Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 4 з 4 [ 39 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 лютого 2010, 20:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Viktor Lakhnyuk написав:
...
Їм же треба найти з ким боротися


У Вас є в наявності факти корупції?..
В даному випадку річ іде про службове нехлюйство, можливо службову некомпетентність. Максимум, чим воно закінчиться - відповідальність в дисциплінарному порядку...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 березня 2010, 18:53 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 9
Я вимагаю надати роз’яснення відносно правомірності дій підрозділу Коломийської ДАІ і попередити про службову невідповідність або звільнити працівників, якщо вказані дії незаконні :

1. Чому в цивільному і без номерних значків?
2. Чому машину вимагали везти на штраф площадку?
3. Чому підвищувала голос, кричала, грубіянила ставилася упереджено, шантажувала і погрожувала?
4. Чому вимагали заправити службову машину бензином і по ремонтувати машину?
5. Чому не мала необхідних документів(протоколів та довідок) і навіть не знала де вони знаходяться?
6. Чому погрожувала штрафом 855 грн.?
7. Чи була необхідність вилучати в мене посвідчення водія?
8. Чи була необхідність їхати в лікарню тільки по бажанню інспектора і приданій ситуації?
9. Що Коломийська ДАІ працює по своїх регіональних законах, а не загальнодержавних?
10. Хто мав відповідати за безпеку моєї дружини і авто серед ночі, повної небезпек, в незнайомому селі – де купа п’яних чоловіків погрожували фізичною розправою, зняттям номерів і вимагали гроші за пошкодження авто марки Мерседес?
11. Хто мені компенсує моральні, матеріальні збитки (таксі),лікування дружини, яка на морозі перелякана чекала мене пару годин і захворіла простудним захворюванням?

Прошу, забезпечити працівників Коломийської ДАІ необхідними матеріальними, документальними та паливними ресурсами, для швидкого реагування при оформленні ДТП.
Вважаю, що працівникам ДАІ не потрібно перетворювати оформлення ДТП в маски шоу (цивільний з жезлом), грубо вимагати матеріального заохочення від потерпілих в ДТП і поводитися вкрай неввічливо та шантажувати.
12 лютого 2010 року.

З повагою,

А ось що отримав сьогодні:

Коломийський МВ УМВС повідомляє, що по факту ДТП, яка мала місце в с. Корнич матеріали розглянуто. Вас притягнуто до адмінвідповідальності по ст.124КУпАП.
Зам.начальника Коломийського МВ УМВС
підполковник міліції Сміх В.В.

Виходячи з цього : Зам .начальника Коломийського МВ УМВС
підполковник міліції Сміх В.В. повністю згоден з поведінкою своєї підлеглої і повністю з нею згоден. В мене шок – тобто в порядку речей така поведінка ДАІ в Коломиї.
І окрім того, листа відправив на оду адресу:Начальнику ВДАІ з обслуговування
Коломийського району
м.Коломия, вул.. Довбуша 19-б.,а відповідь не з ДАІ а з МВ УМВС вул. Шевченка, 11-А.
Тепер попереду відправка листа на основі даного повідомлення в Ген.прокуратуру.

Чи що порадите?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 березня 2010, 01:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Суд.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 березня 2010, 02:39 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 9
...і буде суд, це безсумнівно.

Водії в м. Київ дали цікаве порівняння, що таке, як в Коломиї, таке і на Данбасі та в Донецьку - беспрєдел ДАІ однотипний - що на заході що на сході :az: .
Це абсолютна відсутність співчуття до потерпілих,прямі натяки і вимоги "отблагодарить" і різноманїтні погрози. В Київі сьогодні розмовляв з інспекторами ДАІ, то вони в шоку :shock: від поведінки Коломийської ДАІ - аж роти порозявляли, коли їм розказував про мої пригоди в Корничі, цікаве питання було в них - .." це що в Україні було?"

Оде нерозумію, чому відповідь була не з ДАІ 8-) , я ще чекаю до 30 днів з часу вручення листа ДАІ мусить дати відповідь, як пояснили мені в Департаменті ДАІ УКраїни.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 березня 2010, 16:09 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Відеопосібник як спілкуватись з коломийськими ДАЙшниками

Рекомендую відвідати сайт того дядька в нього ще декілька цікавих роликів по темі
http://www.youtube.com/user/antoschka64


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 березня 2010, 23:42 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1641
Звідки: Gorzów Wielkopolski
Прізвище, Ім’я: матейчук володимир
Ба-а знайомі лиця,є досвід спілкування. :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2010, 12:16 
Офлайн

З нами з: 22 лютого 2010, 03:00
Повідомлення: 9
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
УМВС УКРАЇНИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЇ
вул. Юності, 23, м. Івано-Франківськ, 76000 тел: (03422) 95-364, факс (0342) 78-73-66

Повідомляємо, що Ваша заява щодо неправомірних дій працівників ВДАІ з обслуговування Коломийського району та АТІ при УДАІ УМВС в області під час оформлення матеріалів ДТП, яка мала місце 05.02.2010 у с. Корни Коломийського району, Управлінням ДАІ УМВС України в області розглянута.
Проведеною перевіркою встановлено, що викладені у Вашій заяві факти не знайшли свого об'єктивного підтвердження.
У відповідності ст. 265 ч. 1 КУпАП передбачено, що у разі наявності пістав вважати, що водієм вчинено порушення, за яке, відповідно до цього кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами, працівник ДАІ тимчасово вилучає посвідчення водія та набранням законної сили постанови у справі про адміністративне правопорушення, і видає тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом. Тому, працівник ДАІ правомірно вилучила у Вас посвідчення водія оскільки санкція ст. 124 КУпАП передбачає накладення стягнення у вигляді штрафу або позбавлення права керування.

Факт нетактовної поведінки з боку працівника ДАІ відносно Вас не підтверджено :bi: , оскільки згідно пояснень свідків :co: під час оформлення матеріалів ДТП інспектор ДАІ поводила себе коректно, ввічливо :shock: та у рамках покладених на неї функціональних обов'язків.

.. уявляю золотий німб святої над головою табулінської - свята :roll:

З повагою Д^начальник^Управління Герула 720967


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2010, 19:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
А видите пане Viktor Lakhnyuk, а ви тут зводите наклепи на "світлий" образ працівника міліції, встиндо би вам мало бути , людина , я про ту міліціянтку , до вас з душею , з розпістертим серцем на всю ширину плечей... А ви , заяви катаєте.... :cl:

Я ніякого іншого результату цієї справи і не чекав , мусор мусору у фуражку не плюне... Хай береже нас провидіння від нашої "славної" міліції.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 березня 2010, 11:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Пропонується замість ДАЇ нова назва: Хороша Українська Їнспекція... :(


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 4 [ 39 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB