Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 14 з 18 [ 179 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 12:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Там не голосувати треба , там вже треба ,як співається в Інтернаціоналі ,зруйнувати до до самої землі , бо за кого не голосуй толку не буде , на місці одної відтятої голови виросте дві нових. А ще ліпше капітулювати перед якоюсь іншою країною , а шо , раз ми риломи не вийшли мати нормальну державу і працездатний уряд і толкового президента.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 12:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
Там не голосувати треба , там вже треба ,як співається в Інтернаціоналі ,зруйнувати до до самої землі
О-о... а так багато говорили про комуністів... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 13:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
як співається в Інтернаціоналі ,зруйнувати до до самої землі

Цитата:
exp пише:
а так багато говорили про комуністів.

і я про це писав
- нафіг наафіг
навсяк випадок процитую себе
Цитата:
З історії знаємо як то воно міняти систему управління знизу. а в результаті наверху як завжди опиниться самі знаєте шо - бо воно при будь яких обставинах вспливає.




_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 16:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Моя точка зору така , якщо відбудуться просто вибори президента , то все буде як є , а може і гірше , якщо вибори ВР , то у випадку коли вона сама себе буде обирати , буде однозначно гірше , звідси висновок , має бути щось на кшталт революції або , якогось перевороту , тоді може щось змінитися . Але люди ще по вуха ситі помаранчами , то ймовірніше все лишиться як є , з плавним просуванням до занепаду. Так що ставте на кого хочите , то всьо голі понти... БорМан добре каже , за дуже моцно поприростали рила у наших слуг народу , до дармового корита, і простими виборами нічо не поміняється.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 16:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
і простими виборами нічо не поміняється.
я думаю, що поміняється, якщо і не цього разу, то наступного точно... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 16:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
exp пише:
Quote Капітан пише:

і простими виборами нічо не поміняється. я думаю, що поміняється, якщо і не цього разу, то наступного точно...


За це питайтесь у гаранта...
Він зара має бути десь там коло вас!

"Президент Віктор Ющенко переконаний у своїй перемозі на виборах президента у 2010 році.

Про це він заявив на мітингу 18 липня перед черговим сходженням на Говерлу.

"Я хочу тут офіційно оголосити, що іду в президенти в січні 2010. І що не менш важливо - ми з вами переможемо, як перемогли в 2002 і в 2004 році, бо ми разом, і нас багато, і нас не подолати. Слава кожному з вас і слава нашій любій Україні", - заявив він.

"Ми ідемо на цю гору не з пустими руками, наша гора перед нами, наша гора попереду і ми її здобудемо", - символічно описав президент свій намір.
Зображення
Як відомо, саме з Говерли Ющенко починав свої кампанії 2002 і 2004 року. У суботу на Говерлі сцена президента булла виконана в помаранчевому кольорі, на якому було зображено символіка "Нашої України" 2002 року."

ЮЩЕНКО ЙДЕ В ПРЕЗшДЕНТш З ГОВЕРЛш, ЩОБ ПЕРЕМОГТш

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 16:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
якщо і не цього разу, то наступного точно...

а ми доживемо до наступних виборів? там уже були спроби продовжити повноваження парламенту до хххх року. а що заважатиме їм продовжити темі у зробити депутатські повноваження довічними із можливістю успадкування .... а нічо. якщо мож продовжити до хххх року то мож продовжити і до ххху року , а чо напрягатися і продовжувати, а давай зробим довічно, а вибори відмінимо. це ж скільки грошей іде нафіг ... :gm:

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 17:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
БорМан , от саме тому я і кажу , що прості вибори не дадуть нічого , маю на увазі якесь покращення , а сподіватися на еволюційний процес, може вони , власть імущі , колись у своїх свинячих голова зрозуміють , що треба також і про державу дбати , бо це у кінці кінців є їх основне завдання , і лице перед іншими країнами... То як на мене марна справа , бо швидше буде Друге пришестя, як якісь зміни у їхньому менталітеті . Так що нам не обирати голови треба , а рубати... Але у зв'язку з відсутністю народу в Україні , толку у найближчих 20 років марно сподіватися... Так і буде колотитися, вибори , перевибори , ВР що не працює, скоро взагалі на неї мож колодку буде завісити , бо толку він неї ніякої , а шкоди стільки , що хоть за кордон експортуй. Короче , що заслужили , те і маємо.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 17:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Підсумовуючи сказане
Для лікуванння хворого необхідний правильний діагноз. Якщо вважати що Україна - це хворий то те що зара називається лікуванням - то є лікуванням симптомів, а не хвороби. Депутатські рила що приросли до корита - це симптоми. Переставляння ліжок у борделю - це лікування симптомів.

Що мож зробити аби рила відділилися від корита без хірургічного втручання. Як один із можливих способів - спорожнити корито. :?:
Зара то виглядає так що левова частка бюджету дерибаниться в Києві без будь якого контролю. Якщо цей дерибан перенести на нижчий рівень - масштаби будуть уже не ті. Можливо це дасть змогу якось контролювти процес.

Чекаю на ваші варіанти :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2009, 18:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
БорМан , ти кажеш спорожнити корито , як це мож зробити , я особисто нічо не вижу окрім як не сплату податків , а це злочин... перенести дерибан на нижчий рівень , ти маєш на увазі аби кошти лишалися у більшій кількості на місях ? Не думаю , що то буде помічне , з гори цикнуть і під будь яким зручним приводом , навіть під прикриттям, кошти потечуть у центр... Хорошою поміччю би було те , аби депутати немали привілеїв , як у нормальних країнах , де депутати їдуть на роботу на роверах або автобусами... і навіть поняття не існує такого як депутатська недоторканність та оплата всього можливого і не можливого за народний кошт... Але то всьо таке , ми тут протриндимо , понервуємося , а свині як рили так і будуть рити...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 14 з 18 [ 179 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB