Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!




 Сторінка 71 з 74 [ 731 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 13:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Ось знайшов мабуть найкращий варіант, який мав би задовольнити Ваші вимоги. Заходите в тему, яка Вас цікавить -> кнопка "Відповісти". Зображення

Система просить зареєструватись або ввести логін-пароль. Вводите - повертаєтесь на форму відповіді. Потрібно когось процитувати - користуєтесь полем під відповіддю :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 13:10 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
ну-у-у, як якийсь варіант, канєха, воно працює, але на майбутнє здалося би якось поправити, би було як у всього прогресивного чєловєчєства і аби інші палцьома не тицяли в сторону порєдного веб ресурсу і не хіхікали


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 13:15 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
якраз для цього і реалізована кнопка "відповісти" :)
Кнопка "вхід" має трохи інше значення, а щоб задовольнити ваші вимоги якраз доцільно користуватись "відповісти" ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 13:22 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
як скажете! я шо? я нічо! я так на всякий піжарний :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 13:24 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
як скажете! я шо? я нічо! я так на всякий піжарний :)

ну технічно я не зреалізую перехід на попередньо відвідану сторінку (не вистачає знань :oops: )
На вашу пропозицію я сподіваюсь ви отримали вирішення? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 13:27 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
особисто я отримав, дякувать!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 11 травня 2012, 14:06 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
особисто я отримав, дякувать!

Ура :) Будь ласка ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 12:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Є пропозиція. Але спочатку слово до Адміністрації форуму: Ви створили чудовий форум і що мене особливо тішить, а ще більше дивує, - це те, що тут доброзичливо ставляться одні до одних нааіть ті, хто має протилежні погляди. Моїй сестрі (мені теж) сподобався дизайн, а в неї хороший смак. Дякую Вам за увагу до користувачів та ті зусилля, що Ви докладаєте для процвітання цього чудового форуму.

Якщо Вас цікавить моя думка:
1. Мені бракує форуму на суспільні теми.
2. Стосунки. Сім'я, проблеми виховання дітей, підлітків.
3. Не знаю чи буде доречно, але мені сподобалось на одному форумі створили розділи "Кімната чоловіків" та "Кімната жінок" . У нас різні проблеми і бачення світу. Може було б варта спробувати? Завжди кортить знати, а що там чоловіки(жінки) про нас говорять?

Ще раз дякую сердечно і бажаю успіхів!

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 13:47 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Дякую на хорошім слові, приємно, що Вам сподобалось та комфортно на форумі. Та моя Вам подяка, що не тримаєте образ за дискусії.
Щодо пропозицій.
Форум відкритий на будь-які теми, які будуть цікаві форумчанам, будь вони чи політичні, чи релігійні, чи суспільно-цікаві. Ніякого табу немає, хіба що для любителів реклами-спаму, щоб форум не перетворювався на заслання реклами, яка муляє око та відвертає від цікавого.
Щодо тем - не проблема їх створити, їх може створити будь-який користувач. Інше питання, щоб було кому їх обговорювати та теми були цікаві усім. Раніше було більше користувачів та такі теми успішно процвітали, але час бере своє та на форумі залишились тільки особливо стійкі та різноманіття тем дещо зменшилось. Дехто мотивує, що йому в фейсбуку комфортніше та форуми зараз не актуальні, в декого пояснення: моя неправильна політика.

Хай там як - я радо вітаю створення будь-яких нових тем, якщо в них є обговорення, якщо набирається група тем одного характеру - не проблема й створити їм свій розділ, однак було б кому то обговорювати ;)

На цьому дякую й Вам за те, що долучились до нашого форуму Коломиї

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ваші пропозиції
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 19:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
А яка політика тим привередам не до смаку? Особисто мені фейсбук не до душі. Котики-песики-квіточки... До того ж рівень безпеки нніякий! Як на мене- впорядкованість інформації та можливість обміну думками, це є саме те, що потрібно мені. Сподіваюсь, що буде з ким спілкуватись. Якщо брати до уваги кількість переглядів, форум популярний. Інша справа в тому, що не усі беруть участь у обговоренні. Може хтось комплексує чи соромиться висловлювати свої думки? Я знаю людей, яким смертельно страшно бути осміяними, або виставити себе дурниками. Але приємно, що ті хто тут дописує не корчать із себе авторитетів. Люди мають настільки відмінні вподобання, характери, а навіть спосіб мислення, що раз у раз зіштовхуються. Як не поводитись обережно, то наб'ємо одні одним гулі. Чи воно того варте? Будемо поважати і себе і інших.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 71 з 74 [ 731 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Зробімо Коломия ВЕБ Портал кращим разом!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB