Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ




 Сторінка 2 з 4 [ 35 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 14 березня 2011, 20:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Японське цунамі загрожує 50 країнам світу ?
Ніхто нікому і ніщо нічому не загрожує !
Те,що важко там людям - то факт ,але причин для роздумів про страшне "2012"на мою думку нема ,і нам тим більше - ніц не грозить !
Істерика - то факт,- найгірше що може статись !


Догори 
 Повідомлення Додано: 14 березня 2011, 22:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
нічо просто так не буває...


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2011, 00:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
нічо просто так не буває...


Ше би...

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2011, 11:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
exp написав:
нічо просто так не буває...

аЛЕ МИ ТУТ,не причому ....,поки вони там ,то ми тут є
Те ,що відбувається зараз ,тут і тепер - НАЙВАЖЛИВІШЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!
"Чим більше людей звідси ,буде там ,тим швидше якась біда буде в нас ...."
А в нас :
1.повені не буде .
2.літо буде спекотним ,так шо тре думати ,що садити ???
3.Леонтовича "заасвальтуют"
4.центр міста - чистий поприбираний !!!!!!!!!!!!!!
5.Може буде ТОЛОКА в місті - під гаслом "Місто - чисте !".
6.Митя купив ровер .
7.Нині сонце ,тепліше повітря ,пташки ВЕРЕЩАТЬ ВІД РАДОСТІ .
..............................................................................
ТАК ,і мені було трохи страшно ,я усвідомив ,що це страх непізнаного, попрощався з А. і продовжую жити тут і тепер ....


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2011, 12:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Українці, які проживають в Токіо, повідомляють, що на зв'язок після цунамі і землетрусу в Японії поки не вийшли приблизно 40 співвітчизників.

Як відомо, загиблими в результаті землетрусу і цунамі офіційно визнають 4,5 тисячі осіб. Ще кілька тисяч пропали безвісти.

У найбільш постраждалих регіонах проживали 176 громадян України: в префектурі Міяги - 19 осіб, Івате - 4, Фукусіма - 22, Ібаракі - 32 і Тіба - 99.

Такі дані надала посольству України в Японії місцева імміграційна служба, за даними якої, всього в Японії проживає 1590 українців.

Встановити зв'язок вдалося ще не з усіма українцями в постраждалих регіонах.

"Не всі з них стояли на консульському обліку, не про всіх у нас були дані, тому складно їх знайти. Хтось сам вийшов на зв'язок, з кимось зв'язалися через рідних. Серед них постраждалих немає. Інших шукають місцеві еміграційні служби" , - розповів радник посольства України в Японії Юрій Лутовинов.
:(


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2011, 16:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
або вважаються зниклими безвісти понад 17 тис. людей, зокрема влада Японії офіційно підтвердила загибель понад 2,475 тисячі осіб.

Ще 1,9 тисячі отримали поранення різного ступеня тяжкості. Зниклими безвісти вважаються - 17 589.


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 березня 2011, 16:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
митя грихльов написав:
Японське цунамі загрожує 50 країнам світу ?
Ніхто нікому і ніщо нічому не загрожує !
Те,що важко там людям - то факт ,але причин для роздумів про страшне "2012"на мою думку нема ,і нам тим більше - ніц не грозить !
Істерика - то факт,- найгірше що може статись !

адиво... я ж казав, що просто так нічо не буває...
Цитата:
Землетрус силою 9,0 балів "посунув" Японію на 4 метри на схід. Крім того, велика частина узбережжя, яке було порушене цунамі, виявилася опущена приблизно на метр глибше, ніж раніше.

До таких висновків вчені прийшли після вивчення даних, отриманих з японської системи Geonet, що представляє собою 1,2 тисячі станцій GPS.

Член Британського геологічного товариства (BGS), доктор Роджер Массон пояснив, що подібний зсув можна було очікувати, враховуючи потужністю землетрусу, що стався в Японії.

Японське метеорологічне агентство оновило дані про його магнітуду, оцінивши її рівень у 9,0 балів. Таким чином, цей землетрус став п'ятим за силою за всю історію спостережень.

Доктор Массон пояснив також, що причиною землетрусу став зсув тихоокеанської тектонічної плити приблизно на 20 м на захід. Але це не означає, що вся країна змістилася разом з плитою на таку ж відстань

Водночас. спеціаліст Американського геологічного товариства (USGS) в Пасадені, доктор Кен Хаднат зазначив, що в результаті зсуву доведеться вносити зміни в інформацію на картах.

Геофізик Валерій Трубіцин, у свою чергу, зазначив, що остров Хонсю змістився на 2 метри. Через це, за його словами, можуть розпочатися виверження вулканів і нові землетруси, як під самою Японією, так і в Кореї і на Камчатці.

Нагадаємо, що землетрус змістив також геометричну вісь Землі на 16,5 см і спровокував прискорення швидкості обертання планети. В результаті це призвело до того, що доба на Землі скоротилися на 1,8 мільйонних секунди.

Національне управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA представило новий знімок поверхні північного сходу Японії, зроблений з орбіти Землі 12 березня. На зображенні більш детально видно райони берегової лінії, які зазнали затоплення після руйнівного землетрусу і викликаного ним цунамі.

Знімок був зроблений через дві доби після трагедії і надійшов на Землю із супутника NASA Aqua. Щоб масштаб і характер змін був очевидний, космічне відомство США поряд з першим зображенням помістило друге, зроблене супутником Terra, але 26 лютого.

Зона затоплення схожа на широкий серп, що покриває сушу і вузьку смужку рослинності уздовж берегової лінії. Біля міста Сендай в префектурі Міягі виділяється точка яскраво-помаранчевого кольору. "Це термальна ознака пожежі, очевидно, викликаної землетрусом", - уточнило NASA.

Його співробітники також звертають увагу на хмару чорного диму, що простягається від місця пожежі на схід у відкритий океан.

Крім того, NASA опубліковало ще два знімки, які показують масштаб руйнувань на японському узбережжі. Один зі знімків був зробив 5 вересня 2010 року, а інший 12 березня 2011 - наступного дня після катастрофи. На них чітко видно зруйновані поселення, а біля берега взагалі не залишилося практично нічого з будівель, які стояли там до цунамі.

Водночас The New York Times опублікував шокуючі фото до і після землетрусу.

За даними Геологічної служби США, 11 березня в Японії стався найсильніший землетрус в історії країни і п'ятий за магнітудою у світі з 1900 року. Епіцентр знаходився в 373 км на північний схід від Токіо і в 130 км на схід від міста Сендай (острів Хонсю) джерело


Догори 
 Повідомлення Додано: 16 березня 2011, 21:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
адиво... я ж казав, що просто так нічо не буває...


Та же певно, шо нє!.. :o

Зображення

Після лос-анджелеської "Катрін" у мене під вікном до сих пір паркуються сусідські "майбах", "бентлі", і пара "доджів"...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 17 березня 2011, 19:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Японська влада рекомендувала громадянам підготувати так звану "екстрену валізку" на випадок можливого погіршення ситуації в країні, яка постраждала від землетрусу і цунамі, а зараз перебуває на межі ядерної катастрофи через аварію на АЕС "Фукусіма-1".

Кожному рекомендовано в обов'язковому порядку мати в запасі щонайменше два предмети: портативний радіоприймач і висококалорійні солодощі. Крім того, в екстрений набір радять включити пляшку води, спальний мішок, ліхтарик, батарейки, портативний туалет, мотузка, гумові рукавички, аптечку, а також деякі інші речі.

Тим часом японські інженери проводять широкомасштабну операцію зі стабілізації реактора аварійної АЕС "Фукусіма-1". За останніми повідомленнями, нарешті вдалося охолодити басейн з відпрацьованим ядерним паливом на третьому реакторі. Однак при цьому знову зріс рівень радіації.

Реактори продовжують поливають зі спеціального пожежного обладнання і важких армійських вертольотів CH-47 Chinook.

З околиць АЕС "Фукусіма-1" і "Фукусіма-2" були евакуйовані десятки тисяч людей.


Догори 
 Повідомлення Додано: 18 березня 2011, 20:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А тим часом...

"Тему невежества Михалков закрыл рассуждениями о глобальных изменениях в мире. «Начало этих событий уже происходит,— отметил кинорежиссер.— Посмотрите, что происходит в Японии. Дело даже не в вере, а в безбожье внутреннем, в отсутствии представления о том, что ты не один живешь <…> Оно все связано. И вот это постоянное использование, унижение окружающего мира — оно приводит к тому, что Господь говорит: „Ребята, вы чего делаете?“ И посылает бедным японцам девятибалльное землетрясение с цунами».
Зображення
Никита Михалков предложил закопать кинокритику в могилу
Михалкову показалось, что из его головы заговорил Господь:оказывается, Япония пострадала за унижение окружающего мира и безбожье

Чмо задрисцяне...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 4 [ 35 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Світ


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB