Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 20 жовтня 2012, 00:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Trembita написав:
Вопрос . В этом году у вас вушел "Ученик разведки и контрразведки" в Нью-Йорке на английском ?


міську навчись писати для початку, наштампуєш бестселлерів, а там купи помилок. :-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2012, 01:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2011, 16:39
Повідомлення: 31
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Антон Кутер
Trembita написав:
ИНТЕРВЬЮ МИХАИЛА КРЫЖАНОВСКОГО ГАЗЕТЕ "РУССКАЯ АМЕРИКА" 17 октября 2012 г


Щомісячник "НЕЗАВИСИМАЯ ГАЗЕТА НЕЗАВИСИМЫХ МНЕНИЙ "РУССКАЯ АМЕРИКА" виходить 12(13) разів на рік.
Оце - останній номер: № 459
Коли у кого є бажання, то знамените "ИНТЕРВЬЮ МИХАИЛА КРЫЖАНОВСКОГО" можна пошукати і в більш ранніх номерах: Газета "РУССКАЯ АМЕРИКА" выходит с января 1999 года.
(може й вдасться!)

А тепер Я БУДУ ВІДПОВІДАТИ на т.зв. "питання" т.зв. "інтерв'ю" і т.зв. "відповіді" Крижановського:



Trembita написав:
Вопрос. Михаил Иванович, поздравляю вас с огромным успехом вашей книги "Высоцкий - суперагент КГБ" в России. Я знаю, что весь первый тираж раскуплен в Москве за 10 дней ?
М.Крыжановский. Спасибо. Сложно сказать о каком-то определeнном городе, потому что ставшая так быстро бестселлером книга продаестя не только во всех книжных магазинах Москвы, но и в других городах, а также широко представлена на Интернете.


Я навіть не буду питати в котрих то "других городах" продається "ставшая так быстро бестселлером книга"! :D
Досить глянути інтернет-каталоги: Торговый Дом Книги «МОСКВА», «Московский Дом книги». "Этот товар можно приобрести (в скобках указана актуальность наличия)"
Розуміється, цей "товар" і нині в продажі. Ніхто його не розкупить не тільки "за 10 дней", а й за 10 років!
І "актуальность наличия" такої писанини просто ВІЧНА!
(там, до речі, знайдете багато подібних "шедеврів" і таких же "геніальних авторів"!)


Trembita написав:
Вопрос. Как приобрести книгу жителям США, весь нас тут более миллиона ?
М.Крыжановский. Есть два русских интернет-магазина - Russlovo и Setbook, цена невысокая,$10, хотя объем - свыше 400 страниц.
Вопрос. Кратко о содержании, если можно.
М.Крыжановский. По контракту я не могу рассказывать подробно о книге, но она полностью посвящена абсолютно неизвестной и закрытой теме поездок Высоцкого на Запад.


З так званим "контрактом" ще більша ясність!
Якщо в імені Раззакова ще можна знайти ініціали "Ф. И." - "Федор Ибатович", то у Крижановського їх просто не існує. Тільки "М". Як кажуть коломияни: "просто "Місько"... :D
Насправді все ще простіше.
Такий же як і Крижановський, "гениальный писатель" Раззаков Фьодор Ібатович використав Мишкові нісенітниці і на обкладинку поставив тільки прізвище та ініціал імені, бо... не знав як "по батькові". От Мишко-бідолага і вийшов "безбатченком"...
Це і є увесь т. зв. "контракт"...
До речі, Ібатович (і без Мишка) немало подібної писанини видав:
Другой Владимир Высоцкий. Темная сторона биографии знаменитого артиста
Другой Аркадий Райкин. Темная сторона биографии знаменитого сатирика
Другой Андрей Макаревич. Темная сторона биографии знаменитого рок-музыканта
Ібатович вже давно відомий, як кажуть в Росії, "борзописька", то й не дивно, що він просто "покористав" Мишка разом з його "гениальными откровениями". :lol:



Trembita написав:
Вопрос. Будет ли сниматься по книге фильм ?
М.Крыжановский. Да, сейчас идут переговоры с одним из ведущих российских каналов о телесериале, но говорить об этом рано, пока не подписан контракт.


Мишко вже якось-то пробував екранізувати "историю супершпиона КГБ и ЦРУ Михаила Крыжановского": Сандра Буллок, Анджелина Джоли и супершпион Михаил Крыжановский
І навіть пробував розпихати по різних сайтах свої сценарії!
Біда в тому що ідіотські сценарії (як і сценаристи-дебіли!) не цікавлять ні режисерів, ні "ведущие российские каналы". :lol:


Trembita написав:
Вопрос . В этом году у вас вушел "Ученик разведки и контрразведки" в Нью-Йорке на английском ?
М.Крыжановским. Да, это специальный учебник для спецслужб и для всех тех, кто интересуется методами разведки и контрразведки в 21-м веке. Надеюсь, к концу года успею закончить "Систему национальной безопасности США", а выйдет она в начале 2013 г.
Вопрос. Спасибо вам. Будем ждать фильм.[/b]


"Ученик"(!!!) розвідки і контррозвідки обов'язково стане чудесним "специальным учебником для спецслужб", якщо Мишко-профан засвоїть, нарешті, бодай, теоретичні основи оперативної роботи, та почитає, хоча б, пару-трійку цілком відкритих книжок про початкові основи оперативної роботи.
Тоді й всілякі "моменталки" самі відпадуть!
Хоча, в 54-річному віці подібні інтереси вже зовсім не потрібні. Тим треба було займатись в 70-80-ті! А не лівою "водкою" у Москві торгувати, та мріяти, що в Америці усі паркани зроблені з ковбаси... :eek:

_________________
always behind you


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 листопада 2012, 02:28 
Офлайн

З нами з: 17 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 409
Зображення

Алла Кобилянская, любовница.


Догори 
 Повідомлення Додано: 03 листопада 2012, 07:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Trembita написав:
Алла Кобилянская, любовница.


Міську дримбітний! Тут усі уже знають твою "любовницу"!
Стару, вживану "резиновую Зину", котру ти якось-то найшов у сміттєвих баках, а відтак полатав і підклеїв...

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 02:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2012, 02:26
Повідомлення: 3
Прізвище, Ім’я: Ален Делон
Здорово, Мишутка! С Днюхой тебя!
Я вижу тебя сегодня уже поздравили. Михаил Крыжановский, 54!!!
Happy Pirthday, Mickey! :heart:


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 15:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2011, 16:39
Повідомлення: 31
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Антон Кутер
Мишко, всі й забули, що сьогодні велике міжнародне свято - день народження "лучшего шпиона всех времен и народов"!
Так стверджує якийсь "Гость" у коментарі від 14.10.2009: "Лучший шпион всех времен и народов - М. Крыжановский" - Британская разведка: Лучшие агенты в мире были у русских

Цікаво, чи "Алла Кобилянская, любовница" згадала сьогодні про "лучшего шпиона"?.. :?

_________________
always behind you


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 листопада 2012, 17:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Міську, Коломия за тебе не забула!

Того тижня наші, коломийські, були в Нью-Йорку. Шукали тебе по всіх помийках і сміттєвих баках. Так і не знайшли...
Ну, все ясно - ти фист зайнятий розробкою "системы национальной безопасности США". Зображення

А хотіли передати тобі подарунок на день народження - файні капці.
Прийшлось їх повісити туто:
Зображення
На тій "стріт" сказали поліцаю, шо їх прийде забрати такий маленький, лисий, дурнуватий.
Бігом туди біжи, поки твої homeles-колєґи не украли!

Тут добре не знали який у тебе розмір, через то узяли 46. Як будут завеликі, то вбереш зо 3-4 пари своїх старих, діравих шкарпеток. Або порвеш на онучи старі засцяні калісони. Та й буде якраз! Зображення
Мешти - люкс! Майже нові!

Ше раз поздоровляємо тебе з цією знаменною датою.
СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА! :preved:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2012, 18:57 
Офлайн

З нами з: 17 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 409
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ !


Востаннє редагувалось Trembita в 19 листопада 2012, 18:59, всього редагувалось 2 разів.

Догори 
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2012, 18:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Trembita написав:
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ !



нарешті знявся з ручника :lol:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2012, 18:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2011, 16:39
Повідомлення: 31
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Антон Кутер
На протязі літа (і не тільки цього року!) Мишко дуже посилено працював!
Помимо грандіозної "просвітницької" роботи Михайло вже не один рік займається "благодійницькою" діяльністю. Наприклад, докладає зусиль в поверненні грошей обманутим вкладникам по т.зв. "нігерійських листах".
В мережі Мишко постійно збирає особисті дані, адреси, е-мейли (phishing) різних осіб, котрі матеріально постраждали від нігерійських шахраїв. А потім "супершпион" - розсилає, свої власні листи, тільки від імені ЦРУ (???), з пропозиціями допомоги в поверненні украдених грошей...
Тільки цього року Мишка кілька разів зафіксували у мережі за цим "благодійницьким" заняттям.


Свої "прелестные письма" Мишко підписує
Зображення
ATM CARD APPROVAL NOTICE BY CENTRAL INTELLIGENCE AGENCY (CIA)
"М-р Михайло Крижановський. Головний директор, Центральне розвідувальне управління" :lol: ...

Адресатам "основатель прикладной политологии" повідомляє, що "зі своєї позиції в ЦРУ, готовий допомогти з прискоренням виплат через Казначейство США і Федеральний резервний банк", але (!!!) ...
потрібно оплатити одноразовий "внесок" в розмірі $150,00... :pardon:

Останній раз Мишко був зафіксований зовсім недавно - 25 вересня цього року: From: "Mr.Mikhail Kryzhanovsky"<info@cia.gov>

_________________
always behind you


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 140 з 141 [ 1409 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 137, 138, 139, 140, 141  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB