Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта




 Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 15 березня 2013, 23:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 квітня 2012, 13:48
Повідомлення: 7
Прізвище, Ім’я: daos
Багато хто з нас тепер навчається у вузах, чи навчався, або навчаються діти чи знайомі, і ні для кого не секрет яке сьогодні навчання. Я сам навчався починаючи з коледжу ще у девяності потім інститут зараз інститут іншого профілю, і знаю все з самої середини. З кожним роком стає все легше навчатися, не для мене, а для всіх.Якщо в девяності, не знав предмету, міг по кілька разів ходити на перездачу, а за гроші у той час, не з усіма можна було домовитись, навіть через декана чи ректора, то зараз уже усіх умовили, навіть існує таксація у кожному навчальному закладі, наприклад від найдешевших коледжів – залік-30, іспит-50 гривень до академій де залік від 500 до 1000 гривень, іспит від 1500гривень і вище. Так добре вчитися, не треба переживати за навчання, можна більше погуляти, випити покурити і навіть більше, хіба якщо не маєш грошей або не захочеш платити, тоді треба вчити, але таких одиниці.Це добре, бо ідуть вчитися заради диплома, але ж вони з тим дипломом потім підуть на роботу, нічого не знаючи, і там будуть «працювати», якщо наприклад лікар чи міліціонер, результат їхньої праці відібється на багатьох конкретних людях – покаліченим здоровям чи зламаною долею, а уже законотворці науковці і вчителі – знищують у більш глобальних масштабах, бо коли вони самі мало що знають, то ще менше вони можуть дати іншим.Такими темпами ми повернемося до первісного ладу. На тілі Європи це виглядає як, сімя неосвідчених алкоголіків по сусідству з заможними розумними сусідами. А сприяє цьому сьогоднішня влада, бо їхні діти вчаться за кордоном, хіба для галочки можуть закінчити ще й якийсь навчальний заклад в Україні, а в доказ цього нещодавно було оприлюднено дані про те, що ніякі страйки і мітинги не допоможуть вигнати Табачника, бо за ним стоїть російська влада. Тож виходить, що Україну заганяють у таке положення в якому Європа її ніколи не прийме до себе, хоч наскільки там і поблажливо ставляться до нас.


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2013, 23:48 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
daos написав:
ні для кого не секрет яке сьогодні навчання

По аналогії з:
"Чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять". Якщо б нашим людям була потрібна освіта - вони б не шукали шляхів, як уникнути навчання і обійтись грошима. Але освіта їм не потрібна - побачимо чим це все завершиться, але, мабуть, нічим хорошим :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 березня 2013, 12:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 30 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 67
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Світлана
Мені вчитися було складно, програма як для вундеркіндів, хто її тільки складав. :roll:
Було в ній все що завгодно, лиш не те що реально потрібно для роботи.

Чи це тільки мені так пощастило?


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 березня 2013, 21:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Альф написав:
Мені вчитися було складно, програма як для вундеркіндів, хто її тільки складав. :roll:
Було в ній все що завгодно, лиш не те що реально потрібно для роботи.

Чи це тільки мені так пощастило?


при совітах таки вчили все , лиш не те , що треба було для роботи , так що не ти перший...як і я... :pardon:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 березня 2013, 00:09 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
якшо не брати до уваги суспільствознавство, історію партії з целіню і малою землею, історію загальну (в деяких аспектах) ну ше парочку предметів аналогічного характеру то загальну, спеціяльну, технічну і вищу освіту в совку давали цілком пристойну, якшо не сказати шо добру. Ади, то шо у школі навчили з 4 кляси до 8-ї з англіцкої розмовної мови користаю і понині і особливо до словника нема потреби звертатися. В технікумі по жилізу і дереву також не то подавали а розжовували і вдовбашували нормальні знання. При цьому основна фраза була - ми вчимо вас користуватись літературою, тобто при потребі і бажанні мож було навчитися не внесеного в основний курс навчання. Шоби гет нічо не знати то тре було дуже добре постаратися. Так шо не тре ля-ля. Шо не скажеш про сьогодення. В мене складається враження ніби теперішня освіта для папірчика а коли хоч дісно шось навчитися то тре на додаткові платні заняття. Загалом тенденція зрозуміла. Фахівці і просто освідчені і розумні люди в загальній масі нікому не потрібні ібо їм не розкажеш "шо такоє харашо а шо плохо". А неосвідченому кріпаку сказав люміній, значит люміній! Сказзав шо зарплата 0.5 грн і крапка. Він сам же не годен почислити на кіко його то-во. Само собою що БАЖАННЯ отримати знання повинні бути присутні при любих розкладах. Якшо бажання нема то ніяка метода і ніякий викладач не поможе


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2014, 12:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Як виявляється, буває й ще веселіше!..


Зображення
Зображення
"Министр образования ДНР" угрожает сажать в подвалы преподавателей, сомневающихся в законности дипломов

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Наука та освіта


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB