Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 9 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 15 липня 2012, 20:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Іванколомия написав:
я тепер живу закордоном в розвинутій державі,


там теж прийнято посилати ? чи то вас вже ностальгія замучила?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 16 липня 2012, 04:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 15 липня 2012, 04:44
Повідомлення: 4
Прізвище, Ім’я: іван,фантом
я не відстоюю всіх даішників, бо знаю всі проблеми, що є в Україні, але як і ви з ненавистю та підозрою не відношусь до всіх повністю інспекторів. Аналізую даний конкретний випадок і роблю справедливий висновок...
- інспектор послав, бо повторюю, що через недосконалість законодавства і через відсутність тех.засобів щоб доказати вину він був безсилий перед провокатором.
- він зовсім не вимагав хабар.
- навіть на відео видно, що швидкість перевищена і що водій спеціально після сигналу детектора підвищив швидкість і перестроївся в лівий ряд.
- я жив в Україні і знаю про "чесність" судової системи.
- інспектор зрозуміло пояснив причину зупинки
...
І взагалі як інспектор міг скласти протокол якщо водій відмовлявся надати документи? Якщо вже бути об"єктивним, то це несправедливо, що одного покарали, а інший поїхав як герой, вихваляючись, у пошуку нових пригод.
Всього найкращого...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 16 липня 2012, 19:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Іванколомия написав:
- інспектор послав, бо повторюю, що через недосконалість законодавства і через відсутність тех.засобів щоб доказати вину він був безсилий перед провокатором.


то якої сраки він з недосконалими тех засобами виходить на дорогу , брати водія на понт ? .... і правильно поступив той хлоп , що взув мінтяру... чим тойво даїшник мотивував перевищення швидкості? , двома цифірками на світлодіодному індикаторі , а чим він докаже , що то іменно тієї машини , що він зупинив швидкість , може у нього там завжди такі цифірки світяться...уміють хабарі брати , то най собі і покупують радари з відеокамерами , хай за 200 мертів від поста заміру швидкості виставляють попереджувальний знак , як робиться
Іванколомия написав:
я тепер живу закордоном в розвинутій державі,
у розвинутих країнах....

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 16 липня 2012, 20:25 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Іванколомия написав:
- інспектор послав, бо повторюю, що через недосконалість законодавства

він навіть цього недосконалого законодавства законів не знає (хоч зобов'язаний), було б досконале законодавство він би його краще знав? Це не потребує витрат як кращі тех.засоби, але все-одно не виконано ІДПСом
Іванколомия написав:
- він зовсім не вимагав хабар.

Дуже рідко вдається зазняти як вимагають хабаря:
1) на камеру ніхто хабаря вимагати не буде, логічно?
2) в юридично підкованих водіїв взагалі протипоказано вимагати хабаря, безпечніше розводити водіїв, які будуть далі...
Іванколомия написав:
- навіть на відео видно, що швидкість перевищена і що водій спеціально після сигналу детектора підвищив швидкість

по-перше, спідометра не видно, тоді по чому можна робити такі висновки? По чиїхось суб'єктивних набитих очей до швидкості - це аргумент в суді? Нема доказів - значить не винен. Ніхто не забороняв ДАЙцю знімати хоча б на мобільний телефон як він вимірює швидкість і що саме на цій машині була така швидкість? (це можна спростувати, але вже в суді, це є доказ)
по-друге, вину ще треба доказати, будь-які сумніви і недокази - трактуються в користь водія
по-третє, яка різниця? на відео чітко видно, що все що вміє ДАЄць - брати на понт, якщо водій поведеться, супер, не поведеться - ху*ло, йди на*уй... Чи може ви замітили професійні навички НАЧАЛЬНИКА відділу ДАІ, яких не побачив я?
Іванколомия написав:
- інспектор зрозуміло пояснив причину зупинки

Крім пояснення він має надати докази своїх слів, він їх надав?
Іванколомия написав:
І взагалі як інспектор міг скласти протокол якщо водій відмовлявся надати документи?

Він показав, що вони в нього є? А передавати в руки ІДПС не зобов'заний поки не було висунуто законних причин для цього. Просто по бажанню і попросити показати документи ІДПС вже давно не має права, хіба що така машина перебуває в розгуку... Про це мова йшла?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 18 липня 2012, 19:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 11:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Капітан написав:

P.S. Замовив і собі нині відеореєстратор.... про всяк випадок... надіюся , що не тра буде , але хто зна.... хай возиться і пише... :unknow:


Ги. дарма.

Цитата:
У ДАІ ПОГРОЖУЮТЬ ТЮРМОЮ ВОДІЯМ, ЯКІ ЗНІМАЮТЬ ІНСПЕКТОРІВ НА ВІДЕО
Замначальника ДАІ Володимир Резніков офіційно заявив, що всі громадяни які знімають роботу інспекторів ДАІ, можуть бути покарані у вигляді 15 діб адміністративного арешту.

Про це Рєзніков заявив у своєму листі від 20 липня 2012 року у відповіді на інформаційний запит громадянина, повідомляє infocar.ua

Зображення

Так, за словами Рєзнікова, згідно Цивільного Кодексу людина має право вимагати, щоб його не записували на відеокамеру.

Зображення

На думку заступника начальника ДАІ, якщо державтоінспектор вимагає, щоб його не знімали, а громадянин відмовляється припиняти відеозйомку, то інспектор має повне право скласти відносно такої людини протокол, покарання за яким передбачено до 15 діб арешту в тюрмі.

Ще зовсім недавно, керівництво ДАІ давало офіційні відповіді, згідно з якими жоден закон України не забороняє знімати працівників ДАІ на відеокамеру, пише УНІАН.

Зображення

http://www.pravda.com.ua/news/2012/08/1/6970006/


ну що мож сказати про даі, якщо ним керують такі придурки?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 11:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Гей, юристи! Яка ваша думка відносно цих папірців? :eek:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 11:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
Старший_брат написав:
Гей, юристи! Яка ваша думка відносно цих папірців? :eek:



не знаю, що там скажут юристи. наскільки мені відомо заборона знімати кого небудь без його згоди стосується тільки фізичних осіб. оскільки інспектор при виконанні не може трактуватися як фізична особа - то всі ці папірці є повний маразм. тільки тут є одне ноооо.

поки ти будеш це доказувати - за 15 діб вспіют тобі переломити ребра. і шо то тобі даст твоя правота?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2012, 17:29 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Та, блін, наш закон, як дишло - кому куда вигідно, той туди і повертає...Якщо наше законодавче "паньство" пробує прийняти закони всупереч Конституції, то що вже говорити про виконавців законів на місцях, де вони царьки і божки...А про ребра..- це факт. А ще і куча бабла, що не гарантує правдивий результат (нажаль)... :georgian1:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 03 серпня 2012, 05:52 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
знову можна
Формат відео : youtube.com


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 9 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB