Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 2 з 2 [ 19 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 14 вересня 2012, 20:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
формуйте FAQ


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2012, 19:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Будь ласка, приблизний перелік запитань, якщо будуть в користувачів доповню список:
- Чи можете Ви сказати, що Ваші товари дешевше ніж в інших магазинах, якщо так то чи Ваш товар не поступається якістю і чому він дешевший?
- Чи надаєте ви гарантію на товар, який має брак/дефект, в які терміни можете обміняти/поремонтувати товар?
- Чи може покупець повернути товар, якщо він йому не підійде на протязі 14 днів згідно прав споживача? Що для цього необхідно?
- Чи є знижки на товар: сезонні, акційні, постійним покупцям?
- Напротязі якого періоду можна отримати товар?

Буду розширювати список якщо з'являтимуться запитання! Зараз оф. сайт не працює, тому якщо там і є відповіді на запитання - я цього не можу побачити :(
Коли сформується список, я запрошу когось із представників магазину відповісти на запитання інтернет-користувачів коломийського форуму :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2012, 22:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 вересня 2012, 22:20
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Віталій
Всім привіт , як працівник інтернет магазину Йомайо, дам відповіді на запитання які цікавлять публіку.
Так в нас дешевше , в звязку з тим що це інтернет магазин і ви змушені чекати на замовлений товар, якістю не поступається і нічим не відрізняється , крім ціни :-D
Гарантія на товар в нас офіційна , гарантійний ремонт здійснюється 14 робочих днів в деяких випадках може бути продовжений до 30 робочих днів. Були в нас випадки що затримувався ремонт але тіки через транспортування.
Звісно що любий товар куплений у нас можна повернути за наступних умов: збережені ярлики та маркування виробника , Товар новий , не видно слідів використання , не здерті плівки якщо вони там були , не пошкоджена упаковка ) Для цьго потрібно гарантійний талон і чек , які Ви отримуєте при покупці.
Якщо товар є на складі то доставка 1-2 дні , в деяких випадках треба чекати довше :(
На разі все :)


Востаннє редагувалось йомайо:) в 18 вересня 2012, 23:13, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Повідомлення Додано: 18 вересня 2012, 23:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
йомайо:) дякую Вам за відповідь :)

UPD: оформив у вигляді FAQ

  • Чи можете Ви сказати, що Ваші товари дешевше ніж в інших магазинах, якщо так то чи Ваш товар не поступається якістю і чому він дешевший?
    Так в нас дешевше , в звязку з тим що це інтернет магазин і ви змушені чекати на замовлений товар, якістю не поступається і нічим не відрізняється , крім ціни:)
  • Чи надаєте ви гарантію на товар, який має брак/дефект, в які терміни можете обміняти/поремонтувати товар?
    Гарантія на товар в нас офіційна , гарантійний ремонт здійснюється 14 робочих днів в деяких випадках може бути продовжений до 30 робочих днів. Були в нас випадки що затримувався ремонт але тіки через транспортування.
  • Чи може покупець повернути товар, якщо він йому не підійде на протязі 14 днів згідно прав споживача? Що для цього необхідно?
    Звісно що любий товар куплений у нас можна повернути за наступних умов: збережені ярлики та маркування виробника , Товар новий , не видно слідів використання , не здерті плівки якщо вони там були , не пошкоджена упаковка ) Для цьго потрібно гарантійний талон і чек , які Ви отримуєте при покупці.
  • Чи є знижки на товар: сезонні, акційні, постійним покупцям?
  • Напротязі якого періоду можна отримати товар?
    Якщо товар є на складі то доставка 1-2 дні , в деяких випадках треба чекати довше :(

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 листопада 2012, 13:47 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
Ціни у них на сайті не погані,а от привезти нічого не можуть,не то що в заявлені 1-2 дні,а й за місяць.(можливо тільки мені). Замовив флешку,взяли номер телефону,сказали перезвонять...глухо,перезвонив сам...завтра...завтра...приходив не раз, ми подзвонимо коли буде.....
Раніше замовляв все було, ок, а от знайомі замовляли і теж були не задоволені, замовлення просто не виконують.
Таке враження, що сайт ніхто не веде. Тому, що дані про наявність товару, не відповідають дійсності.


Догори 
 Повідомлення Додано: 08 грудня 2012, 23:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
Особисто мені доставили телевізор досить швидко, ( саме ту модель і того виробника)Працює, якістю задоволений. А що цікаво тюнер Т2 в них дорогий, у звичайному магазині дешевше.


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2012, 18:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
купив в магазині кабель HDMI - HDMI , за досить нормальну ціну,


Догори 
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2012, 21:21 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Цитата:
за досить нормальну ціну

Скіко метрів і за скіко?


Догори 
 Повідомлення Додано: 01 січня 2013, 18:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 вересня 2012, 21:17
Повідомлення: 18
Прізвище, Ім’я: Ткачук Олександр
взяв послідний з вітрини, наступні, будуть вже за іншу ціну, так думаю.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 2 [ 19 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB