Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 1 з 2 [ 13 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 16 травня 2015, 22:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Мені подобається Іспанія. Хоча сама там не була, але вже 1,5 роки вивчаю іспанську мову, вона дуже милозвучна і приємна. Хтось вже зміг побувати в Іспанії, а хтось ні. Тому, хто був може описувати свої враження від поїздки, а хто не побував у Іспанії, можуть уявляти, таким чином подорожувати думками ;)


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 травня 2015, 22:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Трошки історії...КОЖНА країна має свою столицю. Деякі столичні міста виросли біля природних гаваней і довгий час були метушливими портами. Інші виникали біля зручних річкових переправ і завдяки цьому швидко розростались та ставали столицями. Багато європейських столиць уже в часи стародавнього Риму були чималими містами. Але Мадрид, столиця Іспанії, становить виняток. У 1561 році тут навіть не було й 10 000 мешканців, але пройшло зовсім небагато часу — і Мадрид став славним містом.
Причина цього проста. Філіп II, король Іспанії та неосяжних заморських володінь, втомився переносити столицю з одного міста Кастилії в інше. Він був завзятим мисливцем, тому вирішив осістися зі своїм двором десь неподалік від улюблених місць полювання. Для цього найліпше підходив Мадрид: було тут багато води і достатньо місця для розширення майбутньої столиці, а в околицях — родючі землі.
Отже, Філіп зупинився на Мадриді. Тоді за його наказом місто почали перетворювати на справжню столицю. Наступники Філіпа II продовжили прикрашати Мадрид, і завдяки цьому місто стало нерозривно пов’язане з королівським двором. У XVII сторіччі воно уже було найбільшим в Іспанії. Нині Мадрид — це квітуче місто, де живе понад три мільйони людей.


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 травня 2015, 21:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Королі любили полювання, а також захоплювались парковим мистецтвом, отже сприяли захисту лісів. Ось чому сучасний Мадрид має багато зелені. Від гірського пасма, що на півночі, й майже до центру Мадрида велетенським клином розкинулись ліси, яким майже не пошкодило те, що в останні десятиліття місто швидко розросталось.
Один з парків Мадрида розташований побіля королівського палацу. Колись на цьому місці, яке називається Каса-де-Кампо, королі влаштовували полювання. Зараз тут розмістився сучасний зоопарк. На північ від столиці розкинувся величезний дубовий ліс, який називають узгір’ям Ель-Пардо. Він тягнеться аж до Мадрида, і від центру міста до краю лісу — всього 10 кілометрів.
Філіп II, невдовзі після того як зробив Мадрид столицею Іспанії, відділив шмат того лісу під мисливські угіддя. Тепер це парк, окрасою якого є мисливський будинок, зведений ще батьком Філіпа II. Уся ця заліснена місцина стала регіональним заповідником.


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 травня 2015, 22:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Також Мадрид має чи не найбагатші у світі картинні галереї, і цим місто теж завдячує іспанським королівським родинам. Музей Прадо було побудовано за наказом Карла III, котрий увійшов в історію як видатний правитель, що особливо багато зробив для цього міста. Майже всі експонати у Прадо — це, фактично, колекція творів мистецтва, що належала іспанським монархам. А почали її збирати ще понад чотири століття тому.
Придворний маляр Веласкес, який жив у XVII сторіччі, не лише сам творив чудові картини для свого патрона Філіпа IV, але й об’їздив мало не всю Європу, скуповуючи для короля мистецькі шедеври. У наступному сторіччі офіційним придворним художником став Франсіско Гойя. Тож зовсім не дивно, чому музей Прадо має розкішну колекцію полотен цих двох відомих митців.
Два інші цінні зібрання творів мистецтва містяться в музеї Тіссен-Борнеміша і в національному музеї Сентро-де-Арте-Рейна-Софія. Ці музеї разом з музеєм Прадо розташовані на просторій, фешенебельній вулиці. Цю вулицю, котру називають Бульваром мистецтв, прикрашає також чимало знаменитих статуй.


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 травня 2015, 09:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Мадрид, подібно до багатьох інших міст, не раз переживав мінливості долі. Під час громадянської війни в Іспанії (1936—1939 роки) столиця довгий час перебувала в облозі, тож рани, залишені війною — сліди від куль,— все ще можна побачити на монументальній арці Пуерта-де-Алькала́.
А втім, від самого початку засновники Мадрида прагнули, щоб у місті панувала висока культура, щоб люди в ньому жили у мирі. Мадридська хартія, яку ухвалили 1202 року, забороняла мешканцям міста брати участь у дуелях, носити зброю, лаятись та ображати одні одних. Від них теж вимагалося підтримувати в місті чистоту, не обдурювати інших городян і не влаштовувати надто розкішні весілля. Щодо чистоти, то Мадрид і досі дотримується давньої вимоги, а от весілля стали доволі гучні й розкішні. У численних кафе і ресторанах гості міста можуть відносно недорого скуштувати типової страви тапас. Це нарізані невеличкими шматками різні смакоти, які подають традиційно з холодним напоєм. :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 травня 2015, 09:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Останніми роками Мадрид дуже розрісся. У ньому добре розвинена транспортна мережа, а також чудово налагоджено обслуговування мільйонів туристів, які щороку приїздять помилуватися цим чудовим містом. Мені б теж хотілося на власні очі побачити столицю, збудовану королями :-D
Хотілося б побувати в знаменитих місцях, таких як:
(1)Пласа Майор. Понад три сторіччя цей майдан служив базарною площею і головним місцем різних подій: корид, коронації монархів і страти так званих єретиків. На одній з картин музею Прадо (2) зображено багатолюдну Пласа Майор під час автодафе, тобто публічного засудження єретиків, що відбулося у Мадриді 1680 року.
На площі Пласа-де-ла-Бійя стоїть ратуша. На цій затишній старовинній площі колись проводились перші міські збори. Оточена старими будинками площа й досі зберігає атмосферу Мадрида XVI віку. А неподалік розташований Пуерта-дель-Соль, найбільш метушливий міський майдан. Звідси увсебіч розбігаються вулиці, котрі переходять у дороги і ведуть у різні куточки країни.
Те, про що мовилось вище, належить до найстаріших визначних місць Мадрида. Пізніше, у міру того, як місто розросталось, королі з династії Бурбонів, а особливо Карл III, зводили інші пам’ятники та будинки або ж підтримували їх будівництво. При цьому за взірець часто бралися стилі рідної для Бурбонів Франції. Ось кілька цікавих пам’яток тієї епохи: Королівський палац, Національна бібліотека (3), Муніципальний музей (4), фонтан Кібели (5), фонтан Нептуна і Пуерта-де-Алькала́ (6).


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 травня 2015, 14:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Ух ти!) Читаючи твої дописи, самій в Мадрид захотілося ;) Можна поцікавитися, чому саме про Іспанію? Чим вона тебе зачепила, лише милозвучною мовою?)

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 травня 2015, 18:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Cунаточка написав:
Ух ти!) Читаючи твої дописи, самій в Мадрид захотілося ;) Можна поцікавитися, чому саме про Іспанію? Чим вона тебе зачепила, лише милозвучною мовою?)

Класно, що хоч хтось написав у цій темі, вже надія гасла, думала так і буду одна тут)) Бо я пишу і пишу, а відгуків ніяких シ Хм-м, чому Іспанія? Просто вивчаючи іспанську тривалий час, вона стала близькою моєму серцю. Певно через цю близькість я і обрала саме Іспанію. Вот така історія シ


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 травня 2015, 18:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
КРАЇНИ Середземномор’я упродовж тисячоліть вирубували свої ліси, виснажували пасовища і з таким завзяттям полювали на диких тварин, що деякі з них опинились на межі зникнення. На сьогодні у цьому регіоні залишилося дуже мало недоторканих природних ландшафтів. Проте в одній частині Іспанії обставини посприяли тому, що невелика територія збереглася майже незайманою. Її називають Монфраґве, що означає «Неприступна гора».
Хоча Монфраґве — це досить віддалений куточок Іспанії, цього було б недостатньо, щоб захистити його природне середовище. На щастя, місцеві фермери використовували особливий метод тваринництва. Він допоміг зберегти те, що залишилося від великих лісових масивів, які колись вкривали середземноморські пагорби. Ці ліси отримали назву дее́са, тобто «лісове пасовище».Далі буде...:)


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 травня 2015, 21:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
нюшка написав:
Класно, що хоч хтось написав у цій темі, вже надія гасла, думала так і буду одна тут)) Бо я пишу і пишу, а відгуків ніяких シ Хм-м, чому Іспанія? Просто вивчаючи іспанську тривалий час, вона стала близькою моєму серцю. Певно через цю близькість я і обрала саме Іспанію. Вот така історія シ

М-ммм, цікаво:) Мені шкода, але я не дуже люблю історію, то може поговоримо про сучасну Іспанію? Приміром, мені подобається Музей сучасної творчості Гуггенхайма в Більбао. Цей музей знаходиться на берегу річки Нервьон. В мене на робочому столі ноута, навіть стоїть картинка з тим музеєм :-D Вот як описано цей музей на сайті mirkrasiv.ru "Розташована на набережній будівля втілює абстрактну ідею футуристичного корабля, можливо, для міжпланетних подорожей. Також його порівнюють із птахом, літаком, артишоком і трояндою, яка розпускається."

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 13 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB