Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 7 з 13 [ 125 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 20 серпня 2013, 14:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Повернувся фізично, помаленьку повертаюсь і морально на Батьківщину. З дозволу панства і свої кишенькові гроші вставлю...

1) Історія форуму, порталу - є доволі довгою. Починалось все з одних, продовжували інші, завершують інші. Чому так склалось - можна довго говорити за кавою - причому скільки людей - стільки й поглядів. Зараз чимало образ в тих, хто був причетним до створення з самого початку за те, що зараз не зовсім так як було раніше. Багато хто вважає, що знає як воно має бути і хоче створити свій коломийський ресурс, третій, сьомий, п'ятнадцятий коломийський сайт-форум... Для початку хотілось би щоб була, як каже Бодя - повага до ближнього, а не розкидування словами, думки "всі дураки", а я б робив би це краще.

2) Якщо хтось собі придумує історії про те, що хтось комусь продався - можете далі радіти про те, що ви в курсі величезної таємниці, про яку ніхто не знає, а я такий мудрий і красивий сам додумався, знаю і критикую. Ніхто ніяких офіційних заяв не робить і не буде робити. Чому? Бо нема про що робити ці заяви. Ще за Юрка була узгоджена певна співпраця-тест. Ніхто нікому не продається, автономія зберігається. Портал висвітлює поміж своїх новин ще й інші статті. Паралельно не стало Юрка і все, що виконував він впало на плечі людей, яким у всьому прийшлось розбиратись з нуля. Все, те що Юрко здобував роками - весь той досвід, прийшлось здобувати заново - методом проб і помилок.

3) Форум - складова порталу. Але я казав раніше, кажу і зараз це вільний ресурс - де кожен може писати свої думки і якщо це не реклама нової праски, навіть якщо ці думки розбігаються із думками адміністрації - ніхто їх терти не буде і ви вільно можете їх висловити. Неадекватів типу Міська до розгляду не беремо і то його декілька років вислуховували =)

P.S. В кожного є право читати чи не читати, писати чи не писати. Я теж не до кінця поділяю політики новин, мені теж не подобається надмірна кількість статей про вихваляння діяльності податкової - але це не є показник, що вони продались податковій, мені теж не подобаються настрої з якими написані деякі статті, але все так не буде і з часом портал вийде на якийсь рівень. Чи буде він заангажованим чи незалежним з кимось чи сам - самі побачимо, але давайте хоч без зневаги та докорів ніби хтось комусь щось винен.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 жовтня 2013, 21:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 72
Прізвище, Ім’я: Україна, Свято
Життя іде і все міняється...
На цьому форумі чи не вперше залишив підряд кілька дописів. На форумах не сидів і не вірив, що колись сидітиму. Але є але.
Форуми не були завжди і не відомо чи будуть завжди. Єдине, що завжди буде - це спілкування. З мого досвіду - усім подобається приємне спілкування і нікому противне. (Навіть ті, хто активно сперечається, якщо йому не платять за це - хоче спілкуватися так, щоб отримувати задоволення.)
Найправильніше спілкування - без заперечення думки інших. Але таке не буває вічно. Тому вдаються до модераторів. Модератори підбираються адміном, тому важливо - хто адмін!
Попри все - жили люди при совєтах, виживуть і при адмінах. Кому не дають спілкуватися - той може завжди створити свій ресурс. І все йде на круги своя - адмін, модератори, незадоволені користувачі.
Життя продовжується. Хочеться, щоб Коломийський форум жив, розмовляв лиш українською мовою (якщо він український а не міжнародний) і був завжди в руках "порядного" націоналіста.
За це б я випив... львівського пива! І дай Бог усім побільше часу на приємне спілкування!

Слава Україні!


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 січня 2014, 18:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Героям Слава!
Агов, форумчани, де ж ви пропали?? діліться роздумами і пропозиціями щодо порталу!)))


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 січня 2014, 20:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Айрін написав:
Героям Слава!
Агов, форумчани, де ж ви пропали?? діліться роздумами і пропозиціями щодо порталу!)))



Де-де?..
Ще нових законів не виділи?!..
Читайте! Найсвіжіші! Тілько сьогодні опубліковані:
Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян
Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження
Про внесення зміни до статті 297 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за осквернення або руйнування пам’ятників
Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за заперечення чи виправдання злочинів фашизму

От всі по дірах і поховались. Бо завтра прийдуть і всіх "адмінів" і "супермодерів" — до цюпи. До "суперцюпи"!

А мені по барабану! Я можу скілько хочу писати: "Шмандюкович — чмо!", "Яник — подертий кондом!", "Ківалов — чухан!". І мені ніц за це не буде!
Бо офіційно я — маскаль! Зображення
/та ще й "турецкоподданый"/

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 січня 2014, 11:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Цитата:
Бо офіційно я — маскаль!


а в душі? ;)


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 січня 2014, 20:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А в пачпорті гражданіна за це ніц не пише!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2014, 15:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Айрін написав:
Героям Слава!
Агов, форумчани, де ж ви пропали?? діліться роздумами і пропозиціями щодо порталу!)))


Вчора телефонує приятель з Стейтів:"Як Коломия бореться, чого на Порталі ніц нема, ні знимочки, ні відео? Чи Коломия поза процесом?"
Прийшлося чесно сказати, що Портал помер разом з Юрком...Лишився тільки форум, та й то млявий якийсь... :(


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2014, 17:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Старший_брат написав:
Лишився тільки форум, та й то млявий якийсь... :(

Та чого млявий: ади, то в рай хочут, то в Японію, чоловіків ненавидять всіма фібрами, так би мовити; правда , як сказав Камінський, це все сміливо мож об'єднати в одну тему з назвою, наприклад: "Як керувати всесвітом, не викликаючи підозри санітарів.", але то таке... :)
P.S. ...а в цілому, цілком згідний, як-би не вуйко yanychar, то не варто й заходити...


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2014, 22:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
Цитата:
як-би не вуйко yanychar,

дякую :give_rose:


Догори 
 Повідомлення Додано: 26 січня 2014, 23:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Айрін написав:
дякую :give_rose:

Зображення
але, як казав один президент: "Маємо, що маємо".


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 13 [ 125 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB