Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт




 Сторінка 11 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2009, 02:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
myrko пише:
Цікаво прозвучав гімн України,(чув exp?)
нєа... мордобій не дуже люблю... :idea:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2009, 03:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
мордобій не дуже люблю...


а гімн? :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 квітня 2009, 17:08 
Офлайн

З нами з: 30 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 15
Владимир Кличко - фаворит у букмекерів://:. Вже почали приймати ставки на поєдинок Кличка молодшого і Девіда Хея, хоча до події ще більше 2 місяців. Коефіцієнти на перемогу Кличко 1,40 і 1,36 у Bwin і William Hill відповідно, коефіцієнт на нічию - 26 в обох конторах, і на перемогу Хея 2,87 у Bwin і 3,0 у William Hill.
Для довідки :b_: - Кличко і Хей зустрінуться на ринзі в бою за титул чемпіона світу WBO і IBF, які зараз належать Володимиру Кличко. 20 червня в Германии.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 травня 2009, 00:48 
 
Хто дивився Пакьяо-Хаттонш? Такого я вже давно не бачив. Я думав, шо Пакьяо надає рижому, но шоб так.... :shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 травня 2009, 01:05 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
http://rutube.ru/tracks/1849176.html
Видів, видів, гарно так хлопчина роздав..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 травня 2009, 12:34 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Tablo ID




Боксер Володимир Кличко все ще значиться у переліку найбажаніших наречених. Проте часу на "зачаровування" імпозантного спортсмена залишається обмаль. Володя вже не вперше обмовляється про те, що він уже дозрів...

А 25-го березня Кличку-меншому ще й виповнилося 33 роки - вже не хлопчик.

"Це значить, що мені вже 33 роки. По-моєму, відмінний вік. Можу назвати себе вже дозрілим фруктом - як духовно, так і фізично", - сказав Володя в інтервш?ю "Новой".
Зображення
33-річний Володя Кличко називає себе дозрілим фруктом. На фото Володя на руках у свого старшого брата Віталія


Каже, на цьогорічний день народження зірковий боксер особливих торжеств не влаштовував. Так, посиділи у сімейному колі, а ввечері пішли з друзями на концерт "AC/DC".

"Не можу сказати, що такий вже великий шанувальник цієї групи. По частині музики у мене взагалі смаки досить різноманітні. Але композиції "AC/DC" мені подобаються. А ще вони допомагають налаштуватися на двобій", - зауважив Кличко, якому 20-го червня битися з Хеєм.

"Що стосується подарунків... Думаю, головне тут - не ціна, а емоції людини, яка подарунок отримує", - впевнений Володимир.
На свій день народження Кличко-менший ходив на "AC/DC"

Зображення
А найбільш пам'ятні подарунки, як запевняє Кличко, родом з дитинства.

"Пам'ятаю, якось батьки мені на день народження вручили велосипед "Урал", яким я у ті часи буквально марив. У той день почувався найщасливішою людиною на землі", - зізнається чинний чемпіон світу по версіях IBF, WBO та IBO.

Але, як нагадує Володя, з віком хлопчики не перестають грати в іграшки, змінюється лише ціна, яку за них платиш.

"Тепер от ми з братом колекціонуємо пояси чемпіонів світу. Тож головний подарунок до 33-річчя мені зробив Віталій. Як ви, напевно, здогадалися, я маю на увазі його перемогу в двобої з кубинцем Хуаном Карлосом Гомесом. Тим самим Віталій наблизив нас ще на один крок до заповітної мрії - зібрати у родині колекцію з усіх престижних титулів", - поділився брат Віталя Кличка.
Зображення
Хлопчики виросли, але любов до іграшок лишилася. Просто тепер вони дорожчі


Також Володимир зізнався, що на ринзі відчуває себе, як актор на сцені, а от відвідувати вечори боксу у якості глядача не дуже любить. Натомість любить Кличко-менший у свої 33 роки погратися у фокусника.

"Ми з братом багато подорожуємо по світу, знайомимося з людьми різних професій. Один з них - знаменитий фокусник Євгеній Воронін, власник "Золотого Лева", найпрестижнішої премії у цирковому мистецтві. Він живе в Сан-Франциско, тому в Україні і Росії не надто відомий. Воронін і прищепив мені любов до різних фокусів", - почав пояснювати своє захоплення Володя.

Зображення

"Кілька разів ми з Віталієм виступали із сольними номерами. А якось раз навіть працювали на одній сцені з Девідом Копперфільдом - показували номер з перевдяганням, зникненням і появою в іншому місці", - хизується іменитий боксер.

Фокуси фокусами, а грати на саксофоні, як колись хотілося, Володимир так і не навчився: "Це бажання ще не реалізоване. Поки вистачає таланту тільки для гри на гітарі".

Ще однією цікавинкою від Кличка-меншого можна вважати його симпатію до казкового персонажа Іванка-Дурника. Про це було написано на старій версії офіційного сайту братів-боксерів.
Вова любить фокуси та Іванка-Дурника

Зображення
"А вся річ у тім, що Іванко зовсім не такий вже й дурник, яким його уявляють. Гадаю, йому просто не змогли знайти вдале прізвисько, от і охрестили Іванком-дурником", - припускає Володя.

"А я б назвав його Іванко-розумничка. Не звучить? Зате це правда. Він дуже кмітливий хлопець, на додачу до всього ще й фартовий. Скільки разів виходив сухим з води!", - додав до всього Володимир Кличко.

Між іншим, кажуть, що за улюбленими персонажами дитячих казок і мультфільмів можна прослідкувати, з ким саме асоціює себе та чи інша людина.

Фото "Новой", "Бліка", "Сегодня"

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 червня 2009, 16:33 
 
Я ще такого Кличка не бачив. Фантастика!!Тільки жалко що то був не Хей((


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 червня 2009, 15:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
emerald пише:
Тільки жалко що то був не Хей((

Що не завадило останньому пускати коментарі в своєму стилі, ох дістане він колись від братів по писку:
Британский супертяжеловес Дэвид Хэй поделился мнением о победе Владимира Кличко над Русланом Чагаевым техническим нокаутом.

«Кличко снова доказал, что его поединки — лучшее средство от бессоницы. Проводить более скучные бои, чем Кличко, просто невозможно. Бой посетило более 60 000 зрителей только потому, что эти люди думали, что соперником украинца стану я. Они ждали зрелища, потому что я атакую, выбрасываю много ударов и не боюсь соперника.

Надеюсь, что наша дуэль с братьями Клико все же состоится. Да, я по-прежнему хочу победить обоих братьев. Знаю, что Виталий может выбирать себе следующего соперника сам, поэтому готов уже завтра начать переговоры о нашем бое, который может состояться в сентябре. Уверен, к этому сроку я полностью оправлюсь от травмы», — рассказал Хэй SkySports.

В ночь с субботы на воскресенье 21 июня украинский боксер Владимир Кличко в поединке против боксера из Узбекистана Руслана Чагаева отстоял звания чемпиона мира по версиям IBF, WBO и IBO.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 вересня 2009, 20:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Утром в воскресенье, 27 сентября, Чемпион мира в супертяжелом весе по версии WBC Виталий Кличко техническим нокаутом победил Криса Арреолу, защитив свой титул.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2009, 17:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
кажуть 22-го котрийсь з Кличків буде в Коломиї :cl:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 15 [ 148 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Захоплення коломиян  » Спорт


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB