Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 2 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 06 січня 2014, 23:26 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
М-да, відразу в Японію перехотілося :(


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 06 січня 2014, 23:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Мені шкода, повірте! Це я Вас так розчарувала? Як же так?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 03:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Щоб нікого не розчаровувати у майбутньому, треба дещо прояснити. Цю тему ястворювала для своєї улюбленої сестрички. Вона марить Японією. Проте, поки що у мене немає жодних ідей як можна розповісти про цю дивовижну країну. От я й подумала, а раптом хтось поділиться своїми матеріалами. Це може бути будь-що: інформація про країну, людей, звичаї, історію, Фотки, відео - звичайно бажано із посиланням на джерело інформації. Сестра дуже зайнята справами і не може витрачати час на те, чим захоплюється, а Інтернет дає стільки можливостей.
Як я вже згадувала вище,- у цій темі можна писати про свої враження, а навіть про заочне чи віртуальне знайомство з тим краєм де довелось чи хочеться побувати.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 14:11 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Маю сумнів, що багато хто був в Японії та буде ділитись. Коломия та Японія трохи віддалені, тут люди можу розповідати про Росію, Польщу, Італію, етс, а ось про Японію, мало хто зможе поділитись своїми думками, ІМНО звісно

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 20:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Це не важливо. Був, не був - яка різниця. От статтю про Париж я навмисно для прикладу дала. Скажімо, рос.письменник Евгений Гришковец з великим гумором описує, як один чоловік збирався відвідати Париж. Кумедна історія і я б сказала, що зовсім не про подорож. Але! Для нас завжди важливіші наші враження, думки, спогади. Якщо це на мене впливає, то яка мені різниця чия це бачу на власні очі, чи дізналась інакшим шляхом?
Можливо, проблема усприйнятті світу. (про це теж у статті про погляд на світ).

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 21:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 березня 2013, 16:34
Повідомлення: 128
Прізвище, Ім’я: Айрін
мм..трохи не розумію - тут буде бесіда про Японію чи ні? :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 21:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Айрін написав:
мм..трохи не розумію - тут буде бесіда про Японію чи ні? :)

А думаєш я розумію? Поки про Японію ні слова(((

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 22:08 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Буде!
[url]http://uk.wikipedia.org/wiki/Японія[/url]
https://www.google.com.ua/search?q=%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%96%D1%8F&client=opera&hs=FKf&channel=suggest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=S6DNUteJHaWyywPQ5oCACw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1022&bih=490
не смію спитати, а скільки років сестричці? А сестричка знайома з пошуковою системою Google, яндекс, мета? Просто якось троха дивно
Емілія написав:
а раптом хтось поділиться своїми матеріалами. Це може бути будь-що: інформація про країну, людей, звичаї, історію, Фотки, відео - звичайно бажано із посиланням на джерело інформації. Сестра дуже зайнята справами і не може витрачати час на те, чим захоплюється, а Інтернет дає стільки можливостей.

напевне відкрию страшну таємницю - пошуковик гугль і іже з ними дуже радо діляться
будь якою інформацією включаючи "інформація про країну, людей, звичаї, історію, Фотки, відео - звичайно із посиланням на джерело інформації". А youtube так ділиться шо не успіваш все переварювати :-D
настільки зайнята шо трудно у гуглі написати "японія" і потиснути одну клавішу? а читати виходить не зайнята :)
от коли би хто там був і свої фотки оприлюднив це якось можна пояснити і зрозуміти. а отако в гуглі по запиту "японія" наштопати посилань????


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 22:14 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Бодя написав:
настільки зайнята шо трудно у гуглі написати "японія" і потиснути одну клавішу? а читати виходить не зайнята :)
от коли би хто там був і свої фотки оприлюднив це якось можна пояснити і зрозуміти. а отако в гуглі по запиту "японія" наштопати посилань????

Соррі, тепер я напишу не в тему, але після таких гнобливих дописів ми ще дивуємось чому на форумі "півтори каліки"? Бо старим не треба гнобити нових користувачів, як тільки вони з'являються, засилати в пошуковики та розказувати прямим текстом, що вони..., а навпаки підтримувати дружелюбною розмовою чи дискусією. А потім ниття, в нас нема людей, на форумі скучно...
Соррі, вирвалось, не хочу з цього роздувати нову дискусію про "космос", думки вголос

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 08 січня 2014, 22:26 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
по перше, ніхто нікого не гнобив і навіть в думках не було. А коли хто угледів, з якогось дива, таку тенденцію, то я вибачаюся дуже сильно!
по друге, сподіваюся і надіюся, що цей форум не знаходиться на рівні "перший клас, друга чверть"
по третє, коли в "по друге" я помилився, то і по четверте писати не вартує...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB