Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 11 з 25 [ 242 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 липня 2008, 16:00 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Познайом з такими людьми, а то 3 роки не витримаю :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 липня 2008, 16:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Вандерінг читай ПМ, там контактні дані :az:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 липня 2008, 19:32 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Спасибі, буду пробувати таким шляхом, а що лишається.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2008, 15:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Хто в Косів на ці вихідні?
там буде зліт байкерів, того року було дуже дуже класно :ck:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2008, 23:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Wandering як успіхи з оформленням документів на байк?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2008, 21:40 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
ЗАТ «Атолл Холдинг» (м. Київ) підписало дилерський контракт з компанією Harley-Davidson Europe про продаж в Україні мотоциклів Harley-Davidson. Про це УНІАН повідомили в прес-службі ЗАТ «Атолл Холдинг».

«Ми йшли до цього більше 5 років. І тепер я з гордістю можу повідомити, що саме Група компаній «Атолл Холдинг» отримала ексклюзивне право на бренд Harley-Davidson Kyiv», – цитує прес-служба голову правління ЗАТ «Атолл Холдинг» Віктора ПЕТРЕНКА.

За його словами, до кінця сезону компанія планує відкрити в Києві перший в Україні сервісний центр і show-room Harley-Davidson, представивши клієнтам широкий перелік послуг з продажу, ремонту та обслуговування техніки Harley-Davidson.

Довідка УНІАН. Компанія Harley-Davidson Kyiv створена в серпні 2008 р. і є першим (і поки ексклюзивним) всеукраїнським офіційним дилером торгової марки Harley-Davidson. Компанія входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», котра є одним з провідних гравців на українському автомобільному ринку. Впродовж 6 років, з 2002 по 2007 р., «Атолл Холдинг» знаходиться в першій п`ятірці лідерів рейтингу українського автомобільного ринку. До складу Групи компаній «Атолл Холдинг» також входить ТОВ «Єврокар» (імпорт автомобілів Skoda), ЗАТ «Формула Мотор Україна» (імпорт автомобілів Seat), «Віпкар» (імпорт автомобілів Bentley), ТОВ «Євро Лізинг», «Budget Україна», ТОВ «Авто Фінанс» та ін.

Harley-Davidson 21 серпня 2008 року святкує 105 річницю з дня заснування підприємства з випуску мотоциклів легендарної американської марки, які є культовими для багатьох прихильників і шанувальників не лише продукту, а й культури в усьому світі. У місті Мілуокі, де розташований завод з виробництва легендарних мотоциклів, збереться понад 10 000 чоловік, аби привітати Harley-Davidson з ювілеєм.


Тепер будемо насолоджуватися виглядом Харліка на наших дорогах. 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2008, 13:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
jar4uk пише:
Тепер будемо насолоджуватися виглядом Харліка
я не проти і мати такий... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2008, 20:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Цитата:
ехр пише : я не проти і мати такий...


Ехр , та же він тяжкий як танк , і гуркоче як танк , тут два сусіди мають , як проїдуть , вазонки падають. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 серпня 2008, 20:18 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
А я там такі був на Крос Кантрі...

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Це Печенізький гончик... мій сусіда ВАСЯ...У него тут був самий кішкєй, самий великий, і самий слабий повнопривідний квадрик всьо лиш 500 кубіків... І стажу на цему транспорті їздити у него не було за два дні до гонки він був 1 раз на треніровці... І зайняв 3 місце :respect:

Зображення

Перестраховка і дозаправка... Не штука 9 кругів мотати півтора години...

Зображення
Хто шо і куда заливає :)

Зображення

Цей квадрик колис був сусідський але продав... Дорешти він поламався на гонці так шо Вася йшов його тягнути. "Arctic Cat 750"

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Всі на купу...

Зображення

А це переможець!!! Гончик зі Сваляви... Нормальний людяний чоловік. Поміг Васі підоймити свій квадрик коли він перевернувся... ВЕЛшЧЕЗНЕ ДЛЯУЄМО ЗА ДОПОМОГУ.

Зображення

А це і є мій сусід...

Зображення

Зображення

Зображення

Довгождана церемонія вручення і... шампанські бризки (правда шампанське було прострочене - але ви нікому не кажіт).

Зображення

Зображення

Зображення

Ці гонщики найприкольніше їхали в прямому розумінні цього слова обмастили половину глядачів - ну мені то смішно бо я там не був... Розтрощили своїх коней тай падали раз-по-через-раз.... О то було видовище... ЙО
Це вручення гонщикам апаратів з заднім приводом...

Зображення

Це такі мій сусіда Андрюха Васін син, лиш він їздає на "драпачку" у класі 85 кубіків. Зайняв так як і тато 3 місце...

Зображення

Зображення

Зображення

Вручення для мотоиклістів у класі 85 кубів... Правда шампанське ніхто навіть не розкривав, але за то я був у нього у гостях позавчора і ми йог розпили - хоть і прострочене.

Зображення

Зображення

Для 125 і більше кубів...

Класні гонки були, саме цікаве було коли квадрики ганяли... І я шей загорів холєра так шо 3 тижні лупився... :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 серпня 2008, 20:23 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
Цитата:
Hugo пише:

Зразу скажу що не раджу брати нічого що менше 200 кубів (особливо китайського). Якщо завязуєшся з китайцем то розраховуй на те що після кожної поїздки будеш ремотувати. Особливо погані в якості китайські спортовики (ті шо на ланцюговому приводі). Минулого року ми купили один такий - після місяця експлуатації в прокатному режимі рідного у ньому залишилась тільки гума і мотор (вони в китайців чомусь добрі, правда, за умови, що обкатка грамотно зроблена).

Але навіть при 200 кубах немає потреби купувати квадрик з водяним охолодженням - така потреба виникає при обємі 300 кубів і більше а так то лиш додаткове вагове навантаження.

Якщо ти збираєшся кататись по горах - то краще брати квадроцикл класу Utility - повний привід на всі колеса через напівосі. Як правило оснащені лебідкою, багажниками. Єдиний недолік - велика вага - від 200 кг і вище - тому не варто брати обємом менше 400 кубів. Для більшої прохідності у всіх Utility в базовій комплектації є лебідка.

Наразі маю напродаж той про який говорив що переобили - він зара такий тюнінгований шо мамо ховайтесь. Наїздив менше 1000 км. Можна подивитись. Вся решта інфо через приват.

Десь на жовтень буду мати 400 750 кубові Utility з бонусною лопатою для прогортання снігу (http://picasaweb.google.ru/hugovik/Ut...NYBSwjdQ-w­)- якщо цікаво пишіть.



http://picasaweb.google.ru/hugovik/Ch...BzB5ihgga0­

- квадрик під час переробки


А то не Грізлі 750ш? Чи то всьо кітайці


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 25 [ 242 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB