Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Коломийська барикада
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2012, 09:04 
Офлайн

З нами з: 06 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 12
Коломийська барикада

Нардеп від «НУНС» Олесь Доній, якого «Об’єднана опозиція «Батьківщина» не включила до свого партійного списку (і це була одна з найбільших несподіванок формування списків), усе ж хоче зберегти мандат депутата. Днями він заявив, що подав заяву на реєстрацію кандидатом у народні депутати як самовисуванець в окрузі №88 у Коломиї Івано–Франківської області.

У коментарі «УМ» Доній — один із лідерів студентського голодування 1990 року, позапартійний громадський діяч, керівник мистецько–політичного проекту «Остання барикада» — каже, що пропозицій у нього було багато. «До мене зверталися з різних областей — із Житомирщини, Кіровоградщини, Вінниччини, із Києва. Я об’їздив Волинь, Тернопілля, Львівщину. І на Івано–Франківщині, куди мене запросили представники різних партій та громадських організацій, я аналізував ситуацію. Але коли дізнався, що там буде балотуватися Юрій Шухевич, то вирішив, що з етичних міркувань відмовлюся від цього округу. Бо я готовий змагатися з олігархами, але не з людиною, яку поважаю і шаную. Тому я зателефонував Шухевичу і сказав, що не буду тут балотуватися, якщо він висувається. А через годину мені передзвонив сам Шухевич і сказав, що знімає кандидатуру на мою користь. Це, до речі, прецедент для всієї країни і приклад, як можна узгоджувати кандидатури упродовж години. Після такої пропозиції Шухевича я відмовитися не міг і обрав саме цей округ».

Син командувача УПА підтвердив «УМ», що підтримує балотування Донія в Коломиї. «Я Олесеві передзвонив, бо знав, що він перебуває у певній розгубленості й шукає підходящий для себе округ, — розповів пан Юрій. — Тож сказав: якщо він має бажання, то може йти по цьому округу. Бо я на нього не претендую».

Як зізнається Юрій Шухевич, він відмовився від участі в «мажоритарці» ще напередодні, бо «остаточно передумав бабратися в тому політичному багні». Окрім того, з’ясувалося, що Шухевич як голова Української національної асамблеї таки був висунутий з’їздом своєї партії як кандидат №1 і балотуватиметься до Верховної Ради на чолі списку УНА.

Утім, Шухевич — далеко не єдиний конкурент Донія на Покутті. Свого «єдиного» кандидата тут висунула «Об’єднана опозиція «Батьківщина» — це 32–річний місцевий БЮтівець Олександр Левицький. І саме на нього робить ставку «Об’єднана опозиція». «Чому сюди має йти людина, яка не має відношення до цього краю і нічим йому не допомогла? Невже всі думають, що галичани лишилися в 90–х роках, коли можна було з Києва прислати людину, і за неї всі дружно підуть голосувати?» — цитує агенція «Інтерфакс–Україна» голову обласного виборчого штабу «Батьківщини» в Івано–Франківській області Дмитра Шлемка.

Олександр Левицький каже, що позитивно ставиться до Донія, і що Олесь має право, згідно із законодавством, балотуватися в іншому регіоні. Але у словах кандидата від ОО відчувається образа на «легіонера»: мовляв, нехай Доній доводить, що «народжений тут [Левицький, який] не злодій, не «тушка», [а] чесний молодий хлопець, буде гіршим вибором для Покуття, ніж він, киянин».

Сам киянин Доній не вважає місце народження визначальним фактором для виборчих перегонів. «Наскільки я знаю, у нас зараз відбуваються вибори у Верховну Раду, а не в місцеві органи влади, — каже нардеп від «Народної самооборони». — І обирати потрібно тих людей, які захищатимуть інтереси країни. Незалежно від їхнього місця народження». Щодо Левицького, то Олесь не виключає, що той — «цілком нормальний хлопець», але «прізвище його для мене нове і незнайоме. І як поведеться ця людина в парламенті — невідомо». Доній переконаний: нині в політику потрібно брати тих людей, щодо яких є гарантія, що вони «не візьмуть гроші, а зможуть відстояти свою позицію».

Своїм основним конкурентом на окрузі Олесь Доній вважає керівника служби Міністерства юстиції?Богдана Гдичинського. Цей кандидат начебто йде самовисуванцем, і спеціально для цього нещодавно склав повноваження керівника фракції Партії регіонів в обласній раді. Але сумнівів у тому, що він — головний кандидат від влади, у знаючих людей немає. Як зазначає видання «Прикарпатські вибори–2012», про зв’язки Гдичинського та можливе входження у групу Коломойського говорять вже давно. На окрузі цей кандидат працює системно вже тривалий час, навіть возив сільських голів до ЄС, щоб вони там набрались досвіду.

Аби напустити туману й уникнути прямих пов’язувань Гдичнинського з партією влади, на окрузі балотується ще й очевидний кандидат від Партії регіонів — Михайло Негрич. Також кандидатами вже зареєстровані представник партії «УДАР» Володимир Довганюк, який є засновником газети «Коломийська правда», і самовисуванець Роман Височанський, записаний як член ВО «Свобода» (хоча партія Тягнибока нібито поділила округи з «Батьківщиною»).

ГРОШОВЕ ПИТАННЯ
Раніше Олесь Доній казав в ефірі каналу ТВі, що взяти його у список «Батьківщини» обіцяла сама Юлія Тимошенко, однак заступник ЮВТ Олександр Турчинов при складанні списків вирішив інакше. Опозиція пропонувала Донієві балотуватися в окрузі в Києві. Але він відмовився, пославшись на те, що для перемоги над «грошовими мішками» в столиці потрібні великі кошти, яких у нього немає.

Тепер, на Прикарпатті, Доній збирається вести передвиборчу кампанію за рахунок своїх симпатиків. «Грошей ще немає, — каже Олесь. — Але як тільки я зареєструюся кандидатом, буде відкрито рахунок. І я звертатимусь до всіх прихильників, друзів і союзників по допомогу — і фінансову, і організаційну. І будемо скликати волонтерів до Коломиї».

Україна Молода №120 за 16.08.2012
http://umoloda.kiev.ua/number/2125/180/75738/


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська барикада
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2012, 13:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
walker написав:
«Наскільки я знаю, у нас зараз відбуваються вибори у Верховну Раду, а не в місцеві органи влади, — каже нардеп від «Народної самооборони». — І обирати потрібно тих людей, які захищатимуть інтереси країни. Незалежно від їхнього місця народження».
ваше право так казати, але кожен буде вирішувати самостійно, а не як "потрібно"... :coffe:

walker написав:
на окрузі балотується ще й очевидний кандидат від Партії регіонів — Михайло Негрич.
тут помилочка... не Негрич, а Панчук :hi:

walker написав:
Тепер, на Прикарпатті, Доній збирається вести передвиборчу кампанію за рахунок своїх симпатиків. «Грошей ще немає, — каже Олесь. — Але як тільки я зареєструюся кандидатом, буде відкрито рахунок. І я звертатимусь до всіх прихильників, друзів і союзників по допомогу — і фінансову, і організаційну. І будемо скликати волонтерів до Коломиї».
дуже цікаво... і трактувати можна по різному... :eek:

п.с. може ці повідомлення варто перенести в тему про вибори? SPY, як думаєш...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська барикада
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2012, 14:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
exp написав:
ці повідомлення варто перенести в тему про вибори?


вони там загубляться


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська барикада
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2012, 14:37 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
п.с. може ці повідомлення варто перенести в тему про вибори? SPY, як думаєш...

Думав над цим, але вони там і справді загубляться... там просто срач без ніяких фактів, ту хоч якісь факти... думаю, щось зроблю з цією темою, але не зараз :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська барикада
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2012, 14:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
як на мене, то нічого особливого в цьому матеріалі немає... :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Коломийська барикада
 Повідомлення Додано: 16 серпня 2012, 14:43 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
на форумі цінність повідомлень взагалі доволі сумнівне питання, може об'єднаю, коли воно вже буде неактуальне... а так є прямі цитати, є до чого причипитись і що вимагати від кандидата

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 6 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB