Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 8 з 12 [ 113 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 червня 2009, 01:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Капітан пише:
...
Україна знову увійшла до трійки найбільших ворогів Росії. Згідно з опитуванням, яке наприкінці травня провела аналітична компанія «Левада-Центр» у Москві, Україна у списку ворогів лише трохи поступається Сполученим Штатам, а очолює рейтинг недружніх країн маленька Грузія.
...


На сьогодні до списку варто ще додати Білорусь...
Справа в тому, що відношення росіян до кого небудь в плані "друг/ворог" не падає з неба просто так!
10.06.2009. Отношение россиян к США, ЕС, Украине, Грузии и Беларуси (май 2009)
10.06.2009. Друзья и враги России
Воно чітко і ясно зав"язане на провідній ідеї "панмосквізму". Явний приклад - Білорусь, котра ще тиждень тому була "великим другом России".
Та от, "бацька" не спішить визнавати Абхазію і ЮО... А нині взагалі відколов:
"Делегация Белоруссии во главе с президентом страны Александром Лукашенко отменила поездку в Москву на заседание Совета коллективной безопасности ОДКБ. Соответствующее заявление сделал пресс-секретарь белорусского МшДа Андрей Попов, сообщает агентство "Белта".
Зображення
Лукашенко прервал переговоры в рамках ОДКБ
Вже тиждень росТБ по всіх "новостях" крутить ролики про жахливі молочні продукти білоруського виробництва. То ж просто "тайный геноцид российского народа"!
Так що поняття "дружби" та "интернационализма" в московському виконанні вельми відносні.

"Свербит величие, ох, свербит..." Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 червня 2009, 02:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
То нині трубіли по всіх європейських каналах. Але я так мислю , же вни оближуться, не перший раз.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 вересня 2009, 15:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
[QUOTE]Юрий Лужков: Мы тоже в Москве совершаем «джихад», через «не могу»
Если ханства возвеличивали Русь, то от кого же тогда богатыри защищали Родину? От самих себя?
Русь оказалась ханской. ш это не единственное откровение, прозвучавшее на Международной конференции «Россия и исламский мир: партнерство во имя стабильности», которая завершилась в Москве
Андрей РЯБЦЕВ — 26.09.2009
Конференция, проходившая в минувший четверг в Москве, - довольно серьезное мероприятие: все-таки, как пишут его организаторы, оно «одобрено Президентом РФ и поддержано Советом Федерации, а Патриарх Кирилл направил участникам свое приветствие». ш люди в президиуме сидели солидные: спикер Совфеда Миронов, президент шнгушетии Евкуров, глава Совета муфтиев России Гайнутдин, мэр Лужков...

шменно столичный градоначальник и начал, говоря современным языком, жечь с трибуны.

- Мы тоже в Москве совершаем «джихад», через «не могу», - сообщил Юрий Михайлович. Зал притих, кажется, не до конца понимая, что имел в виду градоначальник и к чему он призывает. Но мэр тут же пояснил:

- Джихад - это созидание. Созидание - это тоже борьба, усилия, преодоление, которое каждый из нас должен делать в культуре, человеческом общении, бизнесе, экономике, государственном строительстве.

Лужков также сообщил, что в каждом административном округе столицы в ближайшее время появятся мусульманские культурные центры.

Мусульмане проводили мэра овациями. ш на трибуне его сменил не менее яркий оратор - глава Совета муфтиев России Равиль Гайнутдин.

- Только благодаря политической воле золотоордынских ханов началось собирание разрозненных русских княжеств вокруг Москвы, - рассказал Гайнутдин. ш процитировал историка Карамзина: - «Москва обязана своим величием хану». Это касается и России в целом, - сделал далекоидущий вывод глава Совета муфтиев.

Зал хлопал еще громче, чем Лужкову.

Есть, конечно, теория, исходя из которой монголо-татарское иго было скорее благом для Руси. Веротерпимые ханы, дескать, не дали европейцам-крестоносцам раздербанить едва зарождавшееся Русское государство. ш завоеванные Ордой пространства вполне сопоставимы с территорией будущей Российской империи - от Дальнего Востока до Карпат... Но это всего лишь теория.

А куда девать совершенно четкие исторические данные об опустошительных набегах ордынцев, сожженных дотла городах? Многие историки считают, что именно нашествие Орды отбросило Русь от европейского пути развития на столетия назад. ш вообще - хорошее дело игом ведь не назовут.

МНЕНшЕ

ПРОТшВ

Владимир ЛАВРОВ, замдиректора шнститута российской истории РАН: «Это даже комментировать как-то неудобно»

- Собирание земель вокруг Москвы началось и происходило в первую очередь благодаря выдающимся московским князьям, благодаря Русской православной церкви. Свою роль играло и географическое положение Москвы - ее отдаленность от Орды. Объединение произошло не благодаря, а вопреки воле ордынских ханов. Князья при содействии Церкви сплотились в борьбе против Золотой Орды. Это общеизвестные вещи, которые и комментировать как-то неудобно. Пускай высказывание главы Совета муфтиев России останется на его совести.

ЗА

Гейдар ДЖЕМАЛЬ, председатель шсламского комитета России: «Орда была «духовной точкой сборки» для Московии»

- Все князья - московские, рязанские, владимирские - ездили за ярлыком на княжение в Орду и вообще ходили на цыпочках перед ордынскими баскаками, не говоря уже о ханах. В XVI веке иностранцы, приезжавшие из Европы в Москву, отмечали, что она практически полностью омусульманена. До 1552 года (когда пала Казань) Орда была такой «духовной точкой сборки» для Московии. Вплоть до швана Грозного ордынец в Московии считался суперчеловеком. А европеец стал таковым только после Петра I.[/QUOTE]

http://www.kp.ru/daily/24367/551046/

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 14 травня 2010, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
"Екс-керівник української спецслужби заявляє, що розташування в Криму ФСБ є незаконним, більш того — підрозділи будь-якої іноземної спецслужби на суверенній території України загрожують нашій безпеці.

Саме Наливайченко раніше скасував практику перебування на нашій території підрозділів російської ФСБ.
«Протокол, укладений у 2000 році, згідно з яким підрозділи ФСБ перебували у Криму, ніколи не відповідав законодавству України», — заявив пан Наливайченко.
«Функції, які з 2000 по 2009 рік були покладені на офіцерів ФСБ, — зокрема протидія шпигунству на флоті і антитерористична діяльність — на суверенній українській території повинна виконувати українська спецслужба», — цитує пана Наливайченка його прес-служба.
«І найголовніше, — розповідає колишній очільник спецслужби, — російська контррозвідка на нашій території здійснювала недружні акти, в тому числі вербувальні підходи і підходи до секретоносіїв, порушуючи Кримінальний кодекс України».
Закон України «Про оперативно-розшукову діяльність» чітко визначає підрозділи, які мають право займатися такою діяльністю на території держави, і забороняє проведення її будь-якими іншими структурами або відомствами, у тому числі іноземні."
Перебування ФСБ у Криму - загроза для України

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 15 травня 2010, 09:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Після 17 травня буде у нас і ФСБ і ФСК і не тільки у Криму... ба , я навіть маю великий сумнів , що їх вже нема.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 15 травня 2010, 10:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
Після 17 травня буде у нас і ФСБ і ФСК і не тільки у Криму... ба , я навіть маю великий сумнів , що їх вже нема.


А що має бути 17 травня?! :?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 15 травня 2010, 10:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
таже ваш царь , до нашого холуя має приїхати , на п'янку...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 15 травня 2010, 11:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
таже ваш царь , до нашого холуя має приїхати , на п'янку...


І шо, уже самогонки наварили? Голубців накрутили? :)

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 15 травня 2010, 12:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
А я відки знаю ? ... він не до мене їде.... :o

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про слов'янську єдність
 Повідомлення Додано: 15 травня 2010, 15:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
yanychar написав:
Капітан написав:
таже ваш царь , до нашого холуя має приїхати , на п'янку...


І шо, уже самогонки наварили? Голубців накрутили? :)

я свиню замочив і кулемета намастив :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 12 [ 113 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB