можемо покладатися на Нього завжди, в будь-який час, в будь-якій справі. У нас нема необхідності обмежуватися людськими можливостями – ми завжди можемо скористатися надприродними можливостями Бога, які може проявити через нас Дух Святий.
Тому, важко зрозуміти християн, які живуть в депресії, злиднях, ходять з образами в серці і непрощенні. Це свідчить про те, що вони не знають таємниці спілкування з Духом Святим. Саме хрещення Святим Духом дає свободу в дусі – можливість прямого спілкування з Господом.
Апостол Петро тричі відрікся від Христа – він злякався переслідувань, і не знав, як йому діяти (див.: Матв. 26:69-75). Але той же Петро, отримавши хрещення Духом Святим, почав сміливо говорити іншими мовами, незважаючи на відношення оточуючих. Він авторитетно звернувся з промовою до присутніх, так ніби був оратором все життя (див.: Дії 2:14).
Говоріння іншими мовами – це спосіб заряджатися силою Божою від Духа Святого. Потік сили, який отримує людина від Духа Божого, укріплює, дає впевненість і свободу.
Петро і інші учні так довго говорили іншими мовами, що люди почали насміхатися над ними, думаючи, що вони п`яні. В цій ситуації Петро мав би зніяковіти, можливо, навіть, злякатися, адже, як ми бачимо з Біблії, він не відрізнявся особливою сміливістю. На цей раз його реакція була зовсім протилежною:
ш изумлялись все и, недоумевая, говорили друг другу: что это значит?
А иные, насмехаясь, говорили: они напились сладкого вина.
Петр же, став с одиннадцатью, возвысил голос свой и возгласил им: мужи шудейские, и все живущие в шерусалиме! сие да будет вам известно, и внимайте словам моїм…
(Деян.2:12-14)


Звідки у Петра взялася така відвага? Що могло надихнути його протистояти загальній думці? Це було проявлення дій Духа Святого.
Я можу навести приклади з життя багатьох людей, котрі прийшли до Бога, але перестали ходити до церкви, бо не змогли протистояти суспільній думці. Ці люди не були хрещені Духом Святим і тому відпали від Бога, як тільки виникло протистояння. Вони були залежні від думки людей.
Хрещення Святим Духом і молитва іншими мовами заряджають людину надприродною силою Божою, дають їй відвагу і натхнення.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2009, 00:53 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
[I]Висвітлення питання про переваги хрещення Духом Святим продовжується.
Розглянемо ще декілька переваг:
[/I]

Третя перевага:

У нашому житті бувають такі ситуації, коли ми розчаровані і пригнічені. Депресія та пригнічення розбивають наші серця… Хто допоможе, хто підтримає? Біблія відповідає:
Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чем молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными.
(Рим.8:26)


Коли ви відчуваєте душевний біль і розчарування – почніть молитися іншими мовами, і ваший стан зміниться. Дух Святий укріпить вас. Все негативне відійде на «другий план».

Четверта перевага:

Четверта перевага хрещення Духом Святим і молитви іншими мовами полягає в тому, що людина не може змучитися від цієї молитви, слова якої не закінчуються. Ці слова дає Дух Святий. Інші мови – це духовна мова людини, за допомогою якої, вона говорить безпосередньо Богу. У кожного є своя духовна мова. Бог дає людині молитовну, небесну мову, щоб говорити з Ним без перешкод.
Коли ми молимося рідною мовою (українською, російською, англійською і т.д.), диявол іноді може перервати нашу молитву, та коли ми говоримо іншими мовами, нас розуміє тільки Бог. Дияволу ця мова незрозуміла, і тому він не може перешкоджати молитві на мовах.
шбо кто говорит на [незнакомом] языке, тот говорит не людям, а Богу; потому что никто не понимает [его], он тайны говорит духом;
(1Кор.14:2)

В нашому житті існують таємниці, про які ми самі не знаємо, але, маючи можливість молитися іншими мовами, ми можемо молитися перед Богом про свої потреби та турботи. Бог може також використовувати нашу молитву на мовах для заступництва за людей, з якими ми взагалі не знайомі. Ми молимося на мовах, і Дух Божий веде в цей час боротьбу за них, звільнюючи їх від негараздів і складних ситуацій. Молитва на мовах – це досконала молитва, яка не залежить від свідомості людини та її розуму. Чим більше людина молиться іншими мовами, тим більше має можливостей представити свої справи перед Богом. Якщо ми не знаємо, як і про що молитися, є можливість молитися іншими мовами, і Дух Святий Сам буде молитися через нас.
Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чем молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас воздыханиями неизреченными.
шспытующий же сердца знает, какая мысль у Духа, потому что Он ходатайствует за святых по [воле] Божией.
(Рим.8:26,27)


Часто коли ми молимося, у нас не вистачає слів, щоб правильно висловитися. Не дивлячись на те, що мова кожного народу багата, душа хоче сказати Богу так багато, що словарного запасу явно не вистачає. Саме тому нам даний Дух Святий і можливість молитися іншими мовами. Наша мова виявляється бідною, коли ми хочемо прославити Бога в молитві, але іншими ми можемо прославляти Його до безкінечності, бо Дух Святий, що говорить через нас, використовує не земний, а небесний лексикон.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2009, 22:31 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Хто допоможе, хто підтримає?

Психоаналітик рулить)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 квітня 2009, 22:31 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Часто коли ми молимося, у нас не вистачає слів, щоб правильно висловитися. Не дивлячись на те, що мова кожного народу багата, душа хоче сказати Богу так багато, що словарного запасу явно не вистачає. Саме тому нам даний Дух Святий і можливість молитися іншими мовами

а що Всемогутній Бог не може прочитати думки?))нащо взагалі вимовляти..можна ж подумати )))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 14:11 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Продовжуємо...

П’ята перевага:

П’ята перевага полягає в тому, що Дух Святий. Молячись через нас іншими мовами, оновлює нашу душу. Біблія стверджує, що нам необхідно «…обновиться духом ума вашого…» (Еф. 4:23). Світський образ мислення, який ще діє в нашому розумі, оновлюється в результаті молитви іншими мовами. Божа інформація через Дух Святий наповнює наш розум, змінюючи як наше мислення, так і весь спосіб життя.

Шоста перевага:

Коли ми молимося на інших мовах, то маємо більший доступ до дарів духовних, і чим більше молимося, тим більше Дух Святий проявляє в нас ці дари.
Апостол Павло також намагався більше за всіх молитися іншими мовами, що підтверджує Біблія:
Благодарю Бога моего: я более всех вас говорю языками…
(1Кор.14:18)

Великий апостол знав переваги говоріння іншими мовами і тому багато часу приділяв молитві.
Іноді Бог дає нам не лише дар говоріння іншими мовами, але і їх пояснення.
А потому, говорящий на [незнакомом] языке, молись о даре истолкования.
шбо когда я молюсь на [незнакомом] языке, то хотя дух мой и молится, но ум мой остается без плода.
Что же делать? Стану молиться духом, стану молиться и умом; буду петь духом, буду петь и умом.
(1Кор.14:13-15)

Тож, необхідність говоріння іншими мовами, яку християни отримують в результаті хрещення Духом Святим, підтверджується Словом Божим. Воно дане людям для спілкування з Богом в дусі, для прославлення і вираження подяки Отцю Небесному.
Деякі віруючі заперечують необхідність молитви іншими мовами і цим роблять своє щоденне спілкування з Богом біднішим, позбавляють себе своєчасних Божих порад.
В говорінні іншими мовами виконалося Слово Бога, яке Він дав Своєму народу ще в стародавні часи.
В законе написано: иными языками и иными устами буду говорить народу сему; но и тогда не послушают Меня, говорит Господь.
(1Кор.14:21)


Частіше за все говоріння іншими мовами сприймається неосвіченими людьми як щось дивне, але Біблія стверджує, що ця надприродна мова являється для знаменням Божого прояву.
штак языки суть знамение не для верующих, а для неверующих; пророчество же не для неверующих, а для верующих.
(1Кор.14:22)

Людині не під силу пояснити чудеса Божі. Наший розум не спроможний осягнути Божі прояви через людину. Але кожного з нас Бог наділив мудрістю, щоб приймаючи Його дари, набути істинну свободу і явити Божу славу на цій землі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 квітня 2009, 14:15 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
КрішнА пише:
а що Всемогутній Бог не може прочитати думки?))нащо взагалі вимовляти..можна ж подумати )))


Хіба люди думають не тією ж мовою, якою спілкуються? Якщо слів не вистачає, щоб сказати, то їх не вистачає і для того, щоб сформулювати думку.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 квітня 2009, 00:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pastor пише:
Якщо слів не вистачає, щоб сказати, то їх не вистачає і для того, щоб сформулювати думку.

?

[COLOR=blue][Рим.8:26] Также и Дух подкрепляет нас в немощах наших; ибо мы не знаем, о чем молиться, как должно, но Сам Дух ходатайствует за нас [U]воздыханиями неизреченными[/U].[/COLOR]

!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2009, 20:34 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
[U]Ітак, останнє повідомлення щодо висвітлення даної теми:[/U]

Сьома перевага:

Говоріння іншими мовами вбудовує людину. Коли ми молимося іншими мовами, ми будуємо себе, тобто піднімаємо свій дух, коли отримуємо інформацію, що необхідна для істинно правильного, Божого будівництва свого життя. Завдяки молитві іншими мовами Дух Святий навчає нас в нашому ходінні з Богом та виконанні Його волі.

Восьма перевага:

Біблія говорить, що мова, якою ми спілкуємося з людьми, забруднена нашим минулим життям без Бога. Цією мовою ми проклинали, сварили, осуджували. Більшість з нас спаплюжили свою мову. Тепер використовуємо її, щоб молитися до Бога.
Інша мова (ангельська (див.1Кор.13:1)) – чистий і не спапаплюжений. Це ангельська мова, яка несе в собі тільки благословення. У мові Духа Святого немає жодного поганого слова. Ось чому говоріння іншими мовами є перевагою християн.

Отож, підведемо підсумки:

Всі наведені вище переваги говоріння іншими мовами свідчать про щедрість Божих дарів людині, про прояв Його великої любові і про бажання допомогти кожному пройти земний шлях життя так, щоб прославити Царя царів і Пана панів.
Тож, хрещення Святим Духом і говоріння іншими мовами
- звільнює нас від минулих звичок і комплексів;
- дає можливість постійно перебувати в Божій присутності;
- підкріплює в немощах;
- дає можливість необмежено і без перешкод молитися;
- оновлює душу;
- проявляє в нас дари духовні;
- дає можливість говорити з Богом чистою, незабрудненою мовою.


Що ж необхідно людині, щоб отримати хрещення Святим Духом? Перш за все, потрібно присвятити своє життя Богу – адже це Він нам його дав. Біблія говорить:
штак, если вы, будучи злы, умеете даяния благие давать детям вашим, тем более Отец Небесный даст Духа Святаго просящим у Него.
(Лук.11:13)


Бог дає Свого Духа кожному, хто попросить про це. Єдина умова, яка є обов`язковою, - щире покаяння.
Якщо ви ще не прийняли Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем, ви ніколи не молилися молитвою покаяння, я закликаю вас прямо зараз це зробити. Бог дасть вашій душі істинну радість, мир і щастя. Лише в Ісусі ви знайдете всі відповіді на ваші питання. Жити з Богом, вірити Йому – це справжнє щастя. Бог любить вас. Ви Йому потрібні. Прямо зараз зверніться до Того, Хто полюбив вас більше власного життя, скажіть:

Отець Небесний! Я прихожу до Тебе в молитві і визнаю, що я грішний. Я вірю Твоєму Слову. Я вірю, що Ти приймаєш кожного, хто приходить до Тебе. Господь, прости всі мої гріхи. Я не хочу жити як раніше. Я хочу належати Тобі, Ісус! Увійди в моє серце, очисти мене. Будь моїм Спасителем і Пастирем. Скеруй моє життя. Я визнаю Тебе, Ісуса Христа, Своїм Господом. Я дякую Тобі за те, що Ти чуєш мене, і я вірою приймаю Твоє спасіння. Дякую Тобі, мій Спасителю, що Ти прийняв мене таким, який я є. Амінь.

Якщо ви щиро молилися, то Бог почув вас і простив ваші гріхи. Тепер Бог – ваш Батько, а Ісус – ваш Друг. Ви можете звернутися до Нього, щоб Він наповнив вас Духом Святим:

Дорогий Ісус!
Відтепер Ти – Господар мого життя. Моє серце назавжди належить Тобі. Ти обіцяв, що Твій Дух стане моїм Утішителем вжитті. Господь, я вірю, що Ти сповнюєш мене зараз Духом Святим, як говорить Твоє Слово. Я запрошую Тебе, Дух Святий, наповни мене і перебувай в мені. Прослав моїми устами Господа, промовляючи іншими мовами. Я вірю, що отримаю знамення Твоєї присутності в мені, в Ім`я Ісуса Христа.

Ні про що не задумуючись, забажайте всім серцем прославити Бога, відкрийте свої уста для молитви Духа Святого – і починайте молитися мовами.
Відтепер Дух Святий завжди буде з вами, щоб підтримати в будь-яку хвилину, розвіяти сумніви, «підказати» правильне рішення і настановити вас на істинний шлях – шлях слідування за Ісусом Христом.

Тепер володіючи інформацією, ви можете писати свої відгуки, свою думку, і поділитися враженням, якщо ви отримали Хрещення Духом Святим. Воно може відбутися навіть у вас вдома, адже Бог є Дух, а Дух дихає, де хоче.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2009, 15:38 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Хіба люди думають не тією ж мовою, якою спілкуються? Якщо слів не вистачає, щоб сказати, то їх не вистачає і для того, щоб сформулювати думку.

так Бог має розуміти будь-яку мову..а всі слова і терміни з мови асоціюються з певними явищами і картинками в людських мізках..от Всемогутній бозя міг би зиркатив корінь себто в ці картинки і звуки)), "и никаких гвоздей"(с)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 9 [ 87 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB