Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 5 з 42 [ 417 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 березня 2014, 20:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Що дивного? Останні 20 років ВСІ спецслужби займалися своїм збагаченням, хто на що здатен! Починаючи від дільничого і закінчуючи презерва.., перепрошую шпійона, президентом!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 березня 2014, 22:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Старший_брат написав:
Що дивного? Останні 20 років ВСІ спецслужби займалися своїм збагаченням, хто на що здатен! Починаючи від дільничого і закінчуючи презерва.., перепрошую шпійона, президентом!



Нє-е-е-е, панове! Ви так і не вкурили...
Бесіда йде не про спецслужби! Ці "контори", - навіть, не якась там "Задрутинська" селищна адміністрація!..
«Братство», «Нова сила» Збітнєва, «Севєрне Братство», «Патріот
України» - ану, покажіть мені тут "спецслужбу"!..
Це було ПЕРШЕ!

А тепер ДРУГЕ.
Братство (партія), Збітнєв Юрій Іванович - «Нова сила», «Северное Братство», Громадська організація «Патріот України» всі ці аж НІЯК НЕДЕРЖАВНІ організації ще 2008 р. займались питаннями, котрі ми сьогодні маємо.
Ще раз перечитайте фактуру (http://forum.kolomyya.org/viewtopic.php?p=780467#p780467): практично 1 в 1 описані події, котрі ми бачимо сьогодні!!!

Це було майже 6 років тому! Люди, ви осліпли?!..


Чи хтось може описати "Як повинна починатись війна" (я маю на увазі зовсім не ІІІ Світову! хоча, дідько його знає - чим це все скінчиться?!)?!!
Принаймні так, як він собі розуміє чи уявляє "початок війни"?..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 14 березня 2014, 23:54 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Чи хтось може описати "Як повинна починатись війна" (я маю на увазі зовсім не ІІІ Світову! хоча, дідько його знає - чим це все скінчиться?!)?!!
Принаймні так, як він собі розуміє чи уявляє "початок війни"?..

Як на мене влучно написав Павло Шеремет в твітері про початок війни:

Павел Шеремет написав:
А как вы думаете начинается война? Выстраиваются рыцари в ряд и трубит трубач атаку? Это в фильме Последний самурай так, но не в жизни. В жизни вы строите планы, собираетесь на пикник. Готовите подарок жене и детям. Включаете комп проверить трафик, а там- инфа про погибших. Причем скорость катастрофы постоянно увеличивается: то, что казалось вчера нереальным, сегодня - уже детский лепет на фоне новых проблем. :(


А причин для конфлікту - може бути більше ніж достатньо. У всякому разі, якщо цей конфлікт закінчиться бойовими діями - Путін понесе однозначно поразку, затронуті інтереси всіх країн, які гарантували Україні суверенітет в Будапешті, вони ведуть аналогічні перемовини з іншими країнами і якщо хочуть виглядати переконливими, а не балаболами - змушені зараз виступити, бойові дії за пару днів покажуть на сході та півдні Україні справжнє лице Росії, в яку вони спішать, як би то не було прикро визнати; якщо конфлікт закінчиться "спасуванням" Путіна - світ охолоне, але не сам Путін - він продовжуватиме нагніти обстанівку по ЗМІ та розкол України на західну, яка тяготіє до Європи та східну, якій ближча до душі Росія - триватиме :(

Я вже встиг посваритись з хлопцями зі сходу, які дуже адекватні, але коли нас розділила ситуація, хоч розуміючи мої переконання сказали всі на кшталт:
Цитата:
Я тут взвесил все ЗА и ПРОТИВ и пришел к выводу: нам с тобой не о чем больше общаться. Удачи в "поклейке обоев" в ЕС! Большего вам там не позволят делать!

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 01:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
...
... інтереси всіх країн, які гарантували Україні суверенітет в Будапешті, вони ведуть аналогічні перемовини з іншими країнами і якщо хочуть виглядати переконливими, а не балаболами - змушені зараз виступити, бойові дії за пару днів покажуть на сході та півдні Україні справжнє лице Росії...


Дай то Господи!
Вже би хотілось знати: коли-то вже вони стануть "виглядати переконливими, а не балаболами"?.. :?:

А якщо вони не дуже схочуть "виглядати переконливими" то що тоді нам робити?!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 01:43 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Дай то Господи!
Вже би хотілось знати: коли-то вже вони стануть "виглядати переконливими, а не балаболами"?.. :?:
А якщо вони не дуже схочуть "виглядати переконливими" то що тоді нам робити?!..


Варіянтів купа, ніхто не знає як вони зваріюють: може Вова зассить, може добавиться в Росію пару областей, порадіють російському життю та назад попросять, може Росія в результаті такого сама розсипеться... побачимо, рано загадувати

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 01:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
...
Цитата:
Я тут взвесил все ЗА и ПРОТИВ и пришел к выводу: нам с тобой не о чем больше общаться. Удачи в "поклейке обоев" в ЕС! Большего вам там не позволят делать!


То ще як подивитись: де ліпше займатись "поклейкой обоев" - в ЄС, чи "в Задрищенске, Мухосранского р-на, Волошлёпской области"?.. :?:



SPY написав:
Варіянтів купа, ніхто не знає як вони зваріюють: може Вова зассить, може добавиться в Росію пару областей, порадіють російському життю та назад попросять, може Росія в результаті такого сама розсипеться... побачимо, рано загадувати


Чому ж раніше нікому й в голову не приходило, що до цього тре готуватись зарані?!..
А комусь таки приходило!
Підготовка до війни в Криму

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 02:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Чому ж раніше нікому й в голову не приходило, що до цього тре готуватись зарані?!..
А комусь таки приходило!
Підготовка до війни в Криму

Яй купа гвафту... не біжіть поперед потяга, все буде добре

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 13:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
Цитата:
Я тут взвесил все ЗА и ПРОТИВ и пришел к выводу: нам с тобой не о чем больше общаться. Удачи в "поклейке обоев" в ЕС! Большего вам там не позволят делать!

Якраз дуже файна цитата, повністю оприділяюча рівень "адекватності" твоїх східних друзів. До речі в EU "обої" ужо ніхто не клеїть, хіба шо в Болгарїї-Румунії, це рівень отого ж "совка", так шо твої друзі, як правильно зауважив yanychar, мають значно більше шансів клеїти шпалери в Мухосранську, ні ж ти в Европі. А на рахунок "нє пазволят нічєго другова" - цілковита правда. Давай поговоримо про те, до чого ми двоє троха розуміємосі (остатним - звиняйте :pardon: ): можеш собі уявити, аби київський завод "Арсенал", котрий розікрали ще при Кучмі (але цивільна продукція якого, там різні "калейнари" і "арсати", до сих пір розходиться на світових барахолках "на ура"), якось самотужки реорганізувався і став конкурувати з ніконами-кенонами (написав, аж самому стало смішно :D ). Найрозумніше, що "арсеналівці" зможуть зробити, це продатися комусь з сіґмо-тамронів, бо якщо навіть реконструювати там все - їхню нішу вже зайняв корейський samyang. Підозрюю, що так справи стоять і у всіх інших галузях економіки.
Навіть, якщо уявити гіпотетичну ситуацію, що Росія відступиться і Україну приймуть в EU, перша ж вимога буде - зкорегувати бюджет і зменшити кількість держслужбовців. Сама по собі ідея добра, але я шось впевнений (і чого б це :?: ) на 99,999%, що почнуть скорочувати працівників медицини освіти й культури, а кількість депутатів і інших "прикоритників" залишиться незмінною...
P.S. перепрошую за :oftop: , але воно якось все пов'язано одне з другим...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 14:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
myrko написав:
...
P.S. перепрошую за :oftop: , але воно якось все пов'язано одне з другим...


Шо значить "пов'язано"?!..
Воно одно з другого виростає! Навіть без всяких вязанок!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кацапська окупація України
 Повідомлення Додано: 15 березня 2014, 14:34 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
SPY написав:
Цитата:
Я тут взвесил все ЗА и ПРОТИВ и пришел к выводу: нам с тобой не о чем больше общаться. Удачи в "поклейке обоев" в ЕС! Большего вам там не позволят делать!

Якраз дуже файна цитата, повністю оприділяюча рівень "адекватності" твоїх східних друзів. До речі в EU "обої" ужо ніхто не клеїть, хіба шо в Болгарїї-Румунії, це рівень отого ж "совка", так шо твої друзі, як правильно зауважив yanychar, мають значно більше шансів клеїти шпалери в Мухосранську, ні ж ти в Европі.


Ну А що хотіти, люди живуть в іншій реальності, на кшталт Путіна. Вони визнають, що дивляться виключно російське ТБ, бо воно їм ближче по душі, зізнаються, що жодного разу не були в Європі, чули про неї тільки "по наслишкє". Багато хто з Донецька-Луганська приїжджав на майдан в Київ та ламав свої стереотипи про "запад", "бЕндеровцев", переконувались, що всі ми однакові люди. Тому треба спілкуватись більше з східняками. Зараз багато радників у фейсбуках, які "знають, що треба робити" та "називають винних", тому моя думка "організувати тури на західну Україну, в Межигір'я з східних областей", десь загубиться та вже неактуальна, бо ми, як не прикро, на порозі війни, але потрібно доносити, що ми не фашисти, а вони не зеки-алкоголіки. Ми одна країна, один народ. Дуже гарно сказав вакарчук на лекції перед студентами КПІ, якщо комусь цікаво:

Формат відео : youtube.com


26:03 хв: "Ми завжди жили як один народ, але в 2003 комусь в голову прийшла ідея, що нас можна поділити і на ворожнечі один до одного просовувати свого депутата. У Львові вибирають свого: так, він бандит, хабарник, але ж свій (згадайте хіба не так кричали наші "свідомити" на місцевих виборах, треба свій, пофіг що гівнюк, зато свій, прим. SPY). У Донецьку: нужно его избрать, ну да вор, но зато наш, с Донбаса. А ці два обранці потім збираються разом в ресторані, братаються та сміються"

Треба, щоб ми зрозуміли, що ми один народ, а там далі і сусіда можна бити.

Щодо Європи та Арсеналу - я згоден та все це знаю, але хтось із українських науковців сказав колись таку штуку: "Колись патріотами був Харків, там говорили українською, звідти лились ідеї соборної України. Захід тоді був захоплений, ніякої національної свідомості там не було. Тоді Схід втлумачував західняками: ви не поляки, ви не раби, ви українці. І витягнув та так, що тепер ситуація перекрутилась в точності до навпаки. Замість Харкова - Львів. Тепер західняки мають витягувати з інформаційної брехні своїх східних братів, як свого часу".

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 42 [ 417 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB