Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 1 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2014, 20:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Чи ви пробували читати Біблію? А може уже прочитали її від початку й до кінця? Є й такі, котрі читають цю книгу щодня. Що спонукує людей читати цю книгу знову й знову? Власне для того щоб зрозуміти чому її називають світовим бестселером варто докласти зусиль. Біблія не звичайна книга - це книга лист кожному з нас від Люблячого Батька.
Може вас лякає її розмір? А може її важко зрозуміти? Повірте, не нудно і не важко, як можливо видається спочатку. Щоб читати Біблію з насолодою та користю можемо прислухатись до порад:
читаємо Боже Слово
Сім порад

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 07 лютого 2014, 02:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Тоді дух повів Ісуса в пустелю, аби його спокушував Диявол. Там Ісус, пробувши в пості сорок днів та сорок ночей, зголоднів. І прийшов Спокусник та промовив до нього: "Якщо ти Божий син, то накажи цьому камінню стати хлібом". Ісус же відповів: "Написано: "Людина повинна жити не хлібом самим, а кожним словом, що виходить з уст Єгови" (Матвія 4:1-4).

Диявол шукає найменшого приводу щоб спокушати тих, хто кориться Богу. Це добре видно з того, як Сатана використав момент коли Ісус настільки зголоднів, що міг втратити самовладання.
Сатана не лише добре знає у який момент краще підступити, але й уміє грати на почуттях. Ісус настільки добре знайомий із такою тактикою і тому не дозволяє собою маніпулювати.

Людина живе не лише для того щоб їсти, тож можемо і мусимо читати Слово Боже. Хто краще за Творця знає наші потреби? І тому Його поради є необхідними для життя.

Якщо ви думаєте, що можете самостійно керувати власним життям, то...
Для вас зарезервовано тему.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 08 лютого 2014, 20:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"Потім Диявол взяв його до святого міста, поставив на мурі, що оточував храм, і сказав: "Якщо ти Божий син, кинься додолу, адже написано: "Він накаже своїм ангелам, і вони понесуть тебе на руках, щоб не вдарився ти ногою об камінь". Та Ісус відповів: "А ще написано: "Не випробовуй Єгову, Бога свого" (Матвія 4:5-7).

Зверніть увагу, - Сатана вже вкотре закидє Ісусові, що він має довести, що є Божим сином. Навіщо це йому? Можемо поміркувати над цим. Невже Ісусові було не під силу виконати те до чого намовляв його Сатана? Ісус володів могутньою силою, що давала йому можливість здійснювати чуда. Але не використовував її бо добре розумів, чого насправді потрібно Дияволу.
Подібну тактику Сатана часто використовує, щоб примусити нас робити те, що є безглуздим та свідчить про зловживання чи нехтування мудрими Божими законами. Він навіть цитує Святе Писання, начебто спираючись на його авторитет, а насправді це замаскована пастка.

Тож, зрозуміло, - знати про що написано у Біблії - замало. Важливо ще й розуміти суть написаного. Ісус володів розумінням того які принципи закладено в основу законів і тому вправно розпізнавав спроби Сатани спокусилисяти його вчинити нерозсудливо.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 08 лютого 2014, 22:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Емілія написав:
"А ще написано: "Не випробовуй Єгову, Бога свого" (Матвія 4:5-7).
...


Пані Емілія, Ви прийшли нам тут розказати про Єгову?..
Бігме, ми тут уже всяких виділи.

Оце Ви писали?!..
"Кажете, - все просто? То може поясните? А то тамкай аж 300 сторінок. Чи це натяк?"
http://forum.kolomyya.org/viewtopic.php?f=33&t=2727&p=779328#p779318

А тепер поясніть мені (я ж все рівно вимахаю по саме "нє балуй"!):
Для Вас проблема перечитати "тамкай аж 300 сторінок". Так, чи нє?!
А тут Ви зібрались викласти нам всю Біблію?..
А скажіть-но мені, шановна, СКІЛЬКИ ТО СТОРІНОК У ВАШІЙ БІБЛІЇ?!!

Пані, вважайте! Тут, в основному, християни-католики!
"Мама" крикнути не вспієш...


Ідіть сюди:
http://www.interkavkaz.info/
http://forum.sevastopol.info/
http://dnepr-forum.com/
Вас тут чекають з нетерпінням!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 09 лютого 2014, 22:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
І чим я Вас образила? Тим що на релігійному форумі веду розмови про Бога, Біблію, про Ісуса та його вчення? Не знала, що це якось може ранити католиків, протестантів чи православних.
Може я Вас образила, бо не змогла знайти 262 сторінку? Повірте, щиро намагалася зрозуміти Ваші переконання. Я Вас хочу запевнити - не маю на меті передруковувати Біблію, бо там дуууже багато сторінок. Скільки саме? Якщо бути занудою, то треба визнати, що в оригіналі книг Святого Писання сторінок не було. Книги складались із сувоїв. Але користуватись сувоями не надто зручно, бо щоб знайти потрібне місце потрібно було розкрутити довгий рулон, а потім знову скрутити. Тому з ІІ сторіччя християни почали робити копії Святого Письма у вигляді кодексів. Товщина та кількість сторінок залежали від того який уривок було записано і на чому (товщина парламенту). У ІІІ сторіччі християни почали використовувати кодекси малого формату з текстом Євангелія.

Сьогодні маємо багато перекладів як сучасних так і давніх. Перекладачі використовують їх для порівняння та кращого розуміння написаного. І цілком імовірно, що в різних мовах буде різна кількість сторінок. Я Вас не дуже розчарую, якщо не відповім на питання про кількість сторінок? Причина проста - намагаюся порівнювати різні переклади.

Вибачте будь-ласка, дуже прошу не посилати мене ні на 262 сторінку, а тим більше на якісь сайти. Якщо чимось образила, - то прошу сердечно пробачити як це личить християнам.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Востаннє редагувалось Емілія в 12 лютого 2014, 00:23, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2014, 23:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"І знову Диявол взяв його на дуже високу гору, показав йому всі царства світу та їхню славу і сказав: "Усе це дам тобі, якщо ти впадеш і мені поклонишся". Тоді Ісус відповів: "Відійди, Сатано! Бо написано: "Поклоняйся лише Єгові, Богу твоєму, і тільки йому одному віддано служи". Після цього Диявол покинув його, і ангели прийшли та почали ним опікуватися." (Матвія 4:8-11).
Як ви думаєте, чому Ісус не погодився на таку "спокусливу" пропозицію?
З яких причин він вважав, що влада над світом за таку ціну - ніщо в порівнянні з честю служити Богові?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 14 лютого 2014, 16:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Сатана знає, що люди схильні боротись за владу, тому й намагався спокусити цим Ісуса. Більшість людей прагне якщо не влади, то визнання, чи видатного становища. Тому не дивно, що навіть апостоли сперечались хто сидітиме праворуч чи ліворуч Ісуса (Матвія 20:20-27). Але Ісус прийшов не для того, щоб захопити владу. Ось що написано у євангелії від Матвія 20:28: "...Син людський прийшов не для того, щоб йому служили, а щоб послужити і дати душу свою як викуп за багатьох".
Отже, Ісус не мав на меті володарювати над світом. З його слів зрозуміло - він прийшов для іншого. Для чого саме?
Чому Син Бога повинен був послужити людям?
Для чого потрібно було Ісусу віддати своє життя як викуп?
Як ви розумієте, що таке викуп?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 19 лютого 2014, 04:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Мабуть, ви уже неодноразово чули про те, що через гріх наших прабатьків ми успадкували гріх та смерть.
Адам та Єва не послухали Божої заборони не їсти з дерева пізнання добра і зла. Ми з вами не мали вибору, крім як народитись уже грішними. Біблія визнає той факт, що усі нащадки Адама народжуються рабами гріха.

Чим є гріх? Очевидно, що гріх роз'єднує нас із Богом - Джерелом Життя - і це неминуче веде до смерті. Усе людство потрапило у жорстоке рабство не добровільно. "Бо створіння було підкорене марноті не з власної волі, а через того, хто підкорив його; проте він також дав надію, що й саме створіння стане вільним від неволі тління та отримає славну свободу дітей Божих. І ми знаємо, що аж донині все створіння разом стогне й мучиться". (Римлян 8:20-22).

Батько наш "...так полюбив світ, що віддав свого єдинородного Сина, аби кожен, хто виявляє, що вірить у нього, не був знищений, а отримав життя вічне" (Івана 3:16).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 22 лютого 2014, 19:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"Тоді я почув з престолу гучний голос: "Ось намет Бога з людьми; і Бог мешкатиме з ними, а вони будуть його народами. Бог сам перебуватиме з ними. І він витре кожну сльозу з їхніх очей. І вже не буде ані смерті, ані жалоби, ані голосіння, ані болю. Колишнє минуло" (Об'явлення 21:3-4).
Воскресіння - надія для померлих

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Читаємо Боже Слово
 Повідомлення Додано: 25 лютого 2014, 17:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
"Діти Бога і діти Диявола пізнаються ось по чому: кожен, хто не ходить у праведності, - не від Бога, як і той, хто не любить свого брата" (1 Івана 3:10).
Любов і правда - необхідна умова, а не слова, що ними дехто звик торгувати.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 5 [ 45 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB