Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 28 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2016, 11:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення


_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 березня 2016, 15:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
yanychar написав:
Емілія написав:
...
Наразі світом править не Бог, а Сатана.
...


Цікава думка...
Не знати, Господь може мати якісь, бодай мінімальні, впливи на цей світ?..
Чи Його вже ніхто й не питає?!..Зображення


А чому мінімальні? Хоча Сатана і править цим світом, але Бог не дозволить йому знищити його твориво.
Справді, як Ви кажете, зараз мало хто цікавиться думкою Бога, і Ваше запитання дуже влучне, пане Яничаре. Мабуть, ви аналізуєте те, що відбувається у світі, бо робите висновки. Ви мені нагадали одну думку, що міститься в Божому слові – Біблії: «Всевладний Господь Єгова нічого не робить, не виявивши своєї таємниці слугам своїм, пророкам» (Амоса 3:7). Власне пророцтва, що Бог давав вірним людям, а потім виконував їх, - свідчать про те, що Бог не полишив усе напризволяще, а протягом тисячоліть стежить, щоб поступово здійснювався його намір. Тобто, незабаром Земля знову стане Раєм; без Сатани, без зла, несправедливості, ненависті та інших речей, що роблять наше життя нестерпним.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 02 березня 2016, 22:52 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
 ! SPY написав:
Злив назад дві теми: "Питання віруючим" та "Переклади Біблії" - не варто плодити теми, які після холівару стають мертвими та не обговорюються. Краще якістю, а не кількістю ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 13 березня 2016, 12:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Поза контекстом
Може для дальтоніка червоне і зелене - це те саме. Але якщо людина обізнана з темою релігії, то їй не важко відрізнити одну тему від іншої. Не треба бути професором, щоб побачити різницю. Питання перекладів - це не лише релігійне питання, чи "питання віруючим", це більше стосується наукової точності, та достовірності.

Будь-ласка, SPY, поверніть тему, - я вважаю, що вона цікава і потрібна. А якщо хтось буде зводити рахунки, - то тут уже Вам, як Адміну, карти в руки - на це є правила форуму.

Вимагаю справедливості!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 13 березня 2016, 15:16 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
Може для дальтоніка червоне і зелене - це те саме. Але якщо людина обізнана з темою релігії, то їй не важко відрізнити одну тему від іншої. Не треба бути професором, щоб побачити різницю. Питання перекладів - це не лише релігійне питання, чи "питання віруючим", це більше стосується наукової точності, та достовірності.

Будь-ласка, SPY, поверніть тему, - я вважаю, що вона цікава і потрібна. А якщо хтось буде зводити рахунки, - то тут уже Вам, як Адміну, карти в руки - на це є правила форуму.

Вимагаю справедливості!


Поза контекстом
Шановна Емілія!
Це не форум християнської віри, християнство - всього-лиш один із розділів даного форуму. Тут немає спеціалістів, які можуть з тонкістю обговорити дану тему, що кожній проблемі має бути створена окрема тема. Тут є різноманітні теми не тільки на релігійну тематику. Дану тему я не видаляв та не применшую її важливості, Ви з легкістю можете її обговорити й в цій темі. Дана тема повністю вписується в розмиту тему "Питання віруючим" (Ви - віруюча, форумчани поставили Вам питання). Проте не потрібно створювати нову тему на кожний холівар. Питання перекладів було одним із аргументів холівару, починався ж він з дискусії про Бога та Диявола та їх панівне місце, перейшов на переклади. Це не є наукове обговорення Біблії, це просто холівар. А холівару місце в більш загальній темі, аніж створювати спеціалізовану. Окрім того на форумі й так безліч мертвих тем, в які дописуєте тільки Ви. Я не притримуюсь політики видаляння тем - тому вона нікуди не зникла а доступна далі до обговорення :)

Давайте якісно наповнювати теми, а не кількісно їх створювати :)

Схожі теми для обговорення:
Читаємо Боже Слово
Дар іноземних мов і глоссолалія
Біблійна Істина?
Інші теми розділу Релігія

P.S. Тест на дальтонізм неодноразово проходив, тому це сприймати як особисту образу? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 25 квітня 2016, 12:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Поза темою...

Поза контекстом
SPY, я поважаю вашу думку, бо звісно, що жодна людина не може бути експертом у всіх галузях. Ясна річ, що не вимагаю цього від Вас чи будь-кого іншого. Але все ж хочу звернути увагу на те, що питання перекладів Біблії це окреме важливе питання; і воно турбує багатьох, тому має бути відокремлене.
Людина зайшовши на форум переглядає в першу чергу теми та судить про вміст за назвою. Погодьтеся, що такі теми як: "Запитання віруючим", "Біблійна істина?", "Читаємо Боже Слово" є загальними. Ви як Адміністратор добре знаєте, якщо задана конкретна тематика, то в темі менше безладу та це сприяє конструктивному обговоренню. Що ж до ідейних війн, то це питання етичне - наскільки людина поважає свого опонента і дорожить істиною.
Все ж, прошу Вас, відгукнутись позитивно на моє прохання повернути створену мною тему. Ви можете не погоджуватись з моїми поглядами, але можливо не будете ігнорувати думку інших.
Сподіваюсь якщо не на розуміння то хоча б на повагу до іншої точки зору. Адже форум - це місце де можуть обговорюватись найрізноманітніші теми. Чим більше конкретних тем - тим зручніше користувачам.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2016, 17:05 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Оскільки пані Емілія посилається на сторонні погляди, потребую поради у старійшин форуму як поступити в даній ситуації:

1) Чи релігійних тем достатньо і не варто кожним питанням їх плодити?
чи
2) Кожна проблематика, ситуація, новина, обговорення потребує власної теми
?

До уваги братимуться тільки погляди старожилів Коломийського форуму, як скажете - так і буде :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2016, 20:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
як скажете

1. Ще й забагато!
2. Звичайно - ні!

P.S.
Воно канєшно, заробляти "бонуси", клацаючи по клавіатурі, набагато приємніше, ніж розносити літературу по під'їздах, чи мерзнути на автостанціях; але ж ніяким живим спілкуванням тут і не пахне. А з "театрами одного ахтьора" слід поступати як і з "рекламодаватєлями" - imho. :pardon:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2016, 22:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
myrko написав:
1. Ще й забагато!
2. Звичайно - ні!



Зображення Бігме правда!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Питання віруючим
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2016, 11:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
Воно канєшно, заробляти "бонуси", клацаючи по клавіатурі, набагато приємніше, ніж розносити літературу по під'їздах, чи мерзнути на автостанціях; але ж ніяким живим спілкуванням тут і не пахне. А з "театрами одного ахтьора" слід поступати як і з "рекламодаватєлями" - imho. :pardon:

myrko, yanychar, дякую, як користувач, а не адміністратор - тієї ж думки. Але не видаляв, як роблю це із значною кількістю реклами. Просто злив в одну тему. Тільки одна справа коли це думки користувача, а інша справа, коли ці теми розмножуються, а обговорення нема - один стартопік бере в ньому участь, ну і ще час від часу декілька "новеньких користувачів"

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 28 з 30 [ 295 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB