Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 8 з 9 [ 90 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 02 червня 2010, 08:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
так воно і є , київські тарифи нижчі за регіональні ....про це купу разів товкли у ЗМІ....там такі цікаві мотивації тих розцінок , що приходить на думку те , Льоня там не єдиний інопланетянин ...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2011, 17:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
тарифи - тарифами, а це мене радує
Цитата:
Коломия відмовилася від хлорування води. Єдина в Україні установка по очищенню води запрацювала на Коломийському водоканалі.

Вона стовідсотково автоматизована і, головне, безпечна для людей. Її урочисто запустив міський голова Ігор Слюзар. Допомагали облаштовувати обладнання і київські спеціалісти. Якість води перевіряли в лабораторії комунального підприємства та санстанції. відео
:coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 29 грудня 2011, 18:38 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
тарифи - тарифами, а це мене радує
Цитата:
Коломия відмовилася від хлорування води. Єдина в Україні установка по очищенню води запрацювала на Коломийському водоканалі.

Вона стовідсотково автоматизована і, головне, безпечна для людей. Її урочисто запустив міський голова Ігор Слюзар. Допомагали облаштовувати обладнання і київські спеціалісти. Якість води перевіряли в лабораторії комунального підприємства та санстанції. відео
:coffe:


а мене ніфіга не радує... так як поки від тої хваленої установки зробленої слюсарем та запущеної Слюзарем дійде до мого крана пройде по трубах, які в нас звичайно що чисті і не пропускали через себе хлоровану воду... А ще в тій воді нема піску, який забивається у гусаках, душах, кранах-трубах... Нє порівнюючи з іншими містами, то добре, де ще юзають центральне опалення та надмірне хлорування та виключання води/світла, як це було при совку- то у нас взагалі рай в Коломиї :D

Але добре, що хоч роблять, гірше, якби взагалі нічого не робили, з цим усіх і вітаю :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 16 січня 2012, 22:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 грудня 2011, 20:24
Повідомлення: 20
Прізвище, Ім’я: Стівен:-)
SPY написав:
exp написав:
тарифи - тарифами, а це мене радує
Цитата:
Коломия відмовилася від хлорування води. Єдина в Україні установка по очищенню води запрацювала на Коломийському водоканалі.

Вона стовідсотково автоматизована і, головне, безпечна для людей. Її урочисто запустив міський голова Ігор Слюзар. Допомагали облаштовувати обладнання і київські спеціалісти. Якість води перевіряли в лабораторії комунального підприємства та санстанції. відео
:coffe:


а мене ніфіга не радує... так як поки від тої хваленої установки зробленої слюсарем та запущеної Слюзарем дійде до мого крана пройде по трубах, які в нас звичайно що чисті і не пропускали через себе хлоровану воду... А ще в тій воді нема піску, який забивається у гусаках, душах, кранах-трубах... Нє порівнюючи з іншими містами, то добре, де ще юзають центральне опалення та надмірне хлорування та виключання води/світла, як це було при совку- то у нас взагалі рай в Коломиї :D

Але добре, що хоч роблять, гірше, якби взагалі нічого не робили, з цим усіх і вітаю :)

Шановний а ви не думали що вода забруднюється насамперед у ваших будинкових стояках???вони мають властивіть зношуватись,наприклад у мене поміняли стояк і чомусь ніколи у мене в гусаку піску небуло(дивно правда?невже мені іншу воду поставляють?),тим паче що багато труб по місту поміняли(чи ви небачили перериті літом дороги?)а щодо ціни то ви не беріть для прикладу великі міста адже там населення більше а подача води йде та сама(щоб забезпечити насамперед тиск води) а значить більш платоспроможне.Ви візьміть ціну по області,у нас вода одна із найдешевших після Станіслава...І от скажіть одне,пляшка води 1,5 літра коштує 4 грн,а 1 тис літрів води для нас коштує 7.88.А щодо очисних то вони і справді немають аналогів в Україні.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 16 січня 2012, 23:50 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
kykywka написав:
Шановний а ви не думали що вода забруднюється насамперед у ваших будинкових стояках???

Думав, бігме, думав... В хаті стоїть новий кесан, а толку, якщо загальний стояк є який є? Мені самому проводити труби аж до хваленої установки? отих 7.88 платяться за воду (вода безкоштовна) чи за подачу води (надання послуг)? Мабуть що все-таки, за те що місто надає мені послугу постачання води.

стан води у мене: останнім часом тепла вода перестала смердіти, як смерділа раніше (раніше віддавал хлором), на холодній так не було чути. По чистоті досить таки чиста. За рік користування, зокрема в гусаках, збирається достатня кількість піску, але думаю без цього мабуть ніяк. Так що особливо жалітись не можу, повторюсь, аби не гірше :)

І на ціну я не скаржився, по Україні це не велика ціна (правда не в курсі, чи ще йде мова про зведення ціни води по Україні до однією, про що раніше гуділи)
kykywka написав:
І от скажіть одне,пляшка води 1,5 літра коштує 4 грн,а 1 тис літрів води для нас коштує 7.88.

кажу: "одне" :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 17 січня 2012, 14:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 грудня 2011, 20:24
Повідомлення: 20
Прізвище, Ім’я: Стівен:-)
SPY написав:
kykywka написав:
Шановний а ви не думали що вода забруднюється насамперед у ваших будинкових стояках???

Думав, бігме, думав... В хаті стоїть новий кесан, а толку, якщо загальний стояк є який є? Мені самому проводити труби аж до хваленої установки? отих 7.88 платяться за воду (вода безкоштовна) чи за подачу води (надання послуг)? Мабуть що все-таки, за те що місто надає мені послугу постачання води.

Ви платите впершу чергу за очистку води,подання її вам в оселю і водовідведення з оселі.Сама ціна води 4.50 грн ,водовідведення 3.38(не забувайте також що стоки також ідуть на очисні споруди в с.Корнич,очисні поглинають велику кількість електроенергії і інших матеріалів),все це якраз і впирається в оті 7.88.І давайте спілкуватись без безглуздих насмішок.


Востаннє редагувалось kykywka в 17 січня 2012, 14:33, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 17 січня 2012, 14:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
kykywka написав:
давайте спілкуватись без безглуздих насмішок.
це у нього стиль такий :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 17 січня 2012, 15:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
kykywka написав:
давайте спілкуватись без безглуздих насмішок.
це у нього стиль такий :-D

інтонація закладена в:
Цитата:
дивно правда?невже мені іншу воду поставляють?
чи ви небачили перериті літом дороги?

вплинула на стиль повідомлення :) (як кажуть в танках: "ответка")
Тільки я щось не розумію, про що ми сперечаємось? ціна ок, я про ціну нічого не говорив :) Якість води описав вище, в інших містах бачив воду з крану, яку взагалі страшно пити, тому скарг надмірних на якість теж не виникає. Максимум що з недоліків - це осад, але без нього ніяк, враховуючи, який шлях проходить вода по трубах :)
kykywka написав:
давайте спілкуватись без безглуздих насмішок.

ніц не маю проти :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 23 січня 2012, 22:35 
Офлайн

З нами з: 20 січня 2012, 17:49
Повідомлення: 28
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Кирилл Козаченко
Оббирають як хочуть!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Як Вам нові тарифи на воду
 Повідомлення Додано: 23 січня 2012, 23:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
до речі, kykywka, є зараз хлорка у воді... мені здається, що є :eek:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 9 [ 90 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB