Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Проживання :: Accommodation




 Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 25 березня 2011, 13:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 квітня 2010, 03:00
Повідомлення: 4
Всім доброго дня!
Чи можливо в Коломиї орендувати квартиру подобово? Період з 1 по 6 травня.
Можна 1 кімнатну (2 дорослих+ кіндер), головне -тепла вода постійно, можливість приготувати щось їстивне. Якщо поряд буде де кинути машину - взагалі супер!
Буду вдячна за будь-яку інфу


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 25 березня 2011, 23:27 
Офлайн

З нами з: 15 жовтня 2010, 16:54
Повідомлення: 513
Звідки: Коломия/USA
Прізвище, Ім’я: Олеся О.
IRusya написав:
Всім доброго дня!
Чи можливо в Коломиї орендувати квартиру подобово? Період з 1 по 6 травня.
Можна 1 кімнатну (2 дорослих+ кіндер), головне -тепла вода постійно, можливість приготувати щось їстивне. Якщо поряд буде де кинути машину - взагалі супер!
Буду вдячна за будь-яку інфу


Іра, я б порекомендувала звернутися у приватні готелі-садиби. наприклад приватна садиба "Добрий ранок". Це в приватному будинку, і там будуть всі умови. Для проживаючих навіть витримано все в американському стилі, меблі, сантехніка, інша кухонна техніка. Думаю, що паркінг також знайдеться.
Бачу, що на коломийському сайті, є багато подібних садиб.
Шукати квартиру на винайм в багатоповерхових будинках можна, але гарантії, що там буде тепла вода постійно нема, оскільки коломийський водоканал регулярно відключає воду.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2011, 23:23 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
olesya написав:
оскільки коломийський водоканал регулярно відключає воду.

брів, брів і забрів в цю тему... і виникло деяке непорозуміння, Коломийський водоканал давно не займається підігрівом води, як це було в старі-добрі совкові та постсовкові часи, так як начебто централізованого підігріву води нема (принаймні в моєму районі). А ось щодо подачі води - я сам живу в квартирі в багатоповерховому будинку і проблем з подачею води не буває, якщо раз в півроку і відключать, то з попередженням, того я щось і не зрозумів, чи то я живу не в тій Коломиї чи й справді в Коломиї є такі місця, де
olesya написав:
коломийський водоканал регулярно відключає воду.


:? :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 28 квітня 2011, 23:54 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Відключення буває в багатоповерхівках вночі,хто вище 5 поверху.Водоканал подає тиск води біля 2 атмосфер,цього недостатньо для забеспечення 9 поверхів,тому біля 9поверхівок стоять насосні станції підкачки.Вони піднімають тиск щоби ставало на 9поверхів.Насосні станції на ніч виключаються приблизно з 00-06 ранку. Більше відключень крім планових ремонтів та аварійних нема. :yes:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2011, 00:42 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
Відключення буває в багатоповерхівках вночі,хто вище 5 поверху.Водоканал подає тиск води біля 2 атмосфер,цього недостатньо для забеспечення 9 поверхів,тому біля 9поверхівок стоять насосні станції підкачки.Вони піднімають тиск щоби ставало на 9поверхів.Насосні станції на ніч виключаються приблизно з 00-06 ранку. Більше відключень крім планових ремонтів та аварійних нема. :yes:

Щось таке чув, але точно не знав, дякую за інфу. Але все одно, вже пройшов той час, коли були проблеми з перебоями води, а про ідіотизм, який міг бути тільки в нашій країні з подачою гарячої води я взагалі мовчу, хоч десь видно прогрес :D

ЗІ: для загального розвитку, а хіба в нічний час при вимкнутих насосних станціях та майже нульовій витраті води мешканцями на стояку, цього тиску недостатньо, щоб воду підняти на 9тий поверх? :?: :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2011, 01:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
SPY написав:
а хіба в нічний час при вимкнутих насосних станціях та майже нульовій витраті води мешканцями на стояку, цього тиску недостатньо, щоб воду підняти на 9тий поверх?

якщо тиск розрахований тільки для 5 поверху - то недостатньо, навіть якщо всі перестануть споживати :)

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2011, 01:46 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
БорМан написав:
SPY написав:
а хіба в нічний час при вимкнутих насосних станціях та майже нульовій витраті води мешканцями на стояку, цього тиску недостатньо, щоб воду підняти на 9тий поверх?

якщо тиск розрахований тільки для 5 поверху - то недостатньо, навіть якщо всі перестануть споживати :)

Це зрозуміло, я маю на увазі чи достатньо тих 2 атмосфер чи трохи менше, яких дає водоканал при неактивному використанні води мешканцями. Зрозуміло, що якщо люди на нижніх поверхах починають користуватись водою, то для того щоб на верхні поверхи хоть трохи доходила вода, встановлені ці насоси, які збільшують тиск. Проте в нічний час коли ніхто воду не використовує і всі крани закриті чи вистачає цих двох атмосфер, щоб 1 людина яка проснулась вночі і збирається на 8-9 змогла скористатись водою при тому що в нічний час вимкнені насоси :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2011, 07:38 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
1 атмосфера=10 метрів висоти .На 5 поверсі вода є,на 6 може бути а може і небути.Говоримо про ніч. :pardon:
Зараз трохи краще з тиском стало.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2011, 09:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
Коломийський водоканал давно не займається підігрівом води, як це було в старі-добрі совкові та постсовкові часи, так як начебто централізованого підігріву води нема (принаймні в моєму районі)
в Коломиї ніде вже цього нема... :yes:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Квартира на травневі свята
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2011, 12:19 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
vmateychyk написав:
1 атмосфера=10 метрів висоти .На 5 поверсі вода є,на 6 може бути а може і небути.Говоримо про ніч. :pardon:
Зараз трохи краще з тиском стало.

Спс, тепер буду хоть орієнтуватись :)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 10 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Проживання :: Accommodation


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB