Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 78 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 14 березня 2013, 15:18 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
ти лиш Капітану ніц про то не кажи. :)

Та я ніц не кажу :) мені просто цікаво як віра уживається із такими поглядами і чи можна змінити її так як онучі? :)
Чи прихід "не такого папи" впливає на те, в що вірить людина? Чи може ніякої віри нема? Просто так треба, "а то шо люде скажуть"
Тільки щось в yanycharа не знаходиться пояснень мені молодому-зеленому, що він мав на увазі :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 14 березня 2013, 16:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
SPY написав:
мені просто цікаво як віра уживається із такими поглядами


у кожного є своє розуміння того що ти називаєш віра.

до прикладу наведу загальновідомий факт - наш гарант любить показово демонструвать свою віру . про це всі знають, разом з тим це абсолютно не шкодить решті його поглядів. якщо його спитати чи вірить він - відповідь буде однозначно ствердною.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 14 березня 2013, 16:35 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
VohaBit написав:
SPY написав:
мені просто цікаво як віра уживається із такими поглядами


у кожного є своє розуміння того що ти називаєш віра.

до прикладу наведу загальновідомий факт - наш гарант любить показово демонструвать свою віру . про це всі знають, разом з тим це абсолютно не шкодить решті його поглядів. якщо його спитати чи вірить він - відповідь буде однозначно ствердною.

Я в курсі про таку "віру" - тому й перепитую, чи це саме той випадок :) В такому разі - все ясно :)
Погляди можуть бути різні і як можна фанатично вірити, так і віра може бути напускною. Але питання все-одно залишається в силі - яке значення має колір шкіри папи особисто для yanychar? Невже таке велике, що аж здатне загнати в крішнаїзм... Чи просто ляпається що-небудь по принципах: "аби-було", "тут був Васья" :) В такому разі - теж ніяких питань :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 14 березня 2013, 17:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Агій, угомоніться!
Якось-то тут наш форумчанин написав, шо "як папа буде чорний, то в церкву ні ногою". Саме це я мав на увазі.
Та же лишіт мою віру у спокої!
І тре було стілько тарабанити пустої?!.. :?

Поза контекстом
...
Той їх годить, хаменить,
Той їм розважає,
Вже й клянеться на чім світ,
Богом присягає…

Ні! Не вірять! Аж чумак
Против неба глянув:
«Коли я сокиру взяв,
Най я ляхом стану!..»

«Стій, чумаче, не губи
Ні душі, ні віри!
Вірим-вірим! Ти не брав
Нашої сокири!»

___________________
"ЗГУБА ДУШІ". С.Руданський

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 14 березня 2013, 19:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
а тим часом:
Цитата:
Ничего святого: у епископа Муромского Нила угнали Lexus GX 460
14.03.2013
Столичные правоохранители приступили к поискам дорогостоящего автомобиля, угнанного у наместника владимирского Богородице-Рождественского монастыря епископа Муромского Нила, сообщили источники в полиции.

Зображення

Впрочем, официально МВД факт кражи дорогостоящего имущества у священнослужителя пока не подтверждает. Нет комментариев и из Церкви, где ранее призывали святых отцов отказаться от дорогих иномарок

Зображення



Во вторник рано утром в отдел полиции обратился иерарх Владимирской епархии РПЦ епископ Муромский Нил (в миру Андрей Сычев - прим.NEWSru.com), сообщает "Интерфакс" со ссылкой на источники в столичном МВД. Священнослужитель, по данным агентства, заявил, что от дома номер 69 на Сущевском валу был угнан его внедорожник Lexus GX460.




Стоимость нового автомобиля Lexus GX460 превышает три миллиона рублей, однако материальный ущерб от угона автомобиля священнослужителя оценен в 1,5 миллиона, сообщает Life News. Путь иномарки удалось отследить по системе "Поток" до Олимпийского проспекта, после чего ее следы теряются.

Епископ Нил, согласно данным Московского Патриархата, был крещен еще во младенчестве, вскоре после рождения в семье рабочего из Горьковской области. К церкви будущий священнослужитель тяготел с юности, по окончании школы он исполнял обязанности пономаря в деревенском храме в родном селе, а после службы в Красной Армии был назначен штатным иподиаконом и комендантом Владимирского епархиального управления. В 1986 году 22-летний Андрей Сычев был пострижен в монахи и наречен Нилом в честь преподобного Нила Сорского. Наместником владимирского Богородице-Рождественского мужского монастыря Нил стал в 2001 году. Епископом Муромским Нил стал в 2012 году.




Священнослужитель имеет высшее религиозное образование, он окончил Владимирскую духовную семинарию, а также Владимирский государственный университет по специальности "Психология". За годы службы в РПЦ Нил был награжден целым рядом православных медалей и орденов, а в 2008 году получил медаль "За веру и добро" от губернатора Кемеровской области.

В пресс-службе ГУ МВД России по Москве подтвердили факт кражи иномарки по данному адресу: "Примерно в 05:40 в ОМВД по району Марьина Роща обратился житель Владимира 1964 года рождения с заявлением о краже принадлежащего ему автомобиля Lexus с номерами Владимирской области. Возбуждено уголовное дело". Однако в полицейской пресс-службе не стали уточнять род деятельности потерпевшего, отмечает "Интерфакс".

Если угнанный внедорожник действительно принадлежит епископу, это может вызывать определенные вопросы - за последнее время уж слишком много было скандалов вокруг дорогостоящих иномарок священников. Самые резонансные - это ДТП с участием священнослужителей. Например, авария "мальтийского дипломатического" родстера BMW под управлением игумена Тимофея. Или ДТП белого Gelandewagen иеромонаха Илии, сбившего насмерть двух человек. Очередной аналогичный случай произошел в Челябинской области в январе - в ДТП с Volkswagen Phaeton местной епархии погиб водитель отечественной малолитражки.

Но и без трагических случаев владение священнослужителями предметами роскоши зачастую вызывает непонимание в обществе. В этой связи управделами Московской патриархии Варсонофий в конце прошлого года даже устроил разнос нескромным "подчиненным". Аналогичную точку зрения высказывал и Патриарх Московский и Всея Руси Кирилл. "Давайте подумаем о том, чтобы мы использовали такие транспортные средства, которые недоброжелатели не будут использовать в качестве повода для дискредитации духовенства", - такую аргументацию привел патриарх, рекомендовав священнослужителям скромные, но комфортные корейские, японские или европейские автомобили.

Впрочем, глава отдела внешних церковных связей РПЦ митрополит Илларион вступался за коллег: Элитные иномарки - это все же служебная необходимость. "Если священник едет на таком автомобиле, то, как правило, это служебная машина, и она связана с его служебным положением", - пояснил митрополит.

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 22 червня 2013, 01:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Родители против преподавания православия в школе
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2013, 12:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Вже десь скоро мали би представити нового владику Коломийсько-Чернівецької єпархії...От чи буде то Адміністратор Василій Івасюк чи хтось інший я не знаю....Цікаво хто)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 26 серпня 2013, 19:47 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Василій Івасюк.

З джерел близьких до Ватиканських. :secret:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2014, 00:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Формат відео : youtube.com

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про церкву
 Повідомлення Додано: 13 лютого 2014, 12:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А оце наші, українські.

священики на майдані

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 78 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB