Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 2 з 6 [ 56 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Якому сервісному центру Ви довіряєте та можете порекомендувати коломиянам (вибір до 3 СЦ)
Сервісний центр ремонту комп'ютерної техніки "F1"
Авторизований сервісний центр "Oxy"
Сервісний Центр "Явір"
Сервісний Центр "ПП Голдінов А.А."
Сервісний Центр "Мій Комп'ютер"
Сервісний Центр "Вікторія"
Сервісний Центр "Diawest"
Сервісний Центр "Комп’ютерний світ"
Сервісний Центр "Комп’ютерний всесвіт"
Свій варіант (дописати в коментарях)
Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

Переглянути результати
 
Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 14:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 32
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Боледзюк Ігор
Ну, тоді:
Авторизований сервісний центр "Oxy" по ремонту ноутбуків, КПК, коммунікаторів ASUS, HP (Pavilion, Compaq), Acer, Emachines, Lenovo, Toshiba, MSI, Fujitsu, Packard Bell
Адреса: м. Коломия, вул. Шухевича 59-А, 2-ий поверх ТЦ "Соломон" Телефон / факс: +38 (067) 950-18-42 +38 (03433) 3-75-12
e-mail: --sc_oxy@ukr.net--
Прошу зауважити, що проводиться безкоштовний гарантійний ремонт ноутбуків незалежно від місця їх придбання.


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 14:25 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
bolim написав:
Ну, тоді:
Авторизований сервісний центр "Oxy"...

Оновлено
Я так розумію Ви представник oxy. Будем раді бачити відписи щодо зауважень та ваші пропозиції в темі про Оксі.
Тут будемо обговорювати дільність СЦ. Тому теж заглядайте ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 14:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 32
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Боледзюк Ігор
Я хотів би запитати пані Роману більш детальніше - що саме їй неодноразово пропонували замінити у її картриджі в сервісному центрі Окcі (ми не заміняємо деталей без згоди клієнта, просто нагадуєм про таку необхідність. Клієнт не хоче - ми не міняємо). Наскільки я зрозумів, у "Яворі" за гроші клієнта замінили те, що потрібно було, і картридж почав працювати нормально знову. Може я неправий - відпишіть, будь-ласка.


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 14:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
bolim написав:
Я хотів би запитати пані Роману більш детальніше - що саме їй неодноразово пропонували замінити у її картриджі в сервісному центрі Окcі (ми не заміняємо деталей без згоди клієнта, просто нагадуєм про таку необхідність. Клієнт не хоче - ми не міняємо). Наскільки я зрозумів, у "Яворі" за гроші клієнта замінили те, що потрібно було, і картридж почав працювати нормально знову. Може я неправий - відпишіть, будь-ласка.



bolim, ми заправлялись постійно тільки в сц OXY, і кожного другого разу нас ставили перед фактом, що щось є поломане тому треба замінити чи полагодити за окремий кошт клієнта (звісно мене). А у Яворі вже який раз заправляють, і все добре. Нічого не ламається, нічого не потрібно ремонтувати ані замінювати. Принтер чудово друкує. :)

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 15:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
Якщо щось зламається - несіть у F1 і не шукайте собі гємору на здорову голову. Там файні хлопці які добре знають свою справу. Кіко разів туди носив своє залізо, завжди ремонтували оперативно, добре і надовго та й ціни приємно вражають.

П.С.
Якщо ви довго думаєте в який сервісний центр нести зламану тачку і ніяк не можете визначитись, довбаніть раз молоком по компу і проблема з вибором відпаде. Комп'ютерне сміття ніякий сервісний центр не збере до купи :lol:


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 17:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
nachtigall написав:
Якщо щось зламається - несіть у F1 і не шукайте собі гємору на здорову голову. Там файні хлопці які добре знають свою справу. Кіко разів туди носив своє залізо, завжди ремонтували оперативно, добре і надовго та й ціни приємно вражають.

П.С.
Якщо ви довго думаєте в який сервісний центр нести зламану тачку і ніяк не можете визначитись, довбаніть раз молоком по компу і проблема з вибором відпаде. Комп'ютерне сміття ніякий сервісний центр не збере до купи :lol:



F1 справді класний центр. Ремонтує все й справді оперативно швидко :secret: І не сварять якщо 20 разів на день телефонуєш до них, бо знову жіноча рука зробила не те, чи не той гудзик натиснула :)

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 17:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 32
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Боледзюк Ігор
Романа, напишіть, будь ласка, якщо не тут, то на адресу --sc_oxy@ukr.net--, від кого здавались картриджі, і приблизно коли. Це потрібно для того, щоб перевірити якість роботи працівників сервісного центру.
--sc_oxy@ukr.net-- - адреса для листів клієнтів сервісного центру ОКСІ щодо якості обслуговування. Просимо повідомляти про всі Ваші претензії та суперечливі ситуації. Кожен лист буде розглянуто і надано відповідь. Так як кількість клієнтів нашого сервісного центру дуже велика, без претензій обійтись неможливо. Але спільними зусиллями ми можемо звести їх до мінімуму.


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 18:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2010, 18:58
Повідомлення: 323
Прізвище, Ім’я: Чарівна Фефочка
bolim написав:
Романа, напишіть, будь ласка, якщо не тут, то на адресу --sc_oxy@ukr.net--, від кого здавались картриджі, і приблизно коли. Це потрібно для того, щоб перевірити якість роботи працівників сервісного центру.
--sc_oxy@ukr.net-- - адреса для листів клієнтів сервісного центру ОКСІ щодо якості обслуговування. Просимо повідомляти про всі Ваші претензії та суперечливі ситуації. Кожен лист буде розглянуто і надано відповідь. Так як кількість клієнтів нашого сервісного центру дуже велика, без претензій обійтись неможливо. Але спільними зусиллями ми можемо звести їх до мінімуму.


Персонал oxy прекрасно знає цю ситуацію. Ми говорили і з директором і з людьми які приймають замовлення (ну говорили - це легко сказано), а результату ніякого. Якщо вживу не вдалось знайти виходу, то наврядче проблема вирішиться після написання емейлу. Легше піти до конкурентів, коли з ними таких проблем і питань не виникає

_________________
Компанія Google дала мені більше, ніж школа та університет.


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 18:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 04 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 32
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Боледзюк Ігор
Невже так важко привести факт (від кого, і хоч приблизно коли)? Зрозумійте, що без цього ваші слова - просто висловлювання, і нічого більше. Ми ж вас не покараємо за справедливу критику, правда? І всім читачам форуму буде цікаво прочитати, як ми визнаємо свої помилки...


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2011, 19:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 57
bolim написав:
Невже так важко привести факт (від кого, і хоч приблизно коли)? Зрозумійте, що без цього ваші слова - просто висловлювання, і нічого більше. Ми ж вас не покараємо за справедливу критику, правда? І всім читачам форуму буде цікаво прочитати, як ми визнаємо свої помилки...


Чого ти причепився? Сказано ж, що телефонували директору тоді коли ця штука задрала і все, крапка. Нафіга все далі розсосолювали? Таке враження, що ти навмисне хочеш це гавно назовні витягнути, щоб облити когось ним. Конфлікт вичерпаний, послугами Оксі Романна не користується і вже немає претензій до них, так само і Оксі Романну забуло і всі давольні.

Мір, дружба, жвачька.

_________________
Vita sine libertate, nihil


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 6 [ 56 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB