Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм




 Сторінка 1 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 01:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Люди мають неймовірні можливості, щоб здійснити свої заповітні мрії і побачити країни про які давно чули від когось. Але ж не усі мають таку можливість. Колись ще за часів динозаврів тоді коли не було ані радія ані телевізора, а про інтернет ніхто не мріяв дуже полюбляв народ розповіді мандрівників. Часами такі історії перетворювались на легенди, що передавались із уст в уста.
Та набагато цікавіше дізнаватись про справжню не вигадану історію місця, що припало до душі.
Не має перешкод в наш час для віртуальних подорожей та пізнання світу.
Давайте подорожувати бажаннями в думках. Це теж цікаво.

http://www.opovidi.blogspot.com/2013/12 ... t.html?m=1


_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 01:28 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
Люди мають неймовірні можливості


Це реклама блогу?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 01:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
А що?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 01:59 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
форум місце більше для обговорення, а не для реклами, не знаходите?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 02:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
А ... То це я на форумі? Ви такий добрий і мабуть мені ще поясните, що до чого, блог можете не читати, - це так, для динозаврів. Ну тобто для тих, хто ще не розівчився читати.

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 08:41 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
мені незрозумілий Ваш сарказм, те що це форум важко не помітити:

Зображення

Список форумів

http://forum.kolomyya.org/

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу до Японії!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 19:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
Вам не зрозумілий мій сарказм тому, що його нема. А от іронії Ви не помітили. Вже й не питатиму Вашої думки про статтю, бо з невідомих причин Ви приписуєте мені погані мотиви.
В мої плани не входить реклама і я не маю наміру щось продавати.
Не заперечую - маю власні вподобання та переконання та водночас поважаю право інших на те, що вони мають свою точку зору на будь-що.
Вас я одразу поважаю за те, що покинули шкідливу звичеу. Молодець!
А щодо теми, де бажаєте побувати?

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 05 січня 2014, 19:23 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
Вам не зрозумілий мій сарказм тому, що його нема. А от іронії Ви не помітили.

прошу вибачення, в мене проблеми з термінологією: "мені незрозуміла ваша іронія", сподіваюсь так краще ;)
Емілія написав:
Вже й не питатиму Вашої думки про статтю, бо з невідомих причин Ви приписуєте мені погані мотиви.

Початок сподобався, чесно. Кінець, як в тій приказці: "Почали за здравіє, закінчили за упокій". Десять років тому любив читати ті Вартові Башти, там були цікаві статті про природу, про інші народи, науку. Правда читав до певної межі, де починали прив'язуватись до Бога мені ставало не цікаво по декількох причинах:
1) Колись давно на уроках зарубіжної, моя викладачка любила розповідати якийсь твір, до кульмінації, а коли вона наступала - обривала розповідь, інтригувала, так само й тут. Для затравки пару слів, а далі моє улюблене: "Давайте поговоримо про Бога" (с)
2) Людина до тих пір поки мислить не предвзято - доки твереза. Як тільки людина стає причетна до чогось чи мислить через призму - відбувається викривлення фактів. Ще один приклад, люди раніше думали, що земля плоска та на китах, що Сонце крутиться навколо Землі, а ще раніше, що блискавка завдяки Перуну чи Зевсу. Зараз це вважають маячнею. Питання чи маєте ви впевненість, що не вважатимуть маячнею цю призму, через яку зараз дивляться на світ.
Мені цікава алгебра та знати я її хочу не через кабалу; мені цікаві факти про світ, природу науку, але про них я хочу знати не через викривлене сприйняття релігії. Котлети - окремо, мухи - теж само собою ;)
Емілія написав:
В мої плани не входить реклама і я не иаю наміру щось продавати.
Не заперечую - маю власні вподобання та переконання та водночас поважаю право інших на те, що вони мають свою точку зору на будь-що.
Вас я одразу поважаю за те, що покинули шкідливу звичеу. Молодець!

Ну тоді поспілкуємось, познайомимось з поглядами одне одного ;) Останнє речення не зрозумів
Емілія написав:
А щодо теми, де бажаєте побувати?

Як каже мій товариш з яким я багато мандрую: "А що тут думати, треба брати і їхати" (с) так само, що тут хотіти - бажання втіляться тільки якщо докладати зусиль до них. А якось обмежитись одним місцем де б хотілось побувати я б не хотів, думаю не знайдеться такої точки на планеті, яка б не була цікава для відвідин... От ще б не обмежуватись планетою...))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 06 січня 2014, 16:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 січня 2014, 23:19
Повідомлення: 236
Прізвище, Ім’я: Надія Намир
SPY написав:
Людина до тих пір поки мислить не предвзято - доки твереза. Як тільки людина стає причетна до чогось чи мислить через призму - відбувається викривлення ... Питання чи маєте ви впевненість, що не вважатимуть маячнею цю призму, через яку зараз дивляться на світ.
Мені цікава алгебра та знати я її хочу не через кабалу; мені цікаві факти про світ, природу науку, ... ;)

Безперечно, вже від народження на нас впливають інші. Наше мислення формується під впливом близьких, оточення, різних джерел інформації. Хіба ні? Якщо так, то кожен з нас має свою "призму". Скажімо, як Ви сприймаєте інформацію? Чи інформ.потік не має на Вас жодного впливу? Можу погодитись із тим, що слід обережно ставитись до того, що бачимо, чуємо, читаємо. Але як розрізнити у цьому потоці, де правда і де фальш? http://www.hyacinthis.blogspot.com/2012%20...%203.html?m=0
SPY написав:
Як каже мій товариш з яким я багато мандрую: "А що тут думати, треба брати і їхати" (с) так само, що тут хотіти - бажання втіляться тільки якщо докладати зусиль до них. А якось обмежитись одним місцем де б хотілось... От ще б не обмежуватись планетою...))

Мені подобається Ваш підхід до справи. І можливо, що й Вам сподобається стаття про туризм, що справила на мене неабияке враження:
http://www.wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/102005602

_________________
"Здоровим лікар не потрібний, а хворим потрібний. Тож ідіть і навчіться, що означають слова: "Я хочу милосердя, а не жертви"...

(Матвія 9:12,13)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: А я хочу в Японію!
 Повідомлення Додано: 06 січня 2014, 19:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Емілія написав:
Але як розрізнити у цьому потоці, де правда і де фальш?

Для цього потрібна голова... Так не всім дано, а кому дано не прочитали інструкцію як нею користуватись, але якщо Вам скажуть, що в нас стабільність та суцільне покращення - ви ж маєте змогу зрозуміти, що тут таки фальш. Але це таке...

Емілія написав:
Мені подобається Ваш підхід до справи. І можливо, що й Вам сподобається стаття про туризм, що справила на мене неабияке враження

Не побачив ні статті, ні враження, тільки побачив, що всі джерела чомусь однобоко релігійної тематики... Сайти для туристів, на яких нема витягів з Біблій, Євангеліє, етс - заборонені до прочитання та враження не справляють? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 5 [ 43 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Туризм


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB