Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 02 січня 2011, 01:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Йо!

Сіманєнка фист сі узлостив!.. Зображення
Петр Симоненко: Неонацисты-террористы развязали кровавую войну против собственного народа и его героической истории

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2011, 18:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Ініціативна група молодих людей за участю блогера ЖЖ frankensstein в Шахтарську Донецької області пофарбувала пам'ятник Леніну в кольори українського національного прапора.
Зображення
Учасники акції пообіцяли, що подібні реставрації скульптур радянського режиму вони будуть проводити і надалі до настання Дня Незалежності України. Правда, хто вони, ці сміливі художники, так і залишилося загадкою".
На Донеччині пам’ятник Леніну розмалювали жовтим та блакитним

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2011, 22:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
yanychar написав:


ти диви , я думав шо війна зі своїм народом , то шось інакше як фарбувати памнітник, якомусь важдю.. котрий навіть не походив з цього народу....і до чого тут героїчна історія цього народу, ніхто же не пофарбував у червоний колір памнітник Володимиру , чи Хмельницькому... таке враження шо той Симанєнка ровесник того шо пофарбували , таку пургу погнав шо капут... :roll:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 09 січня 2011, 18:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Бігме, ніхто назбитки цего не робив!
... воно, засцяне і засране, само здохло... :(

Зображення
Зображення
Зображення
г. Стаханов, Луганская область

"Куди дивляться данєцкіє камунякі?.. На Донбасі камунізмь прішол?.."
Україна понад усе!

"Чому місцеві прокурори не порушують кримінальної справи? Куди дивиться таварісчь Сіманенка?"
Куди дивляться данєцкіє камунякі?.. На Донбасі камунізмь прішол?..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2011, 14:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Міль ззіла...

"Харків – У рекламному ролику «Ввімкни Україну», що транслюється провідними європейськими телеканалами в рамках промо-кампанії України до Євро-2012, держава презентована без політичних та ідеологічних символів.
Зображення
Харківська преса та комуністи взялися з’ясовувати, чому площа Свободи в промо-ролику «Ввімкни Україну» показана без пам’ятника Леніну.
Режисер Юліан Улибін перебуває в Москві на зйомках. А в самій продакшен-студії погоджуються надати коментар після офіційного редакційного запиту, і як тільки-но узгодять текст відповіді з національним агентством з підготовки та проведення Євро-2012 в Україні.

Радіо Свобода вдалося поговорити з позаштатним радником згаданого національного агентства Олександром Гончаренком. Він пояснює, що за спільним рішенням режисери під час монтажу, так би мовити, «підчистили» зображення площ, будівель, вулиць у Львові, Києві та інших містах України. За словами Олександра Гончаренка, довелося коректувати картинку не лише площі Свободи. Видалялася політична та комерційна реклама."
Умикнітє Лєніна взад!


І Лєйбу-півжИдка підчистили...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 03 березня 2011, 23:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ади, на тобі!.. Зображення

"Член ЦК Компартії Юрій Соломатін пропонує встановити пам'ятник Сталіну на Європейській площі в центрі Києва.
За його словами, найближчим часом у Києві відбудуться громадські слухання, присвячені цьому питанню, повідомляє газета "Дело".
Соломатін стверджує, що поставити пам'ятник Сталіну на Європейській площі - це ініціатива не КПУ, або іншої політичної сили, а "радянського народу", тобто людей, які виступають за відновлення Радянського Союзу (агій! щезло би-сь!!!), йдеться у публікації.
За словами члена ЦК КПУ, вони мають намір найближчим часом звернутися до столичної громадськості з цією пропозицією. Громадські слухання з цього питання можуть відбутися вже в березні.
"На них комуністи та інші представники "радянського народу" розглянуть кілька варіантів розміщення пам'ятника", - пише видання.
"На даний момент обговорюється три: праворуч від будівлі Філармонії, де пам'ятник вождю вже стояв за радянських часів, в центрі площі на круглій клумбі на місці світильника, і на сходах Українського дому", - йдеться у публікації.
Зображення
Соломатін поки що не береться прогнозувати термін появи монументу в центрі столиці. Але стверджує, що це відбудеться раніше, ніж припускає більшість українців.
На питання про те, чи прийме це рішення Київрада, комуніст відповів наступним чином: "Київрада буде радянською і затвердить наше рішення. Вже дуже скоро у нас можуть відбутися свої Туніс і Лівія, і ті, хто розвалив Радянський Союз, понесуть покарання за це".
Комуністи хочуть поставити пам'ятник Сталіну в центрі Києва
На Европейской площади в Киеве могут поставить памятник Сталину

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re:
 Повідомлення Додано: 03 березня 2011, 23:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
"Член ЦК Компартії Юрій Соломатін пропонує встановити пам'ятник Сталіну на Європейській площі в центрі Києва.


я пропоную, як альтернативу , встановити памнітник Адольфу Гітлеру у Вінниці , у всякому випадку він там був кілька разів , але я ніде не читав , що Сталін бував у Києві ... чи може мені просто не пощастило знайти такі відомості? 8-)

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re:
 Повідомлення Додано: 03 березня 2011, 23:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
ці пам’ятники вже дістали, скільки жвиндьожі довкола... :roll:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 03 березня 2011, 23:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
exp написав:
ці пам’ятники вже дістали, скільки жвиндьожі довкола... :roll:


так воно з тією ціллю і робисі , би народ жвиндів , гризся, тими, що гризуться легше керувати , ну і бунту від гризучихся таки очікувати не варто , бо вони то разом не зроблять , перегизуться ... отак і живемо , нам показують дулі , а ми замість того , аби надавати по писку тому хто ті дулі показує , починаємо між собою крайнього шукати... так само і з тією російською мовою , і з закриттям шкіл , і з загальним кацапсько-хохольським підручником історії... поки ми не зрозуміємо , що у вагу не треба на це звертати , є суттєвіші речі , а це нам підкидають , би відволікти від головного...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Re:
 Повідомлення Додано: 04 березня 2011, 00:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
exp написав:
ці пам’ятники вже дістали, скільки жвиндьожі довкола... :roll:


так воно з тією ціллю і робисі , би народ жвиндів , гризся, тими, що гризуться легше керувати , ну і бунту від гризучихся таки очікувати не варто , бо вони то разом не зроблять , перегизуться ... отак і живемо , нам показують дулі , а ми замість того , аби надавати по писку тому хто ті дулі показує , починаємо між собою крайнього шукати... так само і з тією російською мовою , і з закриттям шкіл , і з загальним кацапсько-хохольським підручником історії... поки ми не зрозуміємо , що у вагу не треба на це звертати , є суттєвіші речі , а це нам підкидають , би відволікти від головного...


Не спішіть. Зображення
То не так скоро, як би хотілось.
І не простий "жвиндьож довкола"...

За останні півтора віку лиш у Коломиї було стільки усяких "історичних монументів", що стане на всю "Станиславівщину".
Чому ж не було ніякого "жвиндьожу довкола", коли одні щезали, а інші появлялись?..

Правду кажуть і Тягнибок, і Корчинський: цими "фалосами" влада (люба влада!) застовблює свої території!
От, іде собі роботяга рано вранці до роботи через центральну площу Коломиї, а там стоїть пам"ятник (кого вам, панове, поставити?!)...
Залишиться тільки угадати: чия нині влада у Коломиї?.. Зображення

І зовсім не тре мені пришпилювати фашизм, нацизм: я такий же "фашист" як любий на цьому форумі!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 26 з 28 [ 272 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB