Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2014, 00:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Чому варто читати Біблію щодня? "Бо слово Бога живе і справляє могутній вплив, воно гостріше від усякого обосічного меча та проникає настільки глибоко, що розділяє душу й дух, суглоби й кістковий мозок, і спроможне розпізнавати думки та наміри серця. І немає такого створіння, яке було б невидиме для нього, але все оголене й повністю відкрите перед очима того, перед ким ми маємо відповісти." (Євреїв 4: 12, 13).
Цю цитату взято з нового перекладу Біблії українською мовою.
Можете читати онлайн, або завантажити на ПК чи мобільний.

клац

А якому перекладу Біблії ви віддаєте перевагу?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 08 грудня 2014, 23:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"Як новонароджені немовлята, розвиньте прагнення до нерозбавленого словесного молока, щоб завдяки йому рости й отримати спасіння, якщо тільки ви скуштували, що Господь добрий." (1 Петра 2:2).
Перша їжа немовлят - молоко. Діти не розуміють, наскільки молоко важливе для нормального розвитку, вони лише відчувають його на смак. Апостол Петро зауважив, що подібно розвивається й християнська особистість. Молоком є важливі істини, записані у Біблії. Без них ми не можемо зростати духом.
Ми дізнаємось про те, що Бог створив світ, що Ісус віддав життя за гріхи людства, що вічне життя можливе, що правда у Біблії- Божому Слові.
Від народження дитина пізнає світ. Її сприйняття збагачується, вона вчиться ходити та розмовляти. Самого молока недостатньо для росту. Подібне відбувається з християнами - від словесного молока необхідно переходити на їжу, що споживають дорослі. Інакше притупиться духовний слух. Про це застеріг апостол Павло:
"Ми маємо багато чого сказати про нього, але все це важко пояснити, оскільки ваш слух притупився.
 Хоча тепер ви вже мали б бути вчителями, ви знову потребуєте, щоб хтось від самого початку взявся навчати вас основ Божих священних слів, і вам знову потрібне молоко, а не твердий харч. Бо кожен, хто продовжує харчуватися молоком, не обізнаний зі словом праведності, тому що він дитина. А тверда їжа — для зрілих людей, які привчили свій розум розрізняти добро і зло." (Євреїв 5: 11-14).


http://www.jw.org/uk/%D0%BF%D1%83%D0%B1 ... -v58005014

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2014, 13:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"Кожне слово Бога чисте. Він щит для тих, хто сховку в нього шукає." (Прислів'я 30: 5).
Через наших грішних прабатьків ми втратили можливість спілкуватись з нашим Творцем безпосередньо. Незважаючи на це, Він подарував нам Своє Слово - Біблію. Вона наче лист, що його можна читати, перечитувати, досліджувати кожного дня. Це чудове відчуття - дізнаватись більше про Всемогутнього Бога. І яку б частину Біблії ми не читали - обов'язково отримаємо задоволення. Бо там ми знайдемо корисні поради для особистого життя, отримаємо відповіді на питання, що нас турбують, а також потіху та надію.
Якби не цей лист, що через тисячоліття дійшов до нас, ми б не знали ні свого минулого, ані того, що чекає в майбутньому. Це не просто лист, це документ, що засвідчує обіцянки Бога дані людству.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 24 січня 2015, 23:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Щодня ми дивимось у дзеркало. А що можна дізнатись про людину по зовнішності? Чи ви задумувались колись, вдивляючись у своє відображення, що означають слова: "...Бог створив людину за своїм образом"? (Буття 1:27).

Якщо зважати на історію людства, а також егоїзм, жорстокість та ганебні вчинки людей мимоволі виникає питання, чи справді ми створені на образ Божий? А може не даремно Дарвін шукав нам родичів серед мавп? Сумно... але чи можна із цим погодитись?

Тож, що значить бути створеними на образ Божий? У дзеркалі його не побачиш, а от Біблія допомагає побачити свою внутрішню особистість та порівняти із досконалим зразком.

Є й інше дзеркало. Це криве дзеркало Сатани. Воно засліплює, позбавляє глузду, зачаровує. Що там? Ненависть, обман, зло і неправда, - все те, що сіє в нас Сатана. Живи пристрастями та бажаннями. Жодних законів і правил! Це те, що бездумно копіюються більшістю. Вони не зважають на те, що "бог цієї системи [Сатана] засліпив [їм] розуми, щоб для них не засяяло світло славної доброї новини про Христа, який є образом Бога." (2 Коринфян 4:4).

Ісус жив так, що міг сказати: "Хто бачив мене той бачив Батька". А кому хочемо подобатись ми: Богу, людям, Сатані? Чи нам важливо якими нас бачить Бог?
Якщо ми любимо Батька, ми зможемо позбутися вад, що засмучують його серце. "Скиньте із себе стару особистість разом з її поведінкою та одягніться в нову особистість, яка завдяки точному знанню обновлюється за образом того, хто її створив" (Колосян 3:9,10).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 25 березня 2015, 15:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бог створив все? Він же творець всього? Значить і ангелів? Значить Бог передбачив у ангелів можливість кинути Бога, влаштувати бунт та створити альтернативну реальність його клубу "Рай" під назвою "Пекло". Якщо він всесильний та всемогутній - чому не створив ангелів, які не могли би й навіть подумати про те, щоб відколотись від Бога? А якщо вони змогли відколотись - значить Бог не всесильний?)))

Нащо до людей було пускати змія? Він що не мудрий і не знав, що так буде? Люди ж дурні, тільки тебе тут створили. Одного із землі чи глини, другу взагалі з ребра. Як істоти, які тільки-но були глиною та ребром, не мали життєвого досвіду та могли вирішувати долю цілого людства та не спокуситись на гріх??? Значить саме Бог підставив людей, щоб ті спокусились? Хіба не можна було створити людей, яких не можна би було спокусити і не було би всіх тих проблем, які є? Він сам підставив істот, які були щойно глиною та ребром, знаючи, що ті спокусяться, бо він передбачив в людині можливість спокуси, сам створив змія і тепер нащадки возвеличують кидалу, який так повівся? га?

Значит, або не знав, що так буде, або як це притаманно людям - хотів як краще, а вийшло як завжди, а значить він і сам неідеальний та грішний ;)

Якщо ви просите столяра зробити стілець. Той робить вам стілець, ви сідаєте на нього та він в цю мить розвалюється - кого ви будете винити? Столяра, який неякісно зробив чи стілець? Тоді чому ми винемо Адама з Євою в гріхопадінні, а не Бога, який підставив їх?

Щодо всього решти згоден із Стівеном Фраєм, про що писав тут

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 05 травня 2015, 08:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А што?! ДухОвнєнька, праваслАвнєнька и блаґаабрАзнєнька...


Формат відео : youtube.com



Цитата:
Зображення

Лєнін!
Партія!
Кам-са-мол!


_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 05 травня 2015, 10:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
SPY написав:
Бог створив все? Він же творець всього? Значить і ангелів? Значить Бог передбачив у ангелів можливість кинути Бога, влаштувати бунт та створити альтернативну реальність його клубу "Рай" під назвою "Пекло". Якщо він всесильний та всемогутній - чому не створив ангелів, які не могли би й навіть подумати про те, щоб відколотись від Бога? А якщо вони змогли відколотись - значить Бог не всесильний?)))

Нащо до людей було пускати змія? Він що не мудрий і не знав, що так буде? ...Як істоти, які тільки-но були глиною та ребром, не мали життєвого досвіду та могли вирішувати долю цілого людства та не спокуситись на гріх??? Значить саме Бог підставив людей, щоб ті спокусились? Хіба не можна було створити людей, яких не можна би було спокусити і не було би всіх тих проблем, які є? Він сам підставив істот, які були щойно глиною та ребром, знаючи, що ті спокусяться, бо він передбачив в людині можливість спокуси, сам створив змія...
Значит, або не знав, що так буде...
Якщо ви просите столяра зробити стілець. Тaй робить вам стілець, ви сідаєте на нього та він в цю мить розвалюється - кого ви будете винити? Столяра, який неякісно зробив чи стілець? Тоді чому ми винемо Адама з Євою в гріхопадінні, а не Бога, який підставив їх?

Безперечно, Бог не лише може передбачати майбутнє, але й контролювати події задля заповнення своїх намірів. Інакше його б не називали Всемогутнім. Тож створюючи світ він звісно не відкидав імовірності того, що хтось піде проти нього.
І все ж Бог дав усім створінням свободу волі, що й пояснює існування зла. Але це не означає, що ангели і люди невдало створені. Наприклад, як Адам так і Єва від моменту свого існування були досконалими дорослими людьми, а не наївними дітьми. Вони могли аналізувати власні дії, а отже і передбачати наслідки. З точки зору закону були дієздатними. Крім того їм (як і ангелам) зовсім не складно було слухатись Бога; хоча вони не були запрограмовані, але у кожному випадку були спроможні робити рішення самостійно.
Багатьох дивує те, чому Бог знаючи все це допустив до трагічного розвитку подій. І все ж варто брати до уваги те, що ми наділені унікальним даром - свободою волі
Ви хотіли б стати роботом? Чи все ж таки мати свободу вибору, свободу дії?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 16 травня 2015, 20:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 травня 2015, 11:20
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Юна Мадчантар
Мені особисто подобається свобода вибору, а те, що Бог створив нас зі свободою вибору та дій, на мою думку є виявом любові. Бог обдарував нас чудовими дарами, ще окрім цього...Якби люди були роботами, то все робили б з примусу, бо так запрограмовані, а маючи свободу дій, люди можуть показувати свою любов до Бога на ділі.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 25 травня 2015, 02:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
нюшка написав:
Мені особисто подобається свобода вибору, а те, що Бог створив нас зі свободою вибору та дій, на мою думку є виявом любові.
...



Правильно! "Свобода вибору та дій" - то і є "виявом любові"!!! Зображення

Ну й що з того , що нема дзвонів?!..
Зате є колонки! Які проблєми?!!

Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 17 червня 2015, 12:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 січня 2014, 03:21
Повідомлення: 25
Прізвище, Ім’я: Ямато Насунарі
Свобода вибору це добре, але якщо правильно нею користуватися. Перша людська пара, Адам і Єва теж мали свободу вибору, але вибравши не правильно, вчинили гріх. Це як цепочка...думки+вчинки+гріх=смерть. Отже, перед тим як щось вибрати потрібно добре думати, зважувати всі плюси та мінуси свого вчинку.

_________________
"Мудрість доводить свою праведність вчинками"


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB