Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 14 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2009, 14:50 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Ми прощені виключно тому що нам пробачили борг... Для цього Христос помирав.
Без Його жертви на хресті ніхто би не спасся.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 червня 2009, 16:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Pashtet пише:
ви приходите до кредитора і кажете , ще вам не вистачить життя сплатити борг... І здаєтесь йому на його милість, бо інакшого виходу немає.

І все?



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 26 червня 2009, 20:15 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Я не претендую на те , що цей приклад досконалий... Маєте що додати, додавайте...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2009, 00:57 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
КрішнА пише:
а чому не врятувати дитину?хоча б не заради батьків а заради самої дитини?як 10 кар Єгипетських робити і Содом бомбити так це завжди готовий а як помогти комусь то ХАРАМ?


Важко нам Бога зрозуміти, чи не так? Якось була я свідком такої ситуації: дівчинка 17 років захворіла на рак, батьки і дід (онколог) робили все, що могли... але дівчинка померла. Перед смертю вона примирилася з Богом, я вірю, що вона в раю. Батьки думали, що Бог її зцілить. Всі думали, що так і буде.
Я дивилася на батьків, які були вбиті горем від утрати. Їх біль відлунався в моєму серці і Бог провив до мене: "Скільки ще ваших дітей загине, перш ніж ви згадаєте про моїх? Про тих, хто щоденно йде до пекла?!"
Я зрозуміла одне: часто наші серця такі жорстокі і байдужі до чужого горя, до чужого життя, що розтопити їх зможе лише наше власне горе.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2009, 21:10 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Важко нам Бога зрозуміти, чи не так? Якось була я свідком такої ситуації: дівчинка 17 років захворіла на рак, батьки і дід (онколог) робили все, що могли... але дівчинка померла. Перед смертю вона примирилася з Богом, я вірю, що вона в раю. Батьки думали, що Бог її зцілить. Всі думали, що так і буде.Я дивилася на батьків, які були вбиті горем від утрати. Їх біль відлунався в моєму серці і Бог провив до мене: "Скільки ще ваших дітей загине, перш ніж ви згадаєте про моїх? Про тих, хто щоденно йде до пекла?!"Я зрозуміла одне: часто наші серця такі жорстокі і байдужі до чужого горя, до чужого життя, що розтопити їх зможе лише наше власне горе.
тобто те що дівчинка попаден в начебто рай має виправдовувати її страждання тут і заразша чи не жорсткувато? і доречі не всім байдуже до чужого горя ..і навить якщо на те пішло заставляти когось страждати лише через те що його не шибко і хвилює чуже горе якось жорстоко..

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2009, 00:50 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Бог на все дивиться з точки зору вічності. Для Нього краще забрати людину, коли вона молода в рай, ніж дозволити їй дожити до старості і піти до пекла. Думаю, що це був найкращий момент їй зустрітися з Богом. Останнім словом, яке вона промовила, було "Ісус".
Це щодо дівчинки.
__________________________________________________

Заставляти когось страждати? Хто заставляє нас страждати? Ми хворіємо на рак і інші хвороби, бо просто недбало відносимося до свого тіла і життя загалом. Хто годує нас жареним, консервантами та барвниками, геномодифікованими продуктами, хто заливає в горло горілку чи пускає наркоту по венах? Бог? Це Він руйнує екологію? Ми самі довели себе до такого стану. Це наслідки нашого непослуху Богу.
Бог справедливий:
"ш воздал мне Господь по правде моей, по чистоте моей пред очами Его. С милостивым Ты поступаешь милостиво, с мужем искренним - искренно,с чистым - чисто, а с лукавым - по лукавству его.Людей угнетенных Ты спасаешь и взором Своим унижаешь надменных."
(2Цар.22:25-28)

Щодо ваших постів: Якщо у людини все викликає незадоволення, це свідчить лише про одне - вона не задоволена сама собою, вона не досягла своїх висот.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2009, 01:06 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Основні перешкоди до отримання відповіді на молиту:

1. Гріх: якщо ми змиримося, почнемо шукати Бога і відвернемося від гріха, Він обіцяє простити нас і відповісти на наші молитви [I](2Парлип.7:14)[/I]
2. Страх: він перешкоджає нашим молитвам, підриває віру. Потрібно прийняти Боже прощення і новий дух, який дає нам Бог, - дух сили, любові і цноти.
3. Вина: щоб позбутися самоосуду, усвідомте, що Бог не лише простив вас, але й забув ваші гріхи; отже, ви можете з чистою совістю молитися до Бога.
4. Комплекс неповноцінності: ми - діти Божі, а не побиральники. Моліться впевнено, спираючись на Слово Боже, свідчення Ісуса Христа і заступництво Духа Святого.
5. Сумніви: вони заважають нашим молитвам, тому що ви не вірите до кінця в те, про що молитеся. Ми показуємо Богу свою довіру, якщо завчасно робимо кроки, що ведуть до виконання наших бажань.
6. Неправильні мотиви: якщо ми правильно розставимо життєві приорітети - поставимо Боже Царство і Його цілі на перше місце - Господь почує наші молитви і забезпечить нагальні потреби.
7. Почуття гіркоти: Бог не почує нас, якщо в своєму серці ми будемо мати беззаконня, наприклад, заздрість або гіркий корінь. Наше серце має бути чистим перед Богом і іншими людьми.
8. Непрощення: непрощення блокує наші молитви і порушує стосунки з Богом і іншими людьми. [I]"Гневаясь, не согрешайте: солнце да не зайдет во гневе вашем; и не давайте места диаволу" (Еф.4:26,27)[/I].
9. Руйнування сімейних стосунків: Бог не відповість вам, якщо ви порушуєте Його закони і не проявляєте любов і милість по відношенню до рідних і близьких. Змініть ваше відношення якомога швидше.
10. Ідоли: серйозно проаналізуйте свої життєві приорітети. Все, що для вас дорожче, ніж Бог, є ідолом і буде заважати вашим молитвам. Бог заслуговує вашої любові і поваги.
11. Жадність: [I]"Кто затыкает ухо свое от вопля бедного, тот и сам будет вопить, - и не будет услышан" (Прит.21:13)[/I]. Жадібного Бог навіть слухати не буде. Якщо ми не будемо чуйними і щедрими до тих, хто має нужду, наша молитва не буде почута і відповіді на неї не буде.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 липня 2009, 01:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Pastor ви забули ще пару фундаментальних пуктів з цього переліку , що стосуються вашої секти...Чи перепрошую, амбасади . Але як то не назви воно тово і лишиться...Сувора реальність , ви то ліпше за мене знаєте і не треба зара починати запльовувати очи ,типа ми не ми і то не наше... на ваше посольство стільки накопали , що лиш чекають команди ФАС...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 липня 2009, 18:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Капітан пише:
що стосуються вашої секти...
я так розумію, що з усіма "колодами у власному оці" ви вже розібралися?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 липня 2009, 14:42 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
Pastor пише:
Бог на все дивиться з точки зору вічності. Для Нього краще забрати людину, коли вона молода в рай, ніж дозволити їй дожити до старості і піти до пекла. Думаю, що це був найкращий момент їй зустрітися з Богом. Останнім словом, яке вона промовила, було "Ісус". Це щодо дівчинки.

а варіант старість+рай для нього неможливий?)))
і як же свобода вибору...Бог тут взяв і вирішив за людину..
Цитата:
Pastor пише:
Заставляти когось страждати? Хто заставляє нас страждати? Ми хворіємо на рак і інші хвороби, бо просто недбало відносимося до свого тіла і життя загалом. Хто годує нас жареним, консервантами та барвниками, геномодифікованими продуктами, хто заливає в горло горілку чи пускає наркоту по венах? Бог? Це Він руйнує екологію? Ми самі довели себе до такого стану. Це наслідки нашого непослуху Богу.

е ні шановний в природі ітак існує купа вірусів і бактерій які не є продуктами людської діяльності..інша справа що людина знайшла спосіб протистояти їм..
а причому тут горілка і все решта..є люди які живуть і дають жити іншим нікого не труять і ні нічо і тут бах його за поворотом його застрелили.
А куди дивиться Бог поки олігархи обкрадають державу і безпредельствують а прості люди страждають через них а олігархам хоть би що..чому Бог не покарає тих олігархів і бандюків?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 14 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB