Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина




 Сторінка 1 з 4 [ 35 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 27 жовтня 2009, 19:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
http://kolomyya.org/se/sites/pb/?nid=20495

Цитата:
Щоправда наше місто за рахунок сіті-лайтів стало досить світлим вночі. Ну і деякі кошти надходять до міського бюджету. Ось і всі плюси сучасної реклами...

На 100% згідний з автором. Більше плюсів не бачу. Інформація подана на сітілайтах в пригоді не ставала. Не можу пригадати випадку коли такою інформацією скористався ...
А мінусів є достатньо. Можливо у статті навіть не всі перераховані ...
І справді ніхто ( крім тих хто їх встановлює і бере за них гроші) не знає скільки їх є по Коломиї.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 жовтня 2009, 22:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
На проспекті В.Чорновола є такі "точки" де через сіті-лайти (які, взагалі-то, звичайнісіньки лайт-бокси) буквально неможливо "пропхатися".
Наприклад біля самих перехресть є варіанти: "Дорогазслупчиком-Тумбазквітами-Дерево-Крильцемагазинузвідкритимидверями-ПарочкаВиноснихШтендерів-ПрипаркованіАвтомобілі- і довершує композицію "ПройдиЦейРівеньБезПоранень" - СІТІЛАЙТ".

Причому, місця для багатьох "світло-коробок" підбирали, ніби, за спеціальним безглуздим алгоритмом: Їх не видно ні з дороги, ні з тротуару, ні впритул, ні з відстані...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 12:03 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
автору статті +100


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 14:24 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
В міській раді толком ніхто не може відповісти скільки в місті є сіті-лайтів і скільки коштів вони приносять.
Автору статті просто збрехали.
Кожен зареєстрований рекламний носій приносить в міську казну раз на місяць певну суму.
Кожен незареєстрований рекламний носій приносить раз на місяць певну, трохи меншу, суму якраз отим, котрі збрехали автору.

Цитата:
Коломияни тепер щодня змушені миритися з тим, що порушено цілісний краєвид міста з древньою історією.
:bu
Вмерти і не жити! Ну просто таки змушені, сараки... Окремі дебільні новобудови з пластіковими вікнами, значиться, не порушують цілісний краєвид міста, а от сіті-лайти, значить, нищать древню історію. І ми щоденно, значить, страждаємо...

Знаєте, мене особисто деколи парить хіба волаюча бездарність та безграмотність авторів реклам на тих всіх лайтах. А так - стоять, світять, когось інформують, комусь приносять гроші... Чому ні? Чи, може, саме в цих грошах проблема? Жаба? Цікаво, хто і проти кого замовив цю статтю?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 14:33 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
А за який гонораріум автор готова написати статтю, яка восхвалятиме, скажімо, білборди? Мені так виглядає, що позитив - вдячніша справа. Рентабельніша. Мовляв:
Цитата:
[COLOR=green]Ось і до прикарпатського краю добралася цивілізація. Тепер жителі старовинного міста не питають у сусідів, де би то купити подешевше віника, а ходять по місту і розглядають високохудожні і технологічні творіння генія сучасних медійних та інформаційних технольоґій розміром три на шість метрів.
Бо там великі буквш і добре усе видко!

Бабця Дзюня з Пекарської каже:
"Ви знаєте? Я включила якось [COLOR=#333]Ер-те-ка[/COLOR], і там казали про [COLOR=#333]магазін Зая[/COLOR]. А мені треба було купити ситцю на фіранки і я сі визбирала і пішла до базару. Купила я, значиться, флячків для діда і для цуцика в [COLOR=#333]другому рєду, трете місце, мясні вироби підприємця Соїнського[/COLOR], але затім як увиділа там таку велику файну червону рекляму [URL=http://ban.com][COLOR=#333]Фист Файного Банку[/COLOR][/URL], то так ми стало гірко, шо я пішла, узєла там кредита і купила си плязму на усю стіну в [COLOR=#333]кооперативі Зіна, побутова техніка з Одеси[/COLOR]. Отак! І нашо мені тепер фіранки? Най сусіди видє і най здохнут від заздрощів! Адже тепер я дивлюсі [COLOR=#333]Ер-те-ка[/COLOR] без окулярів! Бо кіко того житє?"

А баба Соня з Театральної вже нічо нікому не каже. Вона ні з ким так просто не говорить, бо вона тепер вже велика пані.
Два роки назад вона розмістила на бігбордах у центрі міста [COLOR=#333](агенція Хомяк)[/COLOR] рекляму своїх торгових точок по продажу соняшникового та гарбузового насіння... І вже зараз (!!! -прим. ред.) вона нічо не робе, а тілько телефонує по мобільному телефону з Солотвино [URL=http://region.soli.net][COLOR=#333](турфірма СолотвиноРайзен)[/COLOR][/URL] і командує, які фіранки в [COLOR=#333]магазіні Зая[/COLOR] їй має купити невістка. У нову квартиру з пластіковими вікнами [COLOR=#333](забудовник - трест "Депутатський-№3")[/COLOR].

А от Михайло Адамович з вулиці Довбуша незадоволений тими рекламами. Бо йому пообіцяли 100 гривень і причепили на хату бігборда, та так файно його прикрутили, шо якось осіннім вітром знесло і того бігборда, і пів-хати... Але кіко тої зими? Ми віримо, шо у Михайла Адамовича буде усе добре.

Адже він читає наші статті і вже знає, шо таки найкращі пластікові вікна в [COLOR=#333]фірмі Пластун[/COLOR]![/COLOR]
:D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 15:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Автору статті просто збрехали.

Та нє. Прсто не все скаали. Написано правильно - "не може відповісти" - це не значить не знає. :D
Цитата:
pent@gon пише:
І ми щоденно, значить, страждаємо...

Ну може і не щоденно, але доводиться. Ось ти сам курсуєш час від часу по відрізку вул Мазепи від магазину Сім`я до чемпіона. Ніколи не доводилося пропускати зустрічних пішоходів? :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 15:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
pent@gon, якби то хтось інший написав я б якось реагував... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 15:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
якби то хтось інший написав я б якось реагував..


як? :shock:

мають право бути різні думки :D .

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 17:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Вмерти і не жити! Ну просто таки змушені, сараки... Окремі дебільні новобудови з пластіковими вікнами, значиться, не порушують цілісний краєвид міста, а от сіті-лайти, значить, нищать древню історію. І ми щоденно, значить, страждаємо...

Знаєте, мене особисто деколи парить хіба волаюча бездарність та безграмотність авторів реклам на тих всіх лайтах


А мене парить якраз такий пофігізм по відношенню до Міста. Хто бував в старих куточках Еропи, знає, що там заборонено навіть на вивісках використовувати сучасні матеріали. Не кажучи про таку хе*ню!Але там є Влада І Архітектори.
А про авторів реклами мовчу - повний войовничий непрофесіоналізм. Хоч би якусь книжку прочитали по спеціальності...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 жовтня 2009, 18:36 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
БорМан пише:
як? мають право бути різні думки
маю на увазі, що сперечався би... :D

Цитата:
Старший_брат пише:
Хоч би якусь книжку прочитали по спеціальності...
і це не єдина галузь, де непрофесіоналізм... :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 4 [ 35 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Новини  » Коломия та Івано-Франківщина


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB