Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 10 [ 94 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 15:05 
Офлайн

З нами з: 03 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 79
В 1929 году в эпоху короткого правления фашистского режима Муссолини было подписано соглашение о восстановлении крошечного государства Ватикан. Так начинается история современного папства. Следует особо отметить, что начиная с 1960 года католической Церковью был взят курс на реформирование. Цель реформ была в том, чтобы сделать католическую Церковь болем преемлемой в современном мире. Был издан ряд энциклик (папських постановлений) о правах человека, о борьбе за мир, об экуменических контактах с другими верующими. Католики активнейшим образом включились в благотворительную деятельность по всему миру. Таким образом, перед обществом предстает совсем иная католическая Церковь, которая стоит во главе многих прогрессивных веяний и перемен в мире.

Шаг за шагом восстанавливается авторитет папства. Кровавый фасад Церкви покрывается новой штукатуркой. Однако папство не отказывается ни от одного из своих основних тренований. Оно настаивает на своем главенствующем положении во всем христанском мире. Ватикан – “Caput mundi” – глава мира. Церковь не отказалась и от догмата о непогрешимости пап. На Ватикан работают целые научно-исследовательские институты, он использует современные научные методы, прогрессивные идеи для того, чтобы на гребне подняться на недосягаемую высоту и оттуда управлять правительствами и народами. Особую роль в этом процессе сыграл шоанн Павел II. За двадцать шесть лет своего понтификата он объехал многие страны мира, выступал на многотысячных митингах, встречался со всеми видными деятелями мира, содействовал развалу СССР, более двадцати раз каялся за преступления инквизиции и реабилитировал память Джордано Бруно, Яна Гуса, Мартина Лютера.

Давайте откроем Священное Писание и разберемся в том, какая роль отведена Церкви Нового Завета в пророческой перспективе. Будет ли Церковь Христова господствовать в этом мире в промежутке между первым и вторым пришествием Господа? Ни одно пророчество Нового Завета не обещает этого. Отнюдь! Все пророчества, Евангелия и Откровение свидетельствуют, что народ Божий будет гоним и преследуем вплоть до второго пришествия шисуса Христа. Папство же, посредством инквизиции, веками преследовало и казнило инакомыслящих. Царствующая и господствующая в этом мире религия обогатила себя несметными земными сокровищами. Ватикан имеет банк (Santa Spiritus), который содержит золотой запас намного больший, чем золотой запас нескольких европейских стран, вместе взятых. Дворцы, храмы Ватикана блистают шедеврами мирового исскуства и охранаются полицией и папской гвардией. Свидетельство шисуса Христа о том, что Царство Его не от мира сего, напрочь отвергнуто неумеренными притязаниями на господство в этом мире. Спаситель некогда провозгласил: “Раб не больше господина своего”. Но Господь был распят и отвергнут этим миром. А папа принят и почитаем более любого короля, императора или президента. Что изменилось: мир или церковная власть? Мир остался тем же, ибо в нем правит гордыня, сребролюбие и похоть очей. Но тем не менее, этот мир воздает папе невиданные почести. ш потому историческая действительность соответствует тому пророчеству, о котором повествует 17-я и 18-я главы Откровения. Это пророчество о жене – великой блуднице, именуемой духовным Вавилоном.

Джерело: новини GOOGLE


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 15:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Цитата:
Микола Гунько пише:
Кожне вчення потрібно перевіряти так:

Чи вчили так пророки?
Чи вчили так апостоли?
Чи вчив так Христос?

Ну да, ну да... За біблейними текстами, еге ж?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 18:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Микола Гунько, шось забагато тем про Ватикан, чим він вам так насолив... :cl:
їх треба об'єднати в одну...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 19:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
То забіг сюди черговий "Немісцевий політик Юрій Соловей". Відкрив черговий магазин...
Першраз розкаже всім про правильну/неправильну віру, про те, що "аватарки у Вас дещо педерастичні,чи вовк-алкаш,агент-сміт,чи фотки мужиків різних"
А далі: "...гостербайтери, хвилинку уваги ,хочу щоб Ви гроші свої потратили з користю для мене,бо у Вас лопухів все по забирають".
І пішла дримбіта дудіти...

А десь клацає лічильник... Відраховує "височенний рейтинг"... Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 листопада 2009, 20:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Так може позакривати оці всі вузькоспецифічні теми імені одного дописувача ?
Хто їх читає і кому вони потрібні ш?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 листопада 2009, 01:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
БорМан пише:
Так може позакривати оці всі вузькоспецифічні теми імені одного дописувача ?

Хто їх читає і кому вони потрібні ш?

Власне, тим дописувачам і потрібні. Не бачите, люди зряплату відпрацьовують, а ви сі з того денервуєте. :evil: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 листопада 2009, 01:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
myrko пише:
а ви сі з того денервуєте.

я просто хочу почути думку присутніх. Моя думка - закрити.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 листопада 2009, 01:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
exp пише:
їх треба об'єднати в одну...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 листопада 2009, 02:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Будуть інші думки?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 листопада 2009, 04:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А дідько його знає?.. :?:
І так не добре... і так зле...

Два місяці назад мав таке саме на одному форумі: половина кричить аби закрити гілку, а друга половина - "даешь свободу слова!".
Дитині ясно, що всі ці трембіти-гуньки-солов"ї бігають сюди піарити свою байду. Ставлять тото під лічильник і качають "височенний рейтинг". А через пару-трійку місяців вже можна посилатись на десяток форумів і "надзвичайну зацікавленість широких верств населення поставленими питаннями"...

В любому випадку нема чого плодити десятки тем про одну і ту ж саму дурницю. Певно, найліпше то всьо згребти шуфлею в одну купу.
Вони там у Чернівцях ще довго будуть плодити ці нісенітниці. Нащо то дрантя розтягувати десятками?
Най уже гниє на одній купі!..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 10 [ 94 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB