Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше




 Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Монітор для ПК
 Повідомлення Додано: 13 січня 2013, 20:49 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
Вітаю шановне паньство !
Спіткало мене нещастя, прийшов час міняти своє залізяччя, а-то боюся, що в один із днів воно може "нечайно" випасти з вікна :-D Ну з компом більш менш оприділився. А от монітор без чієїсь допомоги ніяк. Розглядаю 4 варіанти. Цікавить думка інших. :?:
Дивимось.

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Монітор для ПК
 Повідомлення Додано: 13 січня 2013, 22:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
VOVIC написав:
Цікавить думка інших. :?:

Для початку, Вам би слід озвучити свою думку - що Ви хочете від монітора: працювати з фото, чи графікою, гратися в ігри, просто тра..., працювати в Word, Excel і т. д. : на кожен випадок - своє рішення. І, взагалі, чи Ви бачите різницю між цими чотирма продуктами, а вона там дійсно не велика. Ну і питання, яке желізо (відео карту), та й софт (мак чи вінду, а може лінукс) будете користувати; якось так... :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Монітор для ПК
 Повідомлення Додано: 14 січня 2013, 13:32 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
Ну, з геймерського віку я вже виріс. Основна мета - це інтернет-серфінг, перегляд фільмів,фото, робота з документами і т.п. Те, що розбіжність між даними моніторами незначна, я й сам знаю. Цікавить думка що-до виробника і т.п. Наприклад та же IPS-матриця від asus якось більше внушає довіри, бренд хороший. Але це моя думка і вона може бути помилковою. Можливо хтось юзає щось подібне, чи може краще розбирається в цьому. Хотілося б зважити всі плюси і мінуси перед покупкою. З бюджетних ips-ок це єдині варіанти, на яких зупинився. Може й інший варіант хтось запропонує, кращий. З tn-матрицею хотілося б небрати, всетаки відживає свій вік. А монітор купляється не на один рік.
Відеокарту планую поставити - Asus GT630-1G DDR5 .
А яку роль софт відіграє у виборі монітора ?

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Монітор для ПК
 Повідомлення Додано: 14 січня 2013, 20:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
в Коломиї , в одній із фірм купляв монітор ( для відео-фотосправи ) Детально вивчив параметри монітора ( через інтернет) і замовив в коломийській фірмі, яка теж одержує товар через інтернет ( по моєму через дивні канали ) Монітор дійсно відповідав тій марці що замовляв, а от в паспорті , який був надрукований( по моєму на принтері , кустарним способом не були вказані ті параметри , якіб мали відповідати - тип матриці і т.п. ) працівники фірми теж крутили паспорт взад вперед , нічого толком не могли пояснити. Беріть монітор, не сподобається -протягом 14 днів ПОВЕРНЕТЕ. Оце і все. Монітор , всетаки не повертав, працює і до тепер ( вже 2.5 роки)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Монітор для ПК
 Повідомлення Додано: 15 січня 2013, 12:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
VOVIC написав:

А яку роль софт відіграє у виборі монітора ?
Не так софт взагалі, як вибір кольорового профілю зокрема, наприклад, якщо виберете adobeRGB, що для IPS матриці буде найкраще, то не всі браузери його підтримують: на хлопський розум - у вас на моніторі буде чіча, а в тирнеті - кака. Ще хочу додати, що з мого скромного досвіду і з відгуків в неті, в бюджетних IPS моніторів вам не до кінця вдасться подолати вплив діодної підсвітки - чорний буде мати фіолетовий відтінок (по крайній мірі мені не вдалося :-D ), монітор обов'язково треба буде калібрувати. Якщо займатися з відеомонтажем, я б відкинув Philips і Asus VS209N. А вже лижа чи асус, це на ваш вибір, якщо ви прихильник компонентів однієї марки, то... . У мене наприклад мама асус, відео карта - нвідіа, монітор - лижа і ніби все співпрацює нормально. Якось так... :eek: .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Монітор для ПК
 Повідомлення Додано: 15 січня 2013, 19:49 
Офлайн

З нами з: 14 жовтня 2009, 03:00
Повідомлення: 122
Звідки: Коломийський р-н
Прізвище, Ім’я: Володимир
Напевно таки зупинюсь на LG IPS224T-PN. Хвалять цю модель(і взагалі lg) якраз за те, що чорний колір дійсно чорний. Без яких небудь відтінків. Ціна дуже цікава як на IPS-ку. Єдиний мінус - немає в комплекті кабеля DVI. Доречі топова модель зараз.

_________________
http://rybak.if.ua


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Побутова техніка та інше


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB