Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна




 Сторінка 32 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 21 червня 2011, 10:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
yanychar написав:
exp написав:
нє... і не планував, а що треба було? :smoke:
А нашо?! І так добре!..
відки знаєш? :o
мене той гондурас шо тебе мучит - не мучит, мене інший мучит... :secret:


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 червня 2011, 11:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
exp написав:
yanychar написав:
/до речі, пане ехр, ви вже переглянули тоті посилання, котрі я тут давав?../
нє... і не планував, а що треба було? :smoke:

якщо нема бажання носити лапшу на вухах - то треба.
оскільки ця тема зараз експлуатується не по призначенню, то варто би мати про то свою думку. інакше буде так як у тім випадку -"нєбило разривов"

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 21 червня 2011, 12:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
...
... мене інший мучит... :secret:


Я знаю.
Тим більше, нема чим напудити...
Але... про то - ліпше в приват. :hi:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 червня 2011, 13:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"У Львові з’явилися білборди з написом "Комунізм = Нацизм".
Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, це "соціальна реклама, присвячена вшануванню пам'яті жертв нацистського та комуністичного режимів".
Зображення
"Червень 1941 – 70 років тому – був трагічним для Львова. Адже львів’яни однаково постраждали як від нацистського, так і комуністичного режимів під час Другої світової війни", - заявив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів".
Влада Львова повісила білборди "Комунізм = Нацизм"

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 22 червня 2011, 19:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Аби exp не гнав на одного yanychar-а, то і я підкину...

Шахтеры сожгли красные флаги на донецком терриконе

Сегодня в Донецке, 22 июня, ровно в четыре утра двое шахтеров-пенсионеров сожгли флаги СССР и Третьего рейха на вершине одного из терриконов шахты имени Челюскинцев.

Как пишет портал ngo.donetsk.ua, Александр Луцик и Виктор Михащенко при сожжении назвали официальные символы воюющих сторон сатанинскими и античеловеческими.

«Мы два украинца из Донецкой области. Сегодня, когда 70 лет назад началась бойня, которую развязали две сатанинские силы: одна — из Москвы, одна — из Берлина, солидаризируемся решению ОБСЕ. В нем оба эти кровожадных режима признали виновными в этой бойне», — подчеркивает Луцик.

По словам шахтеров, использование подобных символов неуместно в сегодняшнем обществе.

«Если мы европейцы, то с такими флагами в гости никто никуда в Европе не ходит. Думаю что сегодня все люди доброй воли поддержат то, что мы сделали, и будут делать то же самое», — добавил Луцик.

Сообщается, что Александр Луцик — шахтер-пенсионер, который имеет 27 лет подземного стажа, он — глава профсоюза шахтеров-бандеровцев. Виктор Михащенко имеет 18 лет подземного стажа.


Джерело: podrobnosti.ua


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 08:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ади!..
Я все переживав, що так і не згадали про "ізмєнніка родіни" і "врага всєво прагресівнава чєлавєчєства"...
Таки згадали! Зображення

"Та же самая картина прослеживается и в фильме «22 июня. Роковые решения», показанном накануне по НТВ. На этот раз Пивоваров нашел себе соведущего – немецкого тележурналиста и – о чудо – наконец-то пригласил двух профессиональных историков – Михаила Мельтюхова и Марка Солонина. О втором историке следует сказать особо. Пивоварову, возможно, хотелось бы пригласить общепризнанного обличителя Сталина в деле развязывания Второй мировой войны В. Резуна (Суворова), но беглый горе-шпион до сих пор почему-то боится появляться на Родине. Даже несмотря на то, что предательство вот уже четверть века как стало у нас нормой жизни, а многие предатели занимают весьма высокие и высокооплачиваемые должности. Так вот, видимо, за неимением Резуна был приглашен Солонин, который во многих своих книгах настаивает на том, что СССР вынашивал агрессивные планы и лишь нападение Гитлера 22 июня 1941 года не позволило Сталину воплотить их в жизнь."
НТВ выдало в эфир очередной пасквиль о войне

Зображення
... всілякі захисники героїчно захищали Берестейську фортецю...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 09:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Я все переживав, що так і не згадали про "ізмєнніка родіни" і "врага всєво прагресівнава чєлавєчєства"...

мудрі вчаться на чужих помилках
розумні - на своїх, а дурні не вчаться зовсім. вони приречені раз попри раз наступати на ті ж самі граблі.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 13:36 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Розкрито архіви 1941 року: керівництво СРСР знало про плани Німеччини

http://tsn.ua/svit/rozkrito-arhivi-1941-roku-kerivnictvo-srsr-znalo-pro-plani-nimechchini.html

Розсекречені документи спростовують всі припущення про те, що війна для радянського уряду була несподіваною.

Зображення
Розвідка доповіла Сталіну про підготовку Німеччини до нападу на СРСР
Служба зовнішньої розвідки Росії розсекретила архіви за період з 1938 по 1941 рік з інформацією про плани нападу Німеччини на Радянський Союз.



200 депеш і повідомлень від радянських розвідників, які надходили в Кремль, були зібрані в книзі під назвою "Агресія", з якої випливає, що в СРСР був час підготуватися до війни.

"Всі ці документи, а ми постаралися витягти все, що стосується цієї теми, максимально повно, без коректив, дають уявлення про те, якою мірою політичне керівництво країни було поінформоване про ті події, які відбувалися. І з цього випливає те, яку функцію виконувала розвідка", - наголошує автор книги, генерал-майор СЗР Лев Соцков.

З архівів випливає, що Москва мала два надійні джерела в Німеччині. "Одне в апараті Гімлера, інше - в апараті Герінга. Обидва ці джерела, коли насувалася війна, спрацювали, і інформація прийшла ємна. Вона свідчила, що всі приготування до війни Вермахту завершені", - пише Соцков.

Розвідникам вдалося навіть перехопити шифровку Муссоліні від посла Італії в Німеччині. Дипломат поінформував дуче, що був викликаний в генштаб Вермахту, де йому повідомили про напад на СРСР в проміжку з 20 по 22 червня.

На думку автора, документи, зібрані в книзі, спростовують всі припущення про те, що війна для радянського уряду була несподіваною: "Ця теза було вкинута, щоб якось пояснити народу катастрофічні невдачі в початковий період війни".

У той же час СЗР не розсекречує імен резидентів, які особисто добували інформацію. У книзі їм присвоєні псевдоніми.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 16:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
SPY написав:
Цитата:
Розкрито архіви 1941 року: керівництво СРСР знало про плани Німеччини
...


Шановні панове, змушений вас троха розчарувати...

Приблизно 97-го р. поступив приказ Мінюсту РФ (подібні, розуміється мали місце в МВД, ГУБОП, ФСБ, ФТС, ФСО, ФПС і т.д.), котрий називався приблизно так: "О порядке и сроках засекречивания документов, содержащих государственную и служебную тайну в РФ".
Приказ дсп - для служеб. пользования.
До його виходу строки зберігання таких документів встановлювались у порядку: 10, 25, 50. А цей приказець (діє понині!) установив: 25, 50, 75.
А тепер, панове, простенька арифметична дія для дітлахів 1-ї кляси: 2011-75=?!! Зображення



Служба зовнішньої розвідки Росії розсекретила архіви за період з 1938 по 1941 рік з інформацією Зображення

/а на цім - шлюс Параню! побпалакаєм у "каві-чай" у Коломиї.../

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 16:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
yanychar написав:
побпалакаєм у "каві-чай" у Коломиї.../

коли будеш?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 32 з 37 [ 365 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Україна


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB