Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 1 з 21 [ 202 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 11 січня 2012, 18:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
в житті є багато всього дивовижного і навпаки обурливого, чи неприємного...

пропоную в цій темі ділитися своїми враженнями від побаченого, пережитого і почутого...

правила такі:
1. Коментарі та обговорення в цій темі забороняються
2. Довгі тексти забороняються


... в кінці року будемо мати коротку хронологію подій вашими очима ;)

приклад: Мірча Луческу попав у аварію в Бухаресті


Догори 
 Повідомлення Додано: 11 січня 2012, 19:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 27 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 243
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Віталій
Пішов сьогодні в податкову, в шоці від змін на гірше.


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 01:12 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
обурив той факт, що ще є країни, в яких люди не мають свободи і подібно як в радянські роки масово оплакували смерть сталіних-леніних, зараз показово люди мусять битись в конвульсіях бо лідер помер.

Ось зокрема тих, хто не оплакував смерть Кім Чен Іра в Пн.Кореї судять
http://news.eizvestia.com/news_abroad/full/korejcev-kotorye-ne-oplakivali-kim-chen-ira-budut-sudit

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 12 січня 2012, 05:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Розсмішив той факт, що в європейських країнах, де розбудовують демократію дофіга народу обурюється з приводу того, що ще існують спільноти, де люди ще можуть оплакувати своїх вождів.
Неприємно вразило те, що поняття "вождь" таким людям вже не зрозуміло. А також не зрозуміло, що без цього спільнота не здатна досягнути власних успіхів.


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 січня 2012, 12:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Одну з пасажирок, яка знаходилася на круїзному лайнері Costa Concordia, що зазнав аварії, врятували після публікації нею повідомлення на сторінці у Facebook.

"Мене звати Роуз, сьогодні п'ятниця, 13-е, і я одна з тих, хто останній залишився на борту і вижив на круїзному лайнері, що тоне біля берегів Італії", - написала вона і додала фото, яке підтверджує її слова.

Незабаром після цього за нею вислали команду рятувальників, яка забрала 22-річну дівчину з Costa Concordia і доставила на берег.

... круїзний лайнер Costa Concordia затонув в ніч з 13-го на 14 січня 2012 року, зіткнувшись з рифом біля західних берегів Італії


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 січня 2012, 22:31 
Офлайн

З нами з: 20 січня 2012, 17:49
Повідомлення: 28
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Кирилл Козаченко
Цитата:
Чи ведуть Україна й Росія газову війну? В усякому разі, днями міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко в черговий раз провів досить результативну інформаційну атаку на нерви своїх непоступливих і занадто скупих візаві на українсько-російських газових переговорах. «Якщо газ подешевшає, ми купуватимемо більше, якщо ні — ми щороку зменшуватимемо споживання: цього року — 27 мільярдів кубометрів, наступного року у нас плани ще зменшити, — сказав Бойко в суботу в ефірі одного з телеканалів і додав: — У нас є важелі, що дозволять уникнути негативних санкцій за недобір газу». Причому, як пояснив міністр, ухвалюючи рішення зменшити закупівлю російського газу, Україна опрацювала варіант звернення Росії до Стокгольмського арбітражу. «І ми з повною відповідальністю йшли на зменшення обсягів закупівлі газу», — сказав Бойко, вочевидь, закладаючи в ці слова неабияку загрозу для російських економічних інтересів. Адже такі великі газові покупці, яким була досі Україна, як то кажуть, на дорозі не валяються.

А що ж далі?
Оригінал тут: http://www.day.kiev.ua/222427


Догори 
 Повідомлення Додано: 24 січня 2012, 10:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Британська влада розглядає можливість продати Вестмінстерський палац - історичну будівлю парламенту, разом зі знаменитим Біг-Беном - інвесторам з Росії або Китаю.

Така "божевільна ідея", як її називають західні ЗМІ, з'явилася в Лондоні через те, що готичний палац повільно руйнується і, якщо не втрутитися, рано чи пізно впаде до Темзи. Вежа Біг-Бен вже нахилилася на 18 дюймів.

Реставрація, за попередніми оцінками, обійдеться більш ніж в мільярд доларів, а зараз для британського уряду такі витрати є непідйомними.
:?


Догори 
 Повідомлення Додано: 27 січня 2012, 16:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
У США 32-річний Седеус Хіменес через помилкове рішення суду змушений був провести половину життя за гратами.

Тепер присяжні федерального суду американського міста Чикаго (штат Іллінойс) у зв'язку з цим постановили виплатити рекордну компенсацію в розмірі 25 млн доларів.


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 січня 2012, 17:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Російський клуб "Анжи" (Махачкала) має намір підписати форварда збірної Аргентини Карлоса Тевеса.

За повідомленням La Gazzetta dello Sport, керівництво "Анжи" готове платити скандальному форварду "Манчестер Сіті" 18 мільйонів євро на рік. Якщо Карлітос погодиться на умови росіян, то отримуватиме рекордну зарплату в історії футболу.
:-D


Догори 
 Повідомлення Додано: 31 січня 2012, 18:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
Цитата:
Міліція закрила популярний український файлообмінник ex.ua
:cry:

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 21 [ 202 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB