Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі




 Сторінка 37 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 23 січня 2019, 02:11 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
ГАЛЕРЕЯ «ЕЛИСАВЕТГРАД» ВІДКРИВАЄ ВИСТАВКОВИЙ СЕЗОН 2019 РОКУ НОВИМ ПРОЕКТОМ

http://kropyvnytskyiua.com/galereja-eli ... m-proektom


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 лютого 2019, 20:46 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Купуй сувенір -допомагай дітям ! ( відправляємо поштою ) . Приймаємо також благодійни внески

В цьому році Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку проводиться пятий рік поспіль.У 2018 році надійшло 2536 малюнків з багатьох куточків України. Всі діти отримали Дипломи , календарі , а більш як 500 дітей отримали подарунки . Подяки отримали 267 викладачів , які працюють з дітьми. Цей конкурс вже вийшов за рамки нашої країни, виставки робіт учасників конкурсу були проведені галереєю в США, Китаї, Швейцарії, Великобританії, Латвії, Німеччині, ряді інших країн. З огляду на масштабність проекту, до нього при підведенні підсумків підключаються меценати, які вибирають уподобані ними конкурсні роботи і передають (або довіряють це право нам) їх авторам свої подарунки.
Галерея "Елисаветград " , як організатор цього конкурсу пропонує придбати сувенірну продукцію , яка розроблена галереєй і таким чином допомогти нам зібрати кошти на проведення конкурсу ( поліграфічні та поштові витрати )- 2019 р..
Вся продукція екслюзивна . Це унікальна турістична карта міста ( розміром з візитку -15 гривен ,
Сувенірни тарілки з зображенням міста- 50 гр.
Постери картин - 150 гр. ( ціна з рамкою )
Магніти ( великий вибір ) - 25 гр.
Набор открыток с видами г. Кропивницкого - 52 гр.
Картини з зображенням архітектурних перлин міста - 1300 гр.( ціна з рамкою )
А також книжки
"Коллекционер Ільин. 20 лет спустя" - 150 гр.
"Галерея "Елисаветград "- наш путь для других " -150 гр.
"Лекарство от депрессии " - 150 гр.
"Воспоминания Марии Плахотиной " -150 гр.

Рахунок ФОП Сисоєвої С.А. (р/р 26006052909462 в Кіровоградське РУ «Приватбанк», МФО 323583, код 2359103922) з обов’язковим (!) призначенням платежу: «На організацію та проведення заходу «Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Щаслива дитина – квітуча Україна»
З повагою , та вдячністю власник галереї «Єлисаветград»,організатор конкурсу,
член Національної Спілки художників України
Микола Цуканов( тел 0502072700 )

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2019, 20:20 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Вместе с нами "Малює Єстонія "
Выставка детских рисунков "Щаслива дитина -квітуча Україна ", которая открылась в Эстонии побудила взрослых к творчеству . На открытии демонстрировался клип - гимн нашего конкурса - "Малює Україна" Спасибо нашим эстонским партнерам

Зображення

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 лютого 2019, 18:53 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Масштабная выставка в Светловодске.
Светловодчане вчера чествовали детей -участников конкурса "Щаслива дитина -квітуча Україна" . Актовый зал СЗШ № 7 ( директор Анжелика Колесник ) был заполнен участниками , гостями , художниками . Более 200 детей принимали поздравления от галереи "Елисаветград " , от местных художников ( Вдумайтесь только!- 23 художника подарили 33 написанных ими картин )Хочу поблагодарить каждого из них- Алена Коваленко,Юрий Цуканов,Наталья Крячко,
Наталья Чепурная,ВикторТовкайло,АнатолийТатаров,
Екатерина Грабенко ,Иван Якименко,Николай Чубов,Ольга Легостаева,Станислав Ризанов,Андрей Быков,Елена Полищук,Алена Батура,Виктор Чумаченко,Наталья Бойчук,Виктория Крутько,Оксана Липерт ,Евгений Смирнов,Ксения Бондаренко,Анатолий Сиромаха,Екатерина Шевченко,Николай Чистяков
Хочу поблагодарить так же наших светловодских друзей , которые вручили свои подарки детям -семья . Агаповых ,Марина Саакян , помощник народного депутата Украины О. Довгого ,руководитель магазина «Глобус» Наталья Кривченко , председатель общественной организации «Свитло Майбутнього » Евгений Гончар и представитель организации Анатолий Червяк.
Особая благодарность начальнику управления образования г. Светловодска Геннадию Френкелю , за поддержку нашего конкурса. А так же огромное спасибо директору школы искусств .. ИринеТемновой за организацию концерта .
Хочу поблагодарить СМИ , которые освещали этот праздник -телеканал "Веселка " , интернет издание Svetlovodsc..com ua , "Вестник Кировоградщины "Богдан Дроздов , Алена Зозуля .
И КОНЕЧНО же ОГРОМНЕЙШЕЕ спасибо Анатолию Сиромахе , который "зажигал" своей энергией каждого , чтобы праздник состоялся !

Друзья ! Я искренне рад , что мы вместе сделали этот праздник !!!! Спасибо ВСЕМ !!!
( фото представлено Ю. Цукановым и А. Сиромахой )

Зображення

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 лютого 2019, 16:48 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Галерея «Елисаветград ищет двойника».
Перебирая в галерее архив картин, нашел несколько портретов написанных художниками в 60-х годах. Очаровательные женские лица натолкнули на мысль, что хотелось бы уже в наше время, через 50 лет найти "двойника " этим портретам. Выставляем первую картину. Предлагаем "найтись" двойнику, который считает, что похож на "оригинал". Прийти в галерею, сфотографироваться с "оригиналом "и данное фото будет нами выставлено в комментариях в группе галерея "Елисаветград", в Фейсбуке под картиной "незнакомки " . Самая похожая на "Незнакомку" претендентка получит в подарок картину ( на фото 2 ) с видом нашего города , написанную заслуженным художником Украины Леонидом Заборовским . В случае , если претендентов будет несколько приз получит тот претендент, который наберет большее количество лайков. Итоги подведем 1 марта в 19-00 Время пошло ! Удачи!

https://www.facebook.com/groups/elisave ... 929699638/


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2019, 17:37 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Виставка -"Тетянин день"
У галереї Єлисаветград відкриється виставка одного з найбільш яскравих художників нашої області - Анатолія Шаповалова.
Так сталося, що цю виставку ми готували з Анатолієм Гавриловичем до його 70-річчя, який автор відзначав 11 січня цього року. Але доля розпорядилася інакше-раптово пішла з життя дружина художника -Тетяна.
Вона була музою, дружиною і головною жінкою в житті Анатолія Гавриловича!
Про це я знаю не з чуток. Вона з нетерпінням чекала народження кожної нової картини ... Вона чекала цю виставку, вона готувалася до неї ... Так жорстоко влаштований світ - Тетяни не стало, але Тетянин День буде
Ця виставка-пам'ять про неї.
1 березня 2019 року. 16ч. 45 хвилин в галереї "Єлисаветград" - "Тетянин День"

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 09 березня 2019, 16:44 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Весна в «Єлисаветграді»

http://www.vechirka.com.ua/vesna-v-lisavetgrad


Догори 
 Повідомлення Додано: 13 березня 2019, 22:07 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Нас ждет Марсель.
Получили подтверждение из Марселя ( Франция ) от Виктора Орли относительно совместного проекта - проведении выставки детских работ участников Всеукраинского конкурса "Щаслива дитина - квітуча Україна" в галерее CAPITALE & Victor
Victor Orly

Зображення


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 березня 2019, 00:19 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
в галереї «Єлисаветград» відбудеться презентація виставки «Запах весни» у п’ятницю, 22 березня

https://dozor.kr.ua/post/kirovogradtsya ... -9743.html


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 березня 2019, 23:44 
Офлайн

З нами з: 27 жовтня 2013, 21:08
Повідомлення: 411
Прізвище, Ім’я: Родион Цуканов
Весняну виставку талановитих жінок презентували в «Єлисаветграді»

https://dozor.kr.ua/post/vesnyanu-vista ... -9818.html


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 37 з 39 [ 382 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Розваги, відпочинок, хоббі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB