Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 4 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 01:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Богдана пише:
Афект то не психічна та психологічна дисципліна
я напевне забагато букоф написав. Я хотів сказати, що ситуації "надмірно-надпорогового рівня навантаження" спричинені недостатньою самодисципліною (в першу чергу).
Цитата:
Богдана пише:
Логічно припустити вона буде рівномірно розподілена

за тою самою логікою можна припустити, що і розподіл відповідальності між тим, хто кинувся у море, і тим хто це припустив теж "рівномірний". Якщо взагалі такий розподіл існує.
Простіше кажучи: роблячи дурниці - ми "підставляємо" Бога.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 02:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
я напевне забагато букоф написав

У вас це добре виходить!!

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Я хотів сказати, що ситуації "надмірно-надпорогового рівня навантаження" спричинені недостатньою самодисципліною

На жаль, не завжди. Часом обставини не залежать від нас, а ми залежимо від обставин.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
за тою самою логікою можна припустити, що і розподіл відповідальності між тим, хто кинувся у море, і тим хто це припустив теж "рівномірний". Якщо взагалі такий розподіл існує.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Простіше кажучи: роблячи дурниці - ми "підставляємо" Бога.

ОТ :co:

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 05:24 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Я чомусь думаю, що ти Grindex, і сам добре знаєш.

....признатись чесно відповідь на питання я вже знав, і як вдало помітив Гомоукраїнес, воно(питання) для мене теж сумне(недавно втратив дуже мені близьку людину), крім того воно було проваковіційним і було направлено в сторону пана Pashtetа.

...важко не погодитись з коментарем пані Богданни:
"Якщо ти кидаєшся замість тієї гори в то море в стані аффекту то то воля Божа, а якщо при повній свідомості то твоя."
хоча тут знов ж таки в деяких людей може виникнути питання: "А де ваш Бог зі своєю безмірною любов"ю і милосердям дивиться, і чому допускає такі реч?і"

Хоча мене чомусь дивує чому Гомоукраїнус, так легко пропустив це повідомлення:
Цитата:
Богдана пише:
Якщо ти кидаєшся замість тієї гори в то море в стані аффекту то то воля Божа, а якщо при повній свідомості то твоя

(можливо не помітив, або не захотів трогати цієї теми) я маю на увазі висловлення Богаданни про афект і "без свідоме" і присутністьвпливдіяльність Бога в даному випадку(на мій погляд тут можна привести купу прикладів з життя в яких Бог буде по нашій логіці в проіграші, тільки тому що наша логіка - "суха" Арістотелівска логіка, з Божою не співпадають).
Більше того, про міркування "надмірно-надпорогового рівня навантаження" спричинені недостатньою самодисципліною, знов ж таки можна за нашою логікою приліпити до того що на це(самогубство) - Божа воля, і Він (Бог) значить такий поганий, що допускає все це "паскудство".
Єдине що мене зараз втішає що церква зараз поміняла свої погляди до самогубців, хоча деякі "доморощені ксьондзи" без освіти, а з наіграною набожністью і стареотипами хоронять людей без обряду(але це вже ліричне відхилення і до цієї теми не відноситься)....
хочу також віддати свій голос за вислів: роблячи дурниці - ми "підставляємо" Бога.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 17:22 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
На все Божа воля ,
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Тепер мені цікаво, чим принципово різняться "клацання по клавіатурі" і "скидання гори в море" в світлі того, що все відбувається з Божої волі?


Тим що, як цей форум свідчить про те, для натискання клавіші потрібно значно менше віри ніж пересунути наприклад воскресінецьку гору ))) .І клацнути по клавіші для людини значно легше, якщо ви зауважили )))
Божа воля питання дуже глибоке, і однієї мірки на все не прикладеш.... :bc:



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 17:29 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
"Якщо ти кидаєшся замість тієї гори в то море в стані аффекту то то воля Божа, а якщо при повній свідомості то твоя."


Стан аффекту може бути викликаний різними речами... Якщо цей стан по нашій вині, то і відповідальність на нас... Людським розумом може володіти дві сили... Але людина по своїй волі віддає себе під контроль однієї з них...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:44 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Pashtet пише:
Людським розумом може володіти дві сили... Але людина по своїй волі віддає себе під контроль однієї з них...

...тобто людина віддає себе одній із цих сил, я так зрозумів йдеться про сили добра і сили зла, або як дехто каже доброму і злому духові, якщо я помиляюсь то поправте мене. Але в такому випадку крім Божої волі і нашої, появляється ще одна, воля зла, чи я щось не так зрозумівш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 травня 2009, 02:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Grindex, ми ж з тобою приблизно одного віку. Може якось простіше? А то якось аж незручно :D

Цитата:
Grindex пише:
тільки тому що наша логіка - "суха" Арістотелівска логіка, з Божою не співпадають

Правильно, тут доцільніша діалектична логіка.


Pashtet, а з вашою логікою вибачте недалеко до логіки рослини. А як щодо особистого вибору?
А може просити в Господа не щоб гора пішла в море а самоскидів, бульдозерів, трохи вибухівки, добре обмізкувати цю справу та й самому троха попрацювати?

[QUOTE]Pastor пише:
Бог живе не небесах, а ми на землі для виконання Його цілей і планів.[/QUOTE]
То ваша особиста думка чи так трактує Посольство?

[QUOTE]Эксперименты профессора Слёзина
Хотите узнать, какие уникальные эксперименты проводит доктор биологических наук, кандидат медицинских наук, руководитель лаборатории нейропсихологии знаменитой Бехтеревки — Санкт-Петербургского психоневрологического Ншш им. В.М.БЕХТЕРЕВА — Валерий Борисович СЛЁЗшН? Тогда читайте...

В ЧЕМ СшЛА МОЛшТВЫ?
Для участия в эксперименте к нему в лабораторию приходили православные священники, католические ксендзы, последователи ислама и дзен-буддисты. Профессор Слёзин надевал на них шапочки, опутанные электродами, и просил… помолиться. Сняв десятки электроэнцефалограмм (ЭЭГ), показывающих процессы, происходящие в мозгу человека во время молитвы, ему впервые удалось зафиксировать удивительные явления.
До сих пор наука знала три основных состояния головного мозга: бодрствование, «быстрый» сон и «медленный». Опыты Слёзина обнаружили еще одно, которое можно назвать «молитвенным» бодрствованием. В этом состоянии кора мозга как будто отключается, но человек продолжает нормально воспринимать внешнюю информацию, минуя мыслительные процессы и анализ.
На ЭЭГ это выглядит так. В моменты бодрствования кора головного мозга человека генерирует альфа- и бета-ритмы биотоков с частотой от 8 до 30 Герц. Когда же обследуемые погружались в молитву, происходило замедление ритма биотоков до 3 Гц. Сохранившиеся биопотенциалы имели минимальную амплитуду, приближаясь почти к прямой линии. Такие медленные дельта-ритмы наблюдаются только у младенцев до 3-4 месяцев. То есть священники во время молитвы становились в прямом смысле как младенцы!
Помолившись, они быстро возвращались к прежнему ритму электрических импульсов коры головного мозга. Причем эти нейропсихические процессы происходили независимо от того, какую молитву и на каком языке читал священник.
— Мне кажется, — говорит В.Слёзин, — что в этом состоянии сознание начинает существовать вне тела, хотя доказать это я пока не могу.
Многим психиатрам известен труднообъяснимый феномен, когда после молитвы облегчаются душевные расстройства, сходят на нет симптомы тяжелейших заболеваний. Профессор Слёзин объясняет это так:
— «Молитвенное» бодрствование, когда мозг находится в младенческом состоянии, необходимо нам так же, как и другие состояния. Если его нет в нашей жизни, то нарушается общая гармония в организме и начинаются болезни. Недаром в Евангелии сказано: «Будьте как дети». ш вот тому объяснение. Во время молитвы нарушаются патологические связи между нейронами, человек расслабл*ется, перестает думать о болезни и, главное, избавляется от страха перед нею. шменно так верующие снимают свои тревоги, повышая тем самым свой иммунитет. Только верить и молиться надо по-настоящему, истово, от сердца, иначе лечебный эффект не получится.[/QUOTE]
:cl:


_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 травня 2009, 02:53 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Ну, и-и-и-и-и, я не знав що Ви (перепрошую, можливо вище написане повідомлення до мене на тякало на тещо б перейти на "ти") одного зі мною віку, в профайлі ніц не пише про твій вік, але то вже таке...
алем я щос ніц не зрозумів про "Правильно, тут доцільніша діалектична логіка." в мене якесь масло масляне виходить, бо для мене арістотелівска логіка і діалектика, або як ти кажеш діалектична логіка одне і теж саме, правда я можу помилятись...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 травня 2009, 05:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Богдана пише:
А може просити в Господа не щоб гора пішла в море а самоскидів, бульдозерів, трохи вибухівки, добре обмізкувати цю справу та й самому троха попрацювати?
хіба це буде чудо? :D :arrow:
Цитата:
Grindex пише:
...тобто людина віддає себе одній із цих сил
.... ....
Але в такому випадку крім Божої волі і нашої, появляється ще одна, чи я щось не так зрозумівш?

Ти, здається, трошки перемішав поняття.

Цитата:
Pashtet пише:
Стан аффекту може бути викликаний різними речами... Якщо цей стан по нашій вині, то і відповідальність на нас...

Якби існувала можливість чітко розмежувати вину на "свою" та "чужу", тоді така думка була б справедливою. Але такої можливості не існує.

Цитата:
Pashtet пише:
Тим що, як цей форум свідчить про те, для натискання клавіші потрібно [COLOR=red]значно менше віри[/COLOR] ніж пересунути наприклад воскресінецьку гору ))) .І клацнути по клавіші для людини значно легше, якщо ви зауважили )))
Божа воля питання дуже глибоке, і однієї мірки на все не прикладеш...

Значно менше віриш
Якщо для того, щоб зкинути гору в море потрібно віри з гірчичне зернятко, то скільки ж тоді потрібно віри, щоб натиснути клавішу?
Чи існує взагалі "міра" віри?
Як це взагалі може бути: "багато віри", "мало віри"?
Хіба не казав Вчитель про те, що віра, вона або є, або - нема?
Здається, справедлівіше визнати, що ми віремо в те, що на клавішу натиснути можна, і не віреио в те, що можемо зкинути гору в море.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 травня 2009, 20:10 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
...тобто людина віддає себе одній із цих сил, я так зрозумів йдеться про сили добра і сили зла, або як дехто каже доброму і злому духові, якщо я помиляюсь то поправте мене. Але в такому випадку крім Божої волі і нашої, появляється ще одна, воля зла, чи я щось не так зрозумівш?


Божа воля на все що діється під сонцем, і не тільки... Для мене є багато незрозумілого... але я зрозумів одне, ми звоїми мізками не здатні до кінця осягнути Божі рішення і хід Його думок... Ну просто процесор не в змозі.... І нікуди ми від того не дінемось... Щось розумієм ясно, щось мутно, а щось взагалі не розумієм... :bi:




Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 17 [ 165 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB