Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 19:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Всім здоров! Всіх з Новим роком! Всіх з наступаючим Різдвом Христовим!
Давно, ой давно не заходив на форум. Може, й зараз би був не зайшов, але знайомі розказали що какають помалу пальчиками по клавіатурі на прізвище "Вандич" деякі форумчани. То їм статті у газетках не подобаються, то все вони про штаб Глушкова знають, то ще якась біда-пропаганда.
А давайте тут поговоримо на усі теми, де "замішаний" Вандич? Може є якісь конкретні питання?
Ну такі деякі коломияни, коломийці чи коломийчани обізнані, що реально аж чуть злість не бере. Дехто, сховавшись за аватаркою, як той бобик з будки поцявкує. Невже так важко або не обливати брудом, або якщо щось і казати, то не з-під псевда-аватарки, а від свого імені? Слабо? То найлегше, як на мене, поцявкувати і поносити, але не від свого імені, а так, лиш би ніхто не догадався.
Добре. якщо є питання і бажання поспілкуватися (а я переконаний , що є - особливо не сумніваюся у Микі), прошу - почнемо... Тобто, прошу пана до... діалогу.
Єдина умова - якщо почнеться словесний гівнопад, прошу адміністраторів з моєї теми видаляти такі повідомлення. Розмову базуємо на правді, на логіці, і на взаємоповазі.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 19:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Пан хоче діалог,а очікує гівнопад :? ,так шо пан хоче від Миті?
-


Востаннє редагувалось митя грихльов в 03 січня 2011, 21:04, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 19:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
Пан хоче діалог,а очікує гівнопад :? ,так шо пан хоче від Миті?
-"Причмирити"-оправдатись ?
-Узагальнити ,як ,чому ,і що уособлює п.Віталій ?
- "Після бою помахати ще ..." ?
-За котре таке живе,зачепив Митя пана ,за інтерпритуцію жовтого кольору,чи ...?
Я :shock: поки !


1. Не від Миті, а від Микі - будьмо уважні!
2. Не причмирити і оправдатись, а порозкладати над деякими "і", деякі крапочки.
3а. Приємно, що знаєте мене не лише по прізвищу, на яке тоже "покакуєте", але й по імені.
3б. Узагальнювати нічого не збираюся, бо нічого не завершував, а - продовжую не зупиняючись.
4. А хто сказав, що бій завершився?
5. Повторюся? не Митя, а Микя. І не зачепив ні за що живе, а не подобається мені, коли з-під будки, песиком під кличкою "гавкають" на моє прізвище. Мені прізвище моєї родни надто дороге, щоб дозволяти будь-кому (невідомо кому) обливати брудом.
6. А щодо жовтого кольору - то почитай, погугли - де є неправда? Та як і будь-яка неправда від мене, у будь-якій моїй статті, публікації, виступі? Є?

П.С. По-перше, я не пан. А по-друге, а що ще можна очікувати, переглянувши попередні повідомлення різних "знавців"? Констатую, виходячи із свого попереднього досвіду перебування на цьому ж форумі.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 19:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Про крапочки зрозуміло,а все решта не дуже !


Востаннє редагувалось митя грихльов в 03 січня 2011, 21:04, всього редагувалось 1 раз.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 19:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
Про крапочки зрозуміло,а все решта не дуже !

Хто ж тобі дохтір, шо ти такий нерозумідливий?
митя грихльов написав:
Скільки їх у тебе ?

Упевнений і навіть переконаний, що більше, ніж у тебе, раз так у кільканадцять. Стверджую не точно, бо лиш догадуюся хто ти, не переконаний до кінця.
митя грихльов написав:
З котрої хочеш розпочати ?

Та то ти у нас знавець усього, дивлюся із білою завистю, не живеш, а літаєш по топіках форуму. усюди є, й усюди багато, то лиш боти ще такі швидкісні можуть бути.

Щодо перекручування-самоствердження: факти? приклади? докази?


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 20:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Про факти - обовязково !!! (завтра)
А іронія в тебе дєтска ( на рівні школи ) !
І непасує депутату такі словандроси видумувати ,як івнопад,чи то бобик з будки поцявкує .....(я не поучаю,-рекомендую,бо на форумі всякі люди ходять,і крапочки самі розставлять)! :D
Щодо перекручування-самоствердження: факти? приклади? докази? - Я Митя а ти кажеш Микя ! :D І це лише початок про факти ! :D
З мене на сьогодні доста "Ваших панських крапочок",пропоную завтра розглянути факти ! 8-)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 20:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Панове, вибачте, що вмішуюсь...

То можна без кінця перекидуватись подібною писаниною, все рівно ніхто не второпає про що бесіда!
Напевно, варто би спочатку дати, бодай, якісь інформації про предмет бесіди.
Хто ж його вгадає про які "факти? приклади? докази?" іде мова?.. :?:

А терти дурниці у макітрі можна без кінця і краю!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 20:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
митя грихльов написав:
А іронія в тебе дєтска ( на рівні школи ) !

Дєтска = дитяча? Ну, в кого яка, добре, що хоч якась є, на відміну від...
П.С. А до чого тут іронія?
митя грихльов написав:
І непасує депутату такі словандроси видумувати ,як івнопад,чи то бобик з будки поцявкує .....(я не поучаю,-рекомендую,бо на форумі всякі люди ходять,і крапочки самі розставлять)! :D

Дєковать за рекомендацію. Алє єкос ужьє сам. Шо пасує, а шо не пасує - сам буду вирішувати.
Сподіваюсі, ці люди, ну ті, які по форуму ходять, і бачать, і читати уміють ті слововокрутаси, якими дозволюєш собі обгаджувати інших людей - і про ополонки, і про газетки, і про бухих депутатів, і штаби, і про людей, які працювали у штабах, про те, і про се, і про багато іншого. Я би не використовував такі "словандроси", якби ти сам дав своїй "с..." трохи сіна. Бо задуже, ну задуже почав гадити на живих людей. Ти такий у курсах і такий дотепник? Та то тобі лиш так здається. А коли здається - шо треба робити? Правильно. А на Миколая бухати гріх, бо піст.
митя грихльов написав:
Про факти - обовязково !!! (завтра)

Ну підготуйся, підготуйся. З радниками, учителями, наставниками, вождями порадься.
митя грихльов написав:
Щодо перекручування-самоствердження: факти? приклади? докази? - Я Митя а ти кажеш Микя ! :D І це лише початок про факти ! :D
З мене на сьогодні доста "Ваших панських крапочок",пропоную завтра розглянути факти ! 8-)

Заутрі, то заутрі. А щодо Митя-Микя, то тут тобі й факти. Ти ж сам писав, що з Жєб'єго (Верховини). То аби с знав, там живут Мик'і, А Миті там не живут. Ти або помилка природи, або шпійон-сексот, або ше якесь чудо, але точно не гуцул, ше й з Верховини.
Як варіант Микі могло би бути Митро.
А Митя, то лиш похідне від Дмітрій (Мітя, Митяй).
Чи може я тут помилився? (я справді не в курсі). Але може й ні, бо в українській мові пишут не "фамілія" (як ти про себе написав), а "прізвище"... Йкийс ти Митя - неправильний Микя.


Востаннє редагувалось VVVitaliy в 03 січня 2011, 20:29, всього редагувалось 2 разів.

Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 03 січня 2011, 20:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
to yanychar
Здоров, був.
Я пропоную навести факти стороні, яка "звинувачує". Відпросився він на завтра.
Сидіти і вибирати по форуму де і коли було "пороблено" у мій адрес, чи у адрес команди де я був, чи де я є зараз (та ж сама газета) - не знаю, чи буде правильно. Хоча, може й цьому є логіка - може завтра з чиєюсь допомогою наведу кілька повідомлень, де "кинули камінь у город".
А, щоб завершити, чи розкласти крапки над деякими чи й усіма "і" - й змушений був завести окрему тему, бо пан Микя ( і не лиш він) порозкидався по різних топіках. Як результат - важко зібрати усьо до купи, а загалом - воні дуже багато. Тема ж бо моя називається "Узагальнимо?".
Згоден, певно треба було навести пару лінків, щоб говорити по факту, а не "терти дурниці у макітрі" (R yanychar)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Узагальнимо?
 Повідомлення Додано: 06 січня 2011, 00:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Митрику, дати ше добу на факти, приклади і докази по мені? Я на свят-вечір відповідати не буду... учкі это...


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB