Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія
 Сторінка 1 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  ДаліАвтор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 червня 2009, 13:01 
Офлайн

З нами з: 18 червня 2009, 03:00
Повідомлення: 2
На початку ХХ століття, поширився так званий екуменічний рух (з грец. ecumena – “Всесвіт”). Нині цей рух здійснюється головним чином у рамках Всесвітньої ради церков (ВРЦ). З 2007 року у Києві проходять традиційні січневі молитовні марафони за єдність християн, у яких беруть участь представники РКЦ, УГКЦ, УПЦ (МП), УПЦ (КП) та церкви християн віри євангельської. Православна церква є членом Всесвітньої ради церков, але широкий загал віруючих обережно ставиться до екуменічного руху. Що ж насправді являє собою екуменічний рух? Чому серед протестантів лише п’ятидесятники входять до нього? І що саме в екумені насторожує православних вірян?
Святе Письмо свідчить про існування Бога Отця, Сина і Святого Духа. Незважаючи на те, що й донині в нашому суспільстві існують представники арійської єресі, які відкидають Божество Ісуса Христа і не визнають особистості Святого Духа, на підставі Святого Письма досить легко спростувати хибність їхніх тверджень. Сам Ісус говорив про Себе, як про вічносущого Бога (Ів. 8:58), а в Дії 13:2 промовляє до віруючих в Антіохії не Бог Отець, а Бог Святий Дух, що є незаперечною ознакою Його особистості. Але чи відомо вам, що в світі існує імітація на Бога Отця, Сина і Святого Духа? Для підтвердження цієї тези пропоную звернутись до книги Одкровення і простежити виконання її пророцтв в історії.
В видінні Іван Богослов стояв на березі моря і бачив, що з води, яка в пророцтвах є символом заселеної території (Одкр. 17:5), виходить якийсь морський звір з сімома головами і десятьма рогами. Червоний змій також представлений в Одкр. 12:3 з сімома головами і десятьма рогами. Звір і змій мають однакову зовнішність – в обох є сім голів і десять рогів. Ісус Христос сказав: “Хто бачив Мене, бачив і Отця” (Ів. 14:9). Тому є підстави вважати, що змій імітує Бога Отця, а морський звір є підробкою Христа. Якщо з змієм відразу зрозуміло, що це є сатана, в честолюбні безумні плани якого давно вже входило зайняти місце Бога Отця (Ісаї 14:12-14), то хто ж тоді цей морський звір? В Одкр. 13:18 написано: “Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її шістсот шістдесят шість”. Підробка, як правило, майже не відрізняється від оригіналу, тому й шукати звіра слід серед християнських спільнот. Загальновідомо, що на тіарі папи римського написано “Vicarius Filii Dei”, що в перекладі з латинської означає “Намісник Сина Божого”. Латинські букви заміняємо римськими цифрами, рахуємо, і в результаті отримуємо число звіра (5+1+100+0+0+1+5+0+0+1+50+1+1+500+0+1). Але це лише одна з біблійних ознак звірини. Читаємо далі в Одкр. 13:2, що “змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику”. Ісус сказав “Дана Мені всяка влада на небі й на землі” (Матв. 28:18). Також Він сказав, що отримав цю владу від Отця (Ів. 10:18). Тому як Отець дає владу Христу, так і сатана наділив владою папство. Про діяльність папства переконливо свідчить сама назва цього періоду історії – темні віки Середньовіччя. Як було зазначено раніше, Ісус Христос сказав: “Хто бачив Мене, бачив і Отця” (Ів. 14:9), тому і всі ті, хто був свідком страхітливої епохи папської інквізиції, бачили дію сатани. Папство звершувало своє служіння на протязі 42 пророчих місяців (Одкр. 13:6), або ж буквальних 1260 років (один пророчий день дорівнює одному буквальному року). Історично підтверджено, що в 538 році після 30-літньої війни, під час якої були повністю знищені три арійські народи – вандали, герули, остготи, почалося папське правління, і тривало воно до 1798 року, коли за наказом Наполеона генерал Бертьє взяв римського понтифіка у полон. Примітно, що Христос звершував Своє служіння на протязі 42 буквальних місяців. І як Христос був помер і воскрес, так і папство було смертельно поранено і опісля зцілилось (Одкр. 13:3). Рана, завдана папству в 1798 році, зцілилась в 1929 році підписанням Латеранського договору, згідно якого повністю відновлено Ватикан. Христос дотримувався Закону Божого, наголошуючи на його незмінності (Матв. 5:17,18), і папство також заставляє своїх вірян дотримуватися заповідей, тільки вже відредагованих у їхній редакції. А як ще можна назвати зміни, зроблені папською системою в Декалозі (Дан. 7:25), як не повстанням на Бога – Законодавця?
Потім Іван побачив “другого звіра, який виходив з землі” (Одкр. 13:11). Якщо в біблійних пророцтвах води символізують густонаселену територію, то земля представляє порівняно малозаселену територію. Лише одна держава, населення якої з моменту висадки пілігримів було зовсім незначним, відповідає цьому опису. Це Сполучені Штати Америки. До цих берегів пілігрими приплили, рятуючись від переслідувань з боку католицької церкви (Одкр. 12:16). Тут принцип розділення Церкви від держави став закріплений в Конституції. Як бачимо, на початку свого становлення США справді були схожі на агнця, але згідно біблійного пророцтва в кінці заговорять, як дракон (Одкр. 13:11). Вже в наш час ми спостерігаємо, що США – єдина в світі наддержава, яка накладає економічні ембарго на інші країни і самостійно веде війни, незважаючи на відсутність згоди з боку ООН та членів Ради Безпеки. Як папство в Середні віки сформувало союз церкви і держави, так і при об’єднанні церкви і держави в Америці буде сформований образ звіра. Як Святий Дух має подобу Христа, так і Америка проявить характерні риси папства. Ось що ми дізнаємося про США з Одкр. 13:12: “І вона виконувала всю владу першої звірини перед нею, і робила, щоб земля та ті, хто живе на ній, вклонилися першій звірині, що в неї вздоровлена була її рана смертельна”. В даний час тільки створюються передумови для виконання цього пророцтва. Ісус сказав, що Святий Дух прославить Його (Ів. 16:14). Так і США в майбутньому будуть сприяти прославленню папства. Америка, виконуючи роль мнимого Святого Духа, буде примушувати весь світ поклонитися папству. Ісус Христос молився про єдність віруючих. Що ж слугуватиме єднанню навколо мнимого Христа – католицизму? Як Святий Дух у виді вогняних язиків зійшов у день П’ятидесятниці (Дії 2:3), так і харизматичний рух, який виник у США, і ознакою якого є імітація біблійного дару мов – беззмістовне бурмотіння, сприяє єднанню християнських спільнот в екумені. Ось і відповідь, чому п’ятидесятники – єдині з українських протестантів, які вступили в екумену. Якщо об’єктивно проаналізувати, то екуменічна молитва з ними по суті нічим не відрізняється від спільної молитви з якутським чаклуном чи шаманом вуду, бо доведено, що бурмочуть вони ідентично.
Варто зазначити, що практика екуменічних спільних молитов не є тільки християнською. З 1986 року існує екуменічний рух, створений з ініціативи папи римського. Учасниками цього руху в італійському місті Ассізі був проведений всесвітній день молитви за мир. На зустріч були запрошені представники всіх найбільших сучасних релігій світу (брали участь представники вищого духівництва 12 релігій), у тому числі християни різних конфесій, індуїсти, сікхи, зороастристи, іудеї, мусульмани, африканські анімісти. Коментарі зайві. Це те ж саме, щоб в часи пророка Іллі Божий священик організував екуменічну зустріч з священиками Ваала і Астарти для проведення спільної молитви. Як би Бог відреагував на це? Толерантне ставлення до гріха, а не його осудження – ось що саме насторожує православних вірян в екумені! Христос сказав, що “ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись” (Ів. 4:24). У Бога правда одна, а в екумені у кожного своя правда.
Беручи до уваги все вищесказане, можна сміливо охарактеризувати екумену, як ще одну людську спробу збудувати вавилонську вежу, тільки тепер вже духовну. Після прочитаного виникає логічне запитання – знаючи про природу екуменічного руху, чи варто свідомим християнам бути його учасниками?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 червня 2009, 13:02 
Офлайн

З нами з: 18 червня 2009, 03:00
Повідомлення: 2
Останні події свідчать, що харизмати справді стають об’єднавчою ланкою в екуменічному русі http://news.invictory.org/issue23790.html
Присутність баптистів просто дивує! Взагалі-то, це є рішення баптистів всієї України єднатися з деструктивними сектами, чи приватна позиція Коменданта?Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 червня 2009, 18:16 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Це не аналіз екуменізму, а банальний антикатолицький пост.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 червня 2009, 18:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 118
Звідки: Івано-Франківськ
ну дуууууууже багато букф. а смисл то ващщє. мож не варто писати такі пости?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 червня 2009, 01:56 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
На мою думку у релігійні процеси давно вже увійшла політка. Думаю що всі вже хоча б трохи знають про те , що в дію вводиться новий світовий порядок. Тут і теорія золотого мільярду , і глобалізація , і безгрошовасистема, все буде на карточках, і багато чого іншого. Релігійну площину теж не залишать старою, тому і запустили в хід такі об"єднуючі механізми.... Кинув в гуглі на пошук "Новый мировой порядок", маса цікавої інформації...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2009, 06:38 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
На мою думку у релігійні процеси давно вже увійшла політка. Думаю що всі вже хоча б трохи знають про те , що в дію вводиться новий світовий порядок. Тут і теорія золотого мільярду , і глобалізація , і безгрошовасистема, все буде на карточках, і багато чого іншого. Релігійну площину теж не залишать старою, тому і запустили в хід такі об"єднуючі механізми.... Кинув в гуглі на пошук "Новый мировой порядок", маса цікавої інформації...


Ваша апокалыптична теза (і її апокаліптичність заслуговує окремого обговорення) ставить два-три справедливі висновки:
а) єдність християн непотрібна
б)єдність християн існує - в рамках вашої громади. і крапка
в) всі інші хто ваажає себе християнами, має стати такими як ви, і це є істинно правильне


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2009, 20:11 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Jovan пише:
Ваша апокалыптична теза (і її апокаліптичність заслуговує окремого обговорення) ставить два-три справедливі висновки:
а) єдність християн непотрібна
б)єдність християн існує - в рамках вашої громади. і крапка
в) всі інші хто ваажає себе християнами, має стати такими як ви, і це є істинно правильне


При чому тут апокаліпсис ? Це по-перше.
А по-друге... ви приписуєте мені те , що я не говорив....
Єдність будь-яка існує навколо чогось... Які межі цієї єдності ? До яких границь ця єдність?
Всі мають стати однієї релігії? Чи тільки в окремих моментах об"єднатись? Ви маєте вичерпні відповіді?
Як на мене, ніхто толком не уявляє якою має бути ця єдність... А якщо мова зайшла за апокаліпсис, то з
об"явленя ми знаємо що на суді буде лише дві групи людей... Думаю вони не будуть об"єднані під назвою якоїсь церкви... Але все ж якась спільна відмінна риса в кожній зцих груп буде... Я не брусь судити апокаліптичні речі, а земні достатньо добре видно... Політика всюди...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2009, 20:20 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
І наскільки я знаю екуменічний рух не обмежується християнством...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2009, 01:02 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
ВІКІПЕДІЯ
І) Экумени́зм (греч. οἰκουμένη, обитаемый мир) - идеология всехристианского единства, экумени́ческое движение — движение за всемирное христианское единение, в более узком и общепринятом значении — движение за лучшее взаимопонимание и сотрудничество христианских конфессий. Преобладающая роль принадлежит протестантским организациям.

Экуменизм возник в начале ХХ века с целью:
1. усиления влияния христианства;
2. сопротивления секуляризации;
3. выработки общехристианской социальной программы, пригодной для верующих, живущих в странах с различными социальными системами.
4. упразднения межконфессиональных различий благодаря приведению догматов всех церквей к единому компромиссному варианту — общему для всех христианскому учению

ІІ) На данный момент экуменизм понимается как либеральное религиозно-философское течение с тенденцией к объединению различных конфессиональных направлений в рамках одной церкви. Считается, что это будет исполнением слов Христа "ш славу, которую Ты дал Мне, Я дал им: да будут едино, как Мы едино. Я в них, и Ты во Мне; да будут совершены воедино, и да познает мир, что Ты послал Меня и возлюбил их, как возлюбил Меня". (шн.17:22-23)
________________________________________________________________________________

Думаю, що на даному етапі об`єднання всіх конфесій неможливе, бо для цього потрібно, щоб кожна конфесія перетворилася на рух, тобто стала відкритою до змін. Адже Господь сказав: "...Отец Мой доныне делает, и Я делаю." (шоан.5:17) Без прагнення до вдосконалення, без постійного пізнання Бога, пошуку волі Божої і її виконання, досягнення такої єдності неможливе.
В Біблії є таке місце: "ш Он поставил одних Апостолами, других пророками, иных Евангелистами, иных пастырями и учителями, к совершению святых, на дело служения, для созидания Тела Христова, доколе все придем в единство веры и познания Сына Божия, в мужа совершенного, в меру полного возраста Христова..." (Еф.4:11-13) Як бачимо в цьому місці написано, що ми все ж таки прийдемо до єдності віри і пізнання Сина Божого - це найперше, до чого мають прагнути християни. Ми маємо якомога глибше пізнавати Бога! Прагнути таких близьких стосунків з Ним, щоб стати Його відображенням. Якщо кожен християнин, і конфесії загалом, так стануть пізнавати Бога і виконувати Його волю, то різниця зчезне сама собою. Це буде виглядати природньо, а не штучно. На сьогоднішній день, нажаль, більшість шукає свого, а не того, що угодне Богу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2009, 02:12 
Офлайн

З нами з: 19 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 627
Цитата:
Pashtet пише:
При чому тут апокаліпсис ? Це по-перше. А по-друге... ви приписуєте мені те , що я не говорив.... Єдність будь-яка існує навколо чогось... Які межі цієї єдності ? До яких границь ця єдність? Всі мають стати однієї релігії? Чи тільки в окремих моментах об"єднатись? Ви маєте вичерпні відповіді? Як на мене, ніхто толком не уявляє якою має бути ця єдність... А якщо мова зайшла за апокаліпсис, то з об"явленя ми знаємо що на суді буде лише дві групи людей... Думаю вони не будуть об"єднані під назвою якоїсь церкви... Але все ж якась спільна відмінна риса в кожній зцих груп буде... Я не брусь судити апокаліптичні речі, а земні достатньо добре видно... Політика всюди...


Я сказав що ваша теза є апокаліптична, а не говорив про апокаліпсис.
Я Вам говорю про діалог між християнами - найперше між католиками і православними, а ширше між тими хто визнає нікео-константинопольський символ віри, а не про різні релігії.

Залежно що ви розумієте під словом "політика".Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 42 [ 415 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Далі
Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB