Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів




 Сторінка 5 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 11 липня 2011, 16:28 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Где-то на досуґє познимаю :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 12 серпня 2011, 18:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім привіт!
Осінь на носі, скоро до школи...
Тому наступне відео можнна назвати, на мою думку, тренувально-навчальним. Тобто ДАІ вчиться вчити школярів, як правильно паркуватися в центрі міста:
http://www.youtube.com/watch?v=i4OK1GED17E


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2011, 19:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Всім привіт!
Судячи з того, як подають світлові сигнали повороту працівники ДАІ, відтепер вмикати "повороти" не треба!
УРА!!!! Меньше роботи за кермом тепер водіям :popcorn:
От приклад:
http://www.youtube.com/watch?v=arvLoi-zOyM
А крім того, на авто ще б мала "мигалка" бути ввімкнута, то тільки я її небачу?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2011, 20:10 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
AVL написав:
Всім привіт!
Судячи з того, як подають світлові сигнали повороту працівники ДАІ, відтепер вмикати "повороти" не треба!
УРА!!!! Меньше роботи за кермом тепер водіям :popcorn:
От приклад:
http://www.youtube.com/watch?v=arvLoi-zOyM
А крім того, на авто ще б мала "мигалка" бути ввімкнута, то тільки я її небачу?


В законі що написано про патрулювання для профілактики і попередження ДТП?
Цитата:
патрулювання на транспортному засобі здійснюється з включеними спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору.

може він був не при виконанні обов'язків і не займався патрулюванням, от якби він Вас зупинив - тоді б могло виникнути запитання чому не ввімкнені проблискові маячки, а так... історія умалчіваєт причину
інше питання чому він не проінформував про виконання маневру інших учасників дорожнього руху ви можете задати його начальнику (у ментів є така погана особливість: у кожного навіть начальника є свій начальник) і запитати чому водій патрульної машини не подав світлового показчика повороту при паркуванні і не являється прикладом для інших водіїв, а не тут.

Я розумію що відеореєстратор прикольна штука, але нічого нового він нам вкотре не показав, от якби ви зазняли як мєнт когось б'є, бере хабар чи інші сенсаційні речі і ще були класні спецефекти, тоді було б цікаво. а так - просто голосно кричимо що мєнти пагані. Перепишіть номера державної реєстрації транспортного засобу - зверніться до відділу, покажіть відео і це вже буде цікавіше як поведе себе керівництво мєнта і буде цікаво всім, а так... как всігда нічого цікаво.

ЗІ: від того що мєнт не подав світлового показчика ви не звільняєтесь від вимоги ПДР, ми граємось не в гру "роби як я" а керуємось однією книжечкою і кучею приписів до неї :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 05 вересня 2011, 09:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2011, 17:20
Повідомлення: 21
Прізвище, Ім’я: AVL
Цитата:
може він був не при виконанні обов'язків і не займався патрулюванням

Тобто просто собі катався на службовому авто у вільний від роботи час на гроші платників податків.

Цитата:
ми граємось не в гру "роби як я"

Тут я готовий посперечатись.
Бо ж в ПДР написано, що працівники ДАІ являються взірцем виконання ПДР.

Цитата:
от якби ви зазняли як мєнт когось б'є, бере хабар чи інші сенсаційні речі

Тут теж я не згоден.
Бо заходячи далі, ми дійдем до того моменту, що хабарі то теж вже стануть буденною дрібницею, а битимуть на кожному повороті і про то теж не буде вже цікаво нікому слухати. Цікаво буде тільки про вбивства скоєні ДАІ. Хоча, згодом і те прїсться і викладатимемо роліки тільки про те, як вони зафарбовують Сонце.
Так? До цього ми докотимся?
Звертатися до відділу можна, але то потребує часу, котрого у мене нема. Роблю, те, що можу.
Але я впевнений, якщо б аналогічне відео тут викладали не раз в два тижні , а щоденно, то і реакція, надіюсь позитивна, у начальства швидше б виникла.
До речі, якщо комусь цікаво, то я виграв суд по цьому відео, котре я раніше тут у темі викладав:
http://www.youtube.com/watch?v=qzeLVu8o7dg


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 вересня 2011, 20:23 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Зображення

Учора ввечері, 22 вересня, у Хмельницькому співробітники Державної автомобільної інспекції на службовому автомобілі збили 14-річну школярку прямо на пішохідному переході.

Як повідомило сьогодні, 23 вересня, видання Хмельницька народна газета Є, ДТП сталася близько 19:50 навпроти зупинки Пам'яті героїв на вулиці Кам'янецькій.

"Люди кричать Ганьба, а в цей час на пішохідному переході стоїть автомобіль ДПС ДАІ з державним номером 0510. За зеброю - швидка, в якій лікарі надають допомогу 14-річній дівчинці", - написало видання.

Відео: У Хмельницькому співробітники ДАІ збили на переході школярку

За словами свідка ДТП, автомобіль ДПС рухався зі швидкістю близько 50 кілометрів на годину.

"Бачив, як машина ДПС їхала приблизно зі швидкістю 50 кілометрів на годину, а потім на моїх очах збила на переході дівчинку! Даішники хотіли це швидко зам'яти і забрати дівчину, але не вийшло, тому що народ перекрив дорогу", - розповів виданню житель Хмельницького Андрій.

Повідомляється, що після події міліціонери не зізнавалися хто з них був за кермом.

"Працівники ДАІ уникали, майже показуючи пальцем один на одного ... Як, власне, розводили і руками, коли чули запитання про те, де ж водій з автомобіля ДПС ДАІ", - зазначає видання.

У той же час повідомляється, що школярка отримала незначні травми.

"Лікарі поки нічого не говорять. Вона ж каже, що болить голова і спина", - розповіла сестра потерпілої.

У виданні додали, що школярку після ДТП відвезли до лікарні на швидкій.
Джерело: Новинар


Цитата:
Люди кричала «Ганьба», представники Державтоінспекції пояснили так: «ДТП за участю службової машини»


22 вересня. Приблизно 20.00. На пішохідному переході в Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій, неподалік відомого багатьом танку, людно. Люди кричать «Ганьба», а в цей час на пішохідному переході стоїть автомобіль ДПС ДАІ із державним номером «0510». За «зеброю» - швидка, в якій лікарі надають допомогу 14-річній дівчинці. Що відбувається? На запитання кореспондента «Хмельницької народної газети «Є» працівники ДАІ уникали, майже показуючи пальцем один на одного… Як, власне, розводили й руками тоді, коли чули: «А, де ж водій з автомобіля ДПС ДАІ?» Його думку так і не вдалося почути.


«Я бачила, як дівчина лежала під машиною ДАІ, - емоційно розповідає продавець одного з кіосків, розташованих поруч із пішохідним переходом. – Вона переходила дорогу на пішохідному переході! Я, як побачила, одразу ж вилетіла з водою». Медики ж зі станції швидкої допомоги виявилися не багатослівними. Пояснити, в якому стані потерпіла відмовилися, двері в «швидку», побачивши журналіста, зачинили, вигукнувши: «Бригада номер один».


«Бачив, як машина ДПС їхала приблизно зі швидкістю 50 кілометрів на годину, - каже свідок події Андрій. – А потім на моїх очах збила на переході дівчину! Даішники хотіли це швидко «зам’яти» та забрати дівчину, але не вийшло, бо народ перекрив дорогу. Це сталося приблизно хвилин 15 назад (на годиннику було вже 20.05 - прим.авт)».


«Поясніть в чому суть, що сталося», - звернувся кореспондент «Хмельницької народної газети «Є» до капітана міліції, працівника ДАІ Максима Хоми. Відповідь почув наступну: «Не можу. Сам не знаю. Щойно прийшов». Натомість знайшовся ще один свідок, який розповів: «Дівчина переходила дорогу, а вони не пропустили її… та перелетіла аж через машину».


«Лікарі поки нічого не кажуть, - розповіла сестра потерпілої. – Вона ж каже, що болить голова та спина. Про аварію мені розповіли… з її телефону зателефонували даішники та повідомили. А ось і тато приїхав…» Схвильований чоловік прибіг до карети швидкої та побачивши доньку, яка п’є воду, здається, дещо заспокоївся. А, почувши від медиків, що дівчину потрібно відвезти у лікарню, заявив: «Везіть! Я поїду за вами».


Швидка допомога повезла потерпілу до лікарні. Автомобіль ДАІ із державним номером «0510» через хвилину-дві теж залишив місце події. А капітан міліції, працівник ДАІ Максим Хома на чергове запитання нашого журналіста: «Що сталося?», відповів: «ДТП за участю службової машини».


Відео з місця події:
YouTube
Джерело: Хмельницька народна газета Є

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 23 вересня 2011, 20:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У Хмельницькому співробітники ДАІ збили на переході 14-річну
вони точно охрініли, блін :punish:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 07 липня 2012, 21:56 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
http://roadcontrol.org.ua/node/1521

Цитата:
Начальник ГАИ остановленному водителю: "Ху*ло, едь нах*й" (ВИДЕО)
Июль 7, 2012 - 13:00
Вчера, 06 июля 2012 года активист "Дорожного контроля" был остановлен начальником отдела ГАИ в Ивано-франковской области якобы за превышение скорости. Как видно на записи, у водителя был антирадар, а потому он ехал в рамках установленных лимитов.


Подойдя к водителю, начальник ГАИ Цереняк Тарас Мирославович начал обвинять автомобилиста в нарушении ПДД, однако не смог предоставить каких либо законных доказательств своих утверждений. Когда активист "ДК" попытался обьяснить ГАИшнику, что его действия неправомерны, услышал в ответ такие слова: "Ху*ло, едь нах*й". После оскорблений, Цереняк Т.М. скрылся в неизвестном направлении.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 07 липня 2012, 22:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
vmateychyk написав:
а ти як це найшов? влип Тарас, конкретно


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Відео про місцеве ДАІ.
 Повідомлення Додано: 07 липня 2012, 23:02 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Думаю що так.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 10 [ 98 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Розділ для автолюбителів


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB