Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 1 з 2 [ 11 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 05 березня 2013, 21:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 березня 2011, 13:45
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Чумак Ірина
У вівторок, 26 лютого, виконавчий комітет міської ради Коломиї затвердив "План святкування святкових дат і вшанування видатних людей" на 2013 рік, з якого виключили радянські свята.
З даною ініціативою виступили члени громадської союзу "Громадський Рух Просвітництва": Коломийська організація Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.Т.Шевченка, Конгресу Українських Націоналістів, Громадської ради демократичних сил, ОУН та інших громадських організацій. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомила член руху Ольга Баранецька.
Таким чином, в 2013 році в Коломиї не будуть відзначати такі дати, як День захисника Вітчизни (23 лютого), Міжнародний жіночий день (8 Березня), День звільнення Коломиї від фашистських загарбників і День Перемоги (9 Травня).
Дівчина зазначила, що проти даного рішення проголосували лише двоє членів виконкому: представники політичної партії "Фронт Змін" Андрій Харук і Василь Свиридюк.
"Ще один член виконкому запитав, коли ж йому жінок поздоровляти, але цілком задовольнився відповіддю:" На День матері "і проголосував" за "", - написала Баранецька, повідомляє obozrevatel.com.
Тим часом вперше офіційно в план заходів було включено дата 14 жовтня, день створення УПА.
"Члени громадського союзу" Громадський рух Просвітництва "вважають, що це великий крок назустріч Європі і велика перемога націоналістів в Коломиї! Бажаємо і громадам інших міст подолати в собі ці залишки комунізму та відзначати дійсно українські свята!" - Написала від імені організації Баранецька.


Догори 
 Повідомлення Додано: 06 березня 2013, 10:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 28 липня 2010, 10:32
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Сергій
І що сіє означає? У виконкомі залишилось двоє нормальних? Що на черзі - "Новый Год"?


Догори 
 Повідомлення Додано: 06 березня 2013, 12:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 березня 2011, 13:45
Повідомлення: 6
Прізвище, Ім’я: Чумак Ірина
То означає що в наших "чиновників" криша їде!! нема їм чим зайнятись! нема в місті інших проблем окрім свят!!!


Догори 
 Повідомлення Додано: 07 березня 2013, 17:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Хіба ,що самі для себе скасували !
Зі звичками так швидко не прощаються !)
Та .шо то говорити , мову захищають в Коломиї (додумались же в Коломиї ))))))), тепер з комунізмом боряться ......
- це панове так відвертають нашу увагу від ям на дорогах , та від нових квітників ,....!
На остаток - "ви пілітє шура , пілітє " !!!!


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 16:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
це фігня... ніхто нічого не відміняв.

Це є державне свято..

Ну немає ніяких канцертів, і шо...

Вихідний ніхто не відміняв, всі вони зара відсипляються, або махнули кудись.

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 17:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Не розумію одного - для чого це все. Не в образу жінок, хоч я і не прихильник цього свята. Зі сторони жінок замість святкування взагалі б вартувало б від нього відмовитись, щоб не було ситуацій "твой дєнь - 8 марта", коли жінок показно поважають один день в році.
Виходить кохати і зізнаватись в цьому достатньо раз в рік 14 лютого, а проявляти повагу та рівність в правах теж раз в рік достатньо?!

Але для чого вся ця напущеність?!
Цитата:
Таким чином, в 2013 році в Коломиї не будуть відзначати такі дати, як День захисника Вітчизни (23 лютого), Міжнародний жіночий день (8 Березня), День звільнення Коломиї від фашистських загарбників і День Перемоги (9 Травня).

Поб'ємся об заклад, що будуть? Чи в міській раді настільки "мудрі", що скасувавши формально свято думають ніхто його не буде святкувати? Чи Янкевич думає, що скасувавши свято люди візьмуться за голову і викинуть звідти совок?
Не вмієш малювати - стань фотографом,
не вмієш співати - стань репером,
не вмієш грати - стань діджеєм,
нічого не вмієш - піди в політику...

Цитата:
"Члени громадського союзу" Громадський рух Просвітництва "вважають, що це великий крок назустріч Європі і велика перемога націоналістів в Коломиї!

О, перемога - круто, а цей "День перемоги націоналістів над незрозуміло ким" внесуть в календар? Та й відмінивши свята, але залишивши всі ті проблеми з медициною, освітою, хабарями, кумівством та дорогами ми стали ближчі до Європи? Популізм чистої води і як на мене - в "націоналістів" тільки назва інша, а методи совкові. Думають, що скасувавши свята поміняють ситуацію в мізках людей.
Типу як в Союзі сексу не було.
Ось так і в Коломиї не святкують 8 березня...
Маразм крєпчал... (с)
Чи це просто створення видимості: ми щось робимо, щоб замість побитих доріг обговорювали скасування свят?

відеосюжет про скасування

Про реальну потребу в цьому можемо побачити, що вже й на вікіпедію написали про скасування в Коломиї свята - їм потрібна слава, показова видимість, що вони щось роблять, а не реальні справи.. :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 17:14 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
Дорогі дівчата, жінки! З 8 Березня вас! :girl_wink: :give_rose:
Яке чудове свято, нехай весняний настрій завжди буде присутній в душі! :whistle:

P.S. мені чоловік подарував рози і шампанське :)


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 17:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Мої найкращі вітання нашим прекрасним жінкам !

А на рахунок цього рішення, таке враження шо в Коломиї вже всі нагальні основні проблеми вирішені, (дороги, сміття, бомжі, бездомні тварини, медицина, освіта, соціальний рівень.......... )
От вже все це зробили і тільки лишається захищатись нам від різноманітних святкових днів.


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 березня 2013, 17:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
SPY написав:
...Зі сторони жінок замість святкування взагалі б вартувало б від нього відмовитись, щоб не було ситуацій "твой дєнь - 8 марта", коли жінок показно поважають один день в році.
Виходить кохати і зізнаватись в цьому достатньо раз в рік 14 лютого, а проявляти повагу та рівність в правах теж раз в рік достатньо?!


не повіриш але я тебе підтримую!!! :eek:

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 09 березня 2013, 15:02 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Romcia написав:
SPY написав:
...Зі сторони жінок замість святкування взагалі б вартувало б від нього відмовитись, щоб не було ситуацій "твой дєнь - 8 марта", коли жінок показно поважають один день в році.
Виходить кохати і зізнаватись в цьому достатньо раз в рік 14 лютого, а проявляти повагу та рівність в правах теж раз в рік достатньо?!


не повіриш але я тебе підтримую!!! :eek:

спасибі за підтримку, останнім часом все більше стає людей, які починають цього притримуватись

Ось що сказала напередодні 14 лютого одна дівчина, за що я готовий її розцілувати:
тільки ця передвалентинівська сердечкоманія напрягає) як же я не люблю це свято))))
для закоханих кожен день свято любові, а для всіх інших це тільки гемор)

те саме і про інші гендерні свята... Те ж саме, щодо нововведеного "Всесвітнього дня чоловіків" 19 листопада... Нащо? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 11 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB