Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 12 квітня 2015, 00:18 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Друже Яничар, друже Капітан :) Щиро дякую... Почуваюсь добре... Провів 2 тижні в казармі- і мало з глузду не з'їхав- нудьга страшенна- майже нічого не вчать (а у мене нова спеціальність- щось на подобі гранатометника). Із 18 одиниць нашої техніки вціліло лише 1 (інші кажуть- дві) одиниці, тому багатьох з нас зробили піхотинцями. В казармі- нудьга, але там не стріляють і є хоч якісь умови (вода, вихід в місто, сон...) В зоні АТО не нудно, але нема умов... Як кажуть, "добре там, де нас нема" ;) Бригада готується до відбуття- але дата нам не відома.
До речі, освоювати нову спеціальність буду вдома- шукаючи відео і інфу в Інтернеті, бо в частині, схоже, того вчити нема кому ;) Мушу додати- то не той гранатомет, який відразу постає у нашій уяві... то щось на порядок гидотніше (як на мене). Гранатомети, якими нас озброять- були "віджаті" у противника, бо у нас- застарілі, слабші і неякісні.


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 квітня 2015, 00:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
блін , то вже не войсько , партизани якісь , воювати трофеями ... нє ,я розумію , але як правило трофеї використовуються у двох випадках , коли нема чим , або поприколу.. :coffe:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2015, 10:41 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Капітан написав:
то вже не войсько , партизани якісь :coffe:
Так то воно і є- і форму носимо різну- хто яку купив, чи- яку дали волонтери, бо наша, українська- небезпечна (горить)- отож, наші вояки в АТО і виглядають як партизани- хтось в "мульти-камі", хтось- в "британці", тут є і українська форма, а, іноді, хлопці носять і зручні спортивні костюми разом з "кросівками" :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 06 липня 2015, 23:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Викладаю останні вісті від пані Кіращук:

"Добрий вечір, Олег зараз в Луганській області Станиця-Луганська район. Він стоїть на блокпості, два рази на добу. Вже, в кінці липня, скоро рік, як він в армії. Про демобілізацію ще поки що нічого не говорять, щось говорили що можуть трохи притримати."

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 10 вересня 2015, 05:27 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Ну от і все... "дембель"... "резервіст першої черги" (тобто- або призовуть десь за пів-року, або і швидше- у випадку загострення, боронь Боже). У випадку призову- будуть призивати безпосередньо у мій взвод.
Більшу частину свого екіпірування залишив хлопцям на передовій: розгрузку залишив нашому "безбашенному" навіднику БМП, такт.рукавиці- кулементнику, навушники (фірмові, за 100$)- заряджаючому, і т.д... Собі залишив форму, рюкзак... Залишав речі хлопцям- бо подумав- може, ті речі мені і не згодяться вже, а будуть вдома лежати "мертвим грузом"- то, краще, хай послужать хлопцям.
З травня по поч серпня дослужував у охороні Штабу бригади (блок-пост) у Станично-Луганському районі, останніх 3 тижні- на передовій у самій Станиці. Трохи стріляли ми, трохи менше- по нас. У нас на позиціях втрат, дякувати Богу, не було, на тій стороні- були (у дальньому бою ми мали перевагу за рахунок рельєфу, у ближньому- все було б сумно). В останній день мого перебування на "передку" почалось перемир'я (вже, практично, не стріляли- від чого ми погано спали- то від незвички).
Дружина мене зустріла на пів-дорозі з АТО (у Львові) і ми з нею помандрували Західною Україною- трохи відпочили, бо і вона пережила важкі часи- і на господарстві була сама, та і напереживалася немало.
Третій день звикаю до цивільного життя. Сьогодні вже нормально прокинувся (без думки "Де я!?")
Радості від ДМБ нема- бо ми надто довго його чекали.
Не можу звикнути до цивільних харчів- холєра, всьо мені виходить "стрімголов" :-) Сухпай- о, то річ! Хоч бери тепер і купуй його :-)
Посвідчення УБД ще не отримав- через нашу бюрократію. Чекаю... Мій комбат дав слово, що з посвідченням все буде "ґуд"- а він слово завжди тримав, за що його і поважаєм.
Дякую Вам, хлопці, за поміч- і від себе, і від тих, кому я залишив свої "пожитки".
І кланяюсь своїй дружині, яка не тільки чекала, але і теж підтримувала матеріально (купила дорогі навушники- бо у мене проявились наслідки контузії, купила розгрузку і т.п.).
Беруся тепер розбудовувати державу у межах свого сімейного господарства, бо дуже все занепало. Оце щойно прийшов з дружиною з нічного базару, до того- троха ґаздував... Ох, і заскучив я за роботою!
Дякую всім за поміч! :-) Дякую, друже Яничар та друже Капітан!!! І- Слава Україні! :victory:
P.S.-
Капітан написав:
блін , то вже не войсько , партизани якісь , воювати трофеями ... нє ,я розумію , але як правило трофеї використовуються у двох випадках , коли нема чим , або поприколу.. :coffe:
Зараз вже і не особливий секрет... я вів мову про потужні ручні гранатомети ("Джміль"). У нас вони були із тих, що були на озброєнні у ЗСУ- так у них невелика дальність стрільби, а от у "трофейних"- так ті стріляли більш як на кілометр. Нас було попереджено- застосовувати їх лише у крайніх випадках, тому моя служба обмежилась несінням варти біля нашої БМП, яка, до речі, вкрай сильно дошкуляла противнику. Загалом- у нас був "молодий", але хороший екіпаж.
І ще... то- важливо... Життя йде, і люди починають забувати... Звичайно, я пішов би і так служити, але... в першу чергу- я хотів віддати свій борг загиблим захисникам Майдану (особливо- загиблим із "Львівської сотні"). Я розумію, що і на Майдані, в зоні АТО, і в державі- панує брудна політика (маю на увазі, що нас часто "використовують" корупціонери), тим не менш- Україна у нас одна... і я схиляю голову перед загиблими, зкаліченими в зоні АТО, та перед тими Героями, з якими доводилось зустрічатись на війні- відважними і неговіркими,- таких не так багато, але вони у нас є.


Востаннє редагувалось умілець в 11 вересня 2015, 08:00, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 10 вересня 2015, 17:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Героям слава!

Богу дякувати, що Ви живий і цілий повернулись додому.

Пане Олеже, що буде далі з тією війною?
Що Ви про все те думаєте?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 вересня 2015, 07:54 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Незнаю- як виглядають справи "зсередини" в районі Маріуполя, але на північних теренах війна перетворилася у заробляння грошей- "сепари-найманці" тупо відробляють свою зарплату- їм привезли боєкомплект, вони його відстріляли і отримали за це оплату. При чому, бої ідуть позиційні- "сепари" не мають бажання іти вперед... Я вірю, що і представники нашої влади налагодили там свій "бізнес"- вірю повідомленням про те, що загиблих волонтерів-борців з корупцією вбили НЕ диверсанти.
Тобто, у боях під Дебальцево корупційним схемам місця не було- там була звичайна війна. Потім, коли ситуація нормалізувалась, з'явився ґрунт для корупційних схем. Так, до кінця серпня ми з хлопцями вели "містечкові" бої, але то було на невеликих ділянках фронту, а там, де було затишшя- в обидві сторони рухались вантажі (ми знаємо, що там, де є товарообіг, та ще й у "сірих" воєнних зонах- там моментально розквітнуть зловживання).
Така "війна" вигідна багато кому- і пУтіну, і нашим корупціонерам, тому, боюсь, так триватиме дуже довго. Та і пУтінська орда в любий момент може піти у наступ.
З того всього я зробив висновок- оскільки, ще не ясно куди мене доля закине, то я повинен максимально ощадливо використати той час, допоки я є вдома (без відволікань на політику чи розваги). І я хочу писати писанки... на жаль, цьому заважає вагон домашніх клопотів...


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 вересня 2015, 16:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Загалом, Ви не відкрили ніякої "америки"... Впевнений, що більшість наших підсвідомо це знає і розуміє.

А от різкий спад військової активності з того боку (я маю на увазі кілька останніх тижнів), - як би Ви прокоментували?!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 вересня 2015, 09:55 
Офлайн

З нами з: 23 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Олег Кіращук
Моя думка щодо спаду активності- на сьогодні головним завданням цієї війни для Путіна- є розвал української економіки. Навіть без воєнних дій наша економіка несе шалені збитки- немала зарплатня солдатам, харчування, пільги. Досить великий відсоток солдат- звичайні п'янички, з яких більше шкоди, аніж користі. Тобто, кошти на утримання ЗСУ використовуються нераціонально. Що не зробить таке марнотратство, то дороблять наші корупціонери- обберуть Армію "до нитки". Навіть, якщо на т.зв. "лінії розмежування" буде тихо роками- там все одно доведеться тримати немалу армію, що знову ж потягне за собою шалені і неконтрольовані видатки.


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 вересня 2015, 23:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Бігме, так і є!..
Маємо таку собі "палестину". Маленьку, гівненьку і смердячу.
Це на до-о-о-овгі-довгі роки... :?:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB