Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 25 з 30 [ 292 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 11 грудня 2011, 17:49 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Agnes написав:
Дякую за фото ялинки.... щось вона цього року дуже підщипана :boredom: але може як одягнуть її.. то буде інакше ;)
А ще побачила що біла кінотеатру "Джерело" якісь будувляні роботи, то там памятник мають ставити? :eek:

Влітку біля "Джерела" заклали наріжний камінь і сказали, що нарешті Коломия дочекається пам'ятника Івану Франку, який вже не можуть поставити хтозна скільки років. Відкриття пам'ятника, якщо не помиляюсь має бути до дня міста. Але крім пам'ятника там ще планується площадка, лавочки...

Зображення

Зображення

Зображення

фото із моєї колекції датовані 2011-09-07

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 12 грудня 2011, 23:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 09 грудня 2011, 17:38
Повідомлення: 80
Звідки: Варшава
Прізвище, Ім’я: B. K.
Дякую!! Ото тепер вже починаю розуміти що і до чого :)

_________________
Daj Boże, bym mogła umierać z rękami zniszczonymi przez Miłosierdzie... (św. Kamil de Lellis)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 13 грудня 2011, 03:40 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Agnes написав:
Дякую!! Ото тепер вже починаю розуміти що і до чого :)


Та ти ще була вроді, коли встановили камінь :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 17 грудня 2011, 11:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
хто зараз у нас директор Народного дому? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 02:56 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
хто зараз у нас директор Народного дому? :coffe:


Зображення

Взято із відео НТК: У Коломиї вшанували Степана Бандеру

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 20:53 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
SPY написав:
У Коломиї вшанували Степана Бандеру

На сайті НТК можна найти і сюжет під назвой "Хто тепер директор Народного Дому"
Взагалі нормальний хлопака...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 31 грудня 2011, 21:07 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Kaminskiy написав:
SPY написав:
У Коломиї вшанували Степана Бандеру

На сайті НТК можна найти і сюжет під назвой "Хто тепер директор Народного Дому"
Взагалі нормальний хлопака...

В архівах СБУ нічого не найшов компрометуючого на нього, тому почав шукати в архівах НТК :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 25 січня 2012, 11:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Помер Почесний громадянин міста Коломиї Дмитро Гриньків

Щойно стало відомо, пішов з життя Дмитро Гриньків - поет, прозаїк, громадський діяч.

У 2005 році йому присвоєно звання Почесний громадянин міста Коломиї. НТК

Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 10 травня 2012, 16:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
хтось мене недавно питав чи є така інформація:
Цитата:
СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЄ КОЛОМИЙСЬКА ВЛАДА?

Отож міський голова за минулий рік заробив дещо більше півмільйона гривень (513 439). З цієї суми заробітна плата складає лише десяту частину: 57902 гривні (як бачимо, зарплатня міського голови Коломиї складає 4825 грн за місяць), решту, а це 450 тисяч гривень, Ігор Слюзар отримав від «відчуження рухомого та нерухомого майна». Зазначимо також, що мер, дуже небідна людина, не погребував і матеріальною допомогою у розмірі 4789 гривень.

Також у декларації про доходи Ігоря Слюзара зазначено, що міський голова володіє земельною ділянкою площею 1000 квадратних метрів та будинком площею 424,8 «квадратів». Що стосується автомобілів, то пан Слюзар володіє лише вантажним «Мерседесом 210» 1991 року випуску. Хоча на дружину оформлений Лексус RX 350 2008 року випуску вартістю приблизно 45 тисяч доларів.

Йдемо далі. Ось що заробив Тарас Яворський, перший заступник міського голови: загальна сума заробітку пана Тараса складає 346340 гривень (сім’я ж першого заступника отримала 449500 гривень), з яких зарплата лише 53 тисячі, 289 тисяч Тарас Яворський, як і мер, отримав від відчуження рухомого та нерухомого майна. Як і мер, його перший заступник отримав матеріальну допомогу у розмірі 4419 гривень.

У власності Тараса Яворського знаходяться три земельні ділянки загальною площею 7663 квадратних метри, та дві квартири на 83,2 та 87,4 «квадрати» та будинок розміром 213 квадратних метрів, власником якого є сім’я першого заступника. Також у власності сім’ї Тараса Яворського є три земельні ділянки загальним розміром 2200 метрів квадратних та нерухомості на загальну площу 872 «квадрати».

Є у «земельного заступника» аж п’ять автомобілів: два легкових (Ауді А6 (2005) та Ауді А4 (2006 року випуску) та три вантажних: Рено, Фіат та Мерседес. Ще три авта (Ніссан Мікра (2005), Опель Вектра (2004) та Таврія «Каблучок» (2004)) знаходяться у власності сім’ї.

Дещо менше за минулий рік заробив Володимир Тарновецький, заступник міського голови з економічних питань. Сума його доходу складає 112540 тисяч гривень (сім’я пана Володимира заробила дещо більше – 127889 гривень) з яких 58582 – це зарплата, 155865 дивіденди, 5084 матеріальна допомога. Також пан Тарновецький володіє земельною ділянкою площею 801 квадратний метр та будинком на 291 «квадрат». Крім цього, земельна ділянка площею 773 метри квадратних знаходиться у власності сім’ї.

Згідно з декларацією про доходи Володимир Тарновецький у власності не має жодного авта, хоча сім’я володіє автомобілем Subaru Outback 2007 року випуску, що коштує приблизно 16-20 тисяч доларів.

«Лише» 63 тисячі 882 гривні заробив Михайло Білоус, заступник із комунальних питань, хоча його сім’я збагатилась майже на півмільйона – 462792 гривень. Всі доходи пана Михайла склала його зарплатня, що складає 5322 гривні на місяць та є, як бачимо, більшою навіть, ніж у міського голови. Крім цього, згідно з декларацією пан Білоус не має у власності ні земельних ділянок, ні будинків, а лише володіє квартирою розміром 49,8 квадратних метра. Земельна ділянка на 100 «квадрати» є у власності сім’ї «комунального» заступника. Не має пан Білоус і жодного автомобіля, коштів на банківських рахунках.

Найменше з усіх коломийських владоможців заробив за 2011 рік Ігор Граділь, заступник із гуманітарних питань. Сума, що заробив пан Ігор, склала 64 тисячі 332 гривні. Це усе зарплатня, яка складає 5300 гривень в місяць, що також більше, ніж у міського голови та усіх заступників.

Пан Граділь володіє двома земельними ділянками загальною площею 906 «квадратів» та двома будинками площею 177,8 та 162,4 відповідно. Сім’я «гуманітарного» заступника має у власності ще й квартиру площею 36,8 м. кв. Як і Михайло Білоус, Ігор Граділь не має у власності жодного автомобіля, а Hyundai Santa Fe 2008 року випуску, на якому деколи можна побачити пана Ігоря, належить його дружині. Коломийська правда


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Міська Рада
 Повідомлення Додано: 23 червня 2012, 16:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Де на світі я не буду, бомжів під Шевченком не забуду, Як згадаю – серце мліє, Коломиє, Коломиє...

Аґов, це так нормально? Чи ви дальше свого носа (бампера іномарки) не бачите?

Зображення
2012-06-22

по периметру ліца сомнітєльной внєшності, на газончику зморені сонцем... Європа...

не так давно, один вельможа казав, що притон із розливанням розігнано, а я бачу трохи іншу картину... причому регулярно... :devil:

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 25 з 30 [ 292 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB