Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 2 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 17 березня 2014, 23:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Зараз знаходжуся на навчанні, доброволець Нац. гвардії. Таке враження, що ми тут як туристи в убогій частині відділення МВС. Учора в обід прибули, разом 500 чол, сотні самооборони Майдану.

Зустріли нас з оркестром, журналістами, бойовим навчанням - стріляли з БТР, іншої вогнепальної зброї... Ми зраділи, що будемо щось вчити, практикуватися. Але, як би не так!

Що тут робиться:

1. Ми не думали, що нами будуть командувати "міліція", всіх хлопців це роздражає. Вони на нас по-вовчому дивляться, ми на них. Надіюся, вони нам в їжу не плюють. Думали, що їдемо вчитися у вояків.

2. Від учора і дотепер ми: пообідали, зробили списки, покупалися, повечеряли, вистроїлися, перевірили чи всі на місці, лягли спати. Сьогодні в 6:00 підйом, построїлися, перекличка, пішли снідати, построїлися, пішли "вчитися" віддавати честь "міліції", маршиирувати..) До речі, вже зразу пару сотень відмовилися це робити. Зараз хлопці проходять медогляд.

3. Чекаємо хоч якихось навчань, координації, дій. Всі роздратовані, були вже певні сутички психологічні. Міліція на слава Україні мовчить, каже, що -" в статуті таке не передбачено, що моральних норм вони не знають"

Висновок: показухи багато, розумного і практичного мало. Ще трохи і всі ми поїдемо назад на Майдан!!"

Національна Гвардія, що це??

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 березня 2014, 11:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Це уже всі знають: Вбили активіста "Правого сектору" Сашка Білого
А оце вже нове (чи не нове?): "Член ОЗУ, оголошений раніше в розшук, Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, був смертельно поранений під час затримання, оскільки відкрив вогонь у бік правоохоронців.
Про це розповів у вівторок на брифінгу в Києві перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов"

У МВС кажуть, що Сашко Білий загинув при затриманні

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 березня 2014, 00:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
В Коростені голову самооборони поставили на коліна перед чиновницею

Формат відео : youtu.be

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 березня 2014, 22:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Чиновники, як і раніше, їздять з кортежами, заради яких перекривають вулиці

Формат відео : youtube.com

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 квітня 2014, 16:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Дійсно, дивні речі творяться... Зображення


"Згідно з запитами уряду, щодня надходить інформація, що закордоном арештували майно або рахунки колишніх українських можновладців. Про це сказав в.о. голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.
"Що відбувається ж з майном Януковича, його сина, Азарова, Фірташа? В Україні їхнє майно далі залишається таким, ніби є легально набутим", - наголосив Соболєв.
За його словами, вчора відбулась прес-конференція, на якій було відзвітовано, що Янукович та його найближче оточення є винним у відданні наказів щодо розстрілу майданівців. При цьому їхнє майно й надалі легально перебуває в Україні.
Формат відео : youtube.com

"У нас далі відмивають гроші через банки Фірташа, Клюєва, сина Януковича", - заявив в.о. голови "Батьківщини"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 04 квітня 2014, 22:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
"У нас далі відмивають гроші через банки Фірташа, Клюєва, сина Януковича", - заявив в.о. голови "Батьківщини"


значить хтось у новому уряді має з того копійчину....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2014, 16:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
верховну раду судити , народним судом за державну зраду..... блін... рота руського спецназу зайняла і паралізувала цілий регіон.... нафіґ така влада .... вона взагалі яку державу представляє ?! :twisted: як так піде далі , то на Великдень прийдеться вже зхищати ЗУНР.... шляк би їх там трафив....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 травня 2014, 22:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"На фоні тривожних новин зі Сходу України та передвиборчої президентської кампанії, що виходить на фінішну пряму, в інформаційному полі загубилися вибори до Київради. А між тим ця подія важлива не лише для мешканців столиці: кожна українська революція доводить, хто контролює Київ – той і перемагає."
ЗображенняОлігархи ведуть своїх дітей до Київради

/ги! я би хотів подивитись як би олігархи вели своїх дітей на ферму доїти корови чи на завод за верстат... :D /

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 червня 2014, 08:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Формат відео : youtube.com


"Я впевнений в тому, що в керівництві АТО є зрадництво. Тому, що полонені, яких ми захоплюємо, вони з нас сміються і розказують, що "ми знаємо кожен виліт вашого літака, кожен виліт вашого гелікоптера, ми знаємо всі ваші вказівки". "Коли відбуваються бомбардування або інші події, ми просто відходимо з позицій, а потім повертаємося".
"Тобто відбувається повний злив інформації. Противник знає все"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 червня 2014, 15:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
у мене взагалі таке враження , шо все це АТО, не що інше як ширма , за котрою робляться певні справи , як пояснити блокування і саботування дій сил АТО , очевидне і цілеспрамоване гальмування успішних дій, цілеспрямоване саботування постачання сил АТО необхідними речами.... от маємо АТО як відведення уваги простого люду , мовляв ми шо , ми воюємо , а нічо завоювати не можемо , бо руські денно і нощно помагают сепараторам... от у вересні... а ліпше у листопаді , ми забезпечимо войсько всім необхідним , от тогди як лупнемо ... так само ці переговори , з ким , де юре переговорники з боку сепараторів вже вісельники , на них є постанови на арешт...дивна , дуже дивна гра грається.... і можна навести ше купу купенну фактів... останній , пукін подав пропозицію відмінити указ що дає дозвіл раїсі вводити своє войсько на Україну... а цікаво наша сторона , що у замін зробить ?!... такі укази просто так не відміняються... не безплатно це все.... :?: :roll:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB