Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Тобто Толку не має ніякого, давайте закриєм "Будинок школяра", музичну школу та інші заклади, може тоді з"явиться толк...


Може й так. А може і ні. Для того аби знати істину, потрібно як мінімум зробити хоть якийсь елементарний аналіз. До сих пір такого ніким не зроблено з різних причин - від небажання і аж до зловживання.
Натомість, Ваша "заява" на кшталт "давайте закриєм" (як на мене) є не раціональною, не логічною, пустостівною і не реальною. Принамні, тому що Ви це не можете зробити (як мінімум) і не зробите (як максимум). То для чого таке писати?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
pronto пише:
Соціально-економічна катастрофа у нашій державі потребує докорінних змін, а піднята Галиною проблема це лиш другорядний наслідок(симптом) тяжкої хвороби суспільства.Бесперечно треба з чогось починати, але чи варта (алегорично) заліплювати в решеті кожну дірочку коли можна його накрити цілого ,чи варта розпорошувати сили на дрібне коли можна зробити серйознішу справу?
:bc: - сказано абсолютно правильно, як на мене.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
Ksana пише:
Як на мене то речі мало пов'язані між собою: гуртки, позакласна, позашкільна робота і т.д. та батьківське піклування.


100%

Цитата:
Ksana пише:
Будинок школяра, і музична школа, і т.д. все те повинно бути ,як додаток до сімейного виховання, а не як його заміна.
І ефективно та з віддаччею працювати, а не бути ярмом і тягарем на шиї мешканців міста і, відповідно, міського бюджету.

Цитата:
Ksana пише:
На моє тверде переконання дитині МАМУ ніхто не замінить.Ні гуртки, ні нянька, ні навіть бабуся (хоч це ще найкращий варіант), ні ті гроші,що мама присилає, щоб відкупитися від дитини.
:bc: :arrow:



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:31 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Ну і шо? Крім творчої самодіяльності та спортивних, тобто менш більш спеціалізованих - хто ще досяг яких успіхів? Хто може порівняти співвідношення ефективності роботи і результатів роботи позакласних гуртків із використаними коштами бюджетів всіх рівнів (місцевого, обласного, державного)...
А ТОЛКУш?
Чи можна ці ж слова сказати, приміром, про Молодіжний центр? Чи то інакше?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:33 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
для pronto,

... мені здається що у нас покищо бардак не мішає нам жити, але запашок вже пішов, і як що хтось не буде звертати на цей запашок уваги то будем мати досить таки сумну картину.. Розпорошувати свої сили, як Ви влучно помітили, я теж думую на дрібниці не потрібно, звичайно краще накрити решито ніж заліплювати дірочки, але щось мені підказує що в реальному житті не реально одним махом поміняти все: і що б діти заробітчан не залишались на призволяще, і що б вулиці були чистими, і ціни на товари були доступними, і що б корупцію викоринити список хто чого хоче можна продовжувати до бесконечності - на мій погляд таке не можливо за якийсь маленький період, але як що ми хочем мати це се то думаю потрібно дмати про майбутнє а діти як кажуть деякі люди це наше з вами майбутнє, і я не хотів би що б десь так років через надцять розбещене на материнських євриках чадо, в якого в голові вже закладається думка "що не я для світу, а світ для мене", було при владі, ремонтувало дороги, лікувало і виховувало моїх дітей....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 18:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 339
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Чи можна ці ж слова сказати, приміром, про Молодіжний центр? Чи то інакше?
Переконаний, шо так. І скажу більше - там непонятка із Молодіжним центром, і з Асоціацією економічного розвитку Коломийщини (АЕРК), яка його створила - все обладнанн в одну мить після того, як Федюк В.М. склав повноваження голови, а я - виконавчого директора - з балансу щезло... Це було у 2008 році. До цього трафунку я додивився недавно. Тобто, те що АЕРК купило в ряді проектів як для себе, так і для Молодіжного центру - десь поділося з балансу. Нині виконавчий директор новий - шукає з новим бухгалтером, (старий теж "склав" повноваження). Так шо таке то... Кажу про це, бо це не внутрішня справа громадської організації... Мені дивно, боляче і соромно за те, шо недогледів обладнання майже на 100 тис. дол., а фактично недогледівши - дозволив його десь переписати чи передати - так і не куда ділось і що зробили.
То про який ефект і для кого можна говорити?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 травня 2009, 19:26 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Переконаний, шо так. І скажу більше - там непонятка із Молодіжним центром, і з Асоціацією економічного розвитку Коломийщини (АЕРК), яка його створила - все обладнанн в одну мить після того, як Федюк В.М. склав повноваження голови, а я - виконавчого директора - з балансу щезло... Це було у 2008 році. До цього трафунку я додивився недавно. Тобто, те що АЕРК купило в ряді проектів як для себе, так і для Молодіжного центру - десь поділося з балансу. Нині виконавчий директор новий - шукає з новим бухгалтером, (старий теж "склав" повноваження). Так шо таке то... Кажу про це, бо це не внутрішня справа громадської організації... Мені дивно, боляче і соромно за те, шо недогледів обладнання майже на 100 тис. дол., а фактично недогледівши - дозволив його десь переписати чи передати - так і не куда ділось і що зробили.
То про який ефект і для кого можна говорити?
Ясно. Ясно те, що зовсім нічого не ясно - ну і Бог з ним...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 серпня 2009, 23:47 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Віталій Вандич , а хто керує АЕРКом зараз... :?:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Діти заробітчан в Коломиї
 Повідомлення Додано: 18 березня 2011, 16:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Діти заробітчан в Коломиї ,офіційно мають опіку БФ"КАРІТАС". Фінансують : Італія,а керують наші "отці"... .
Хочу описати певні деталі тої "опіки",відомі мені з розповідей одного з колишніх працівників даного закладу .
Є проект - план дій тієї опіки ,є виконавці - директори ,координатори ,психолог,соціальний педагог,кухарі.Окрім того,заклад відвідують і "не прості" діти з соціально не благополучних сімей ,кількість котрих перевищує кількість дітей заробітчан .Отож маємо неоднорідну групу дітей, і це великий мінус .
Наступне - працівники необізнані з даною проблематикою ,отож і допомагають ,як уміють (по великому рахунку гроші на вітер).
Повернуся до проблематики проекту - недостатня саморегуляція дітей заробітчан, котра проявляється в необдумуваному прийнятті поведінкових соц. установок ,в наслідок цього - ці діти не є покинутими чи то забутими ,основна проблема відсутність батьківської підтримки та нагляду.
Хочу перервати свої роздуми про це і озвучити те ,що усвідомив під час написання .
Важко говорити про благі наміри і проекти для дітей заробітчан ,якщо в Коломиї є подібні заробітчани (працюють в місті),а їх діти позбавлені батьківської опіки внаслідок того,що батьки за "КОПІЙКИ" працюють - заради ВИЖИВАННЯ .пЕРЕЛІК соц. неблагополучних сімей ,в даному випадку вважаю зайвим ,аби не підсилювати емоцію суму,котра проявилась під час роздумів на дану тему .Даний проект "позитивний",але він приховує ,завуальовує своєю важливістю та публічністю ,жахливі реалії бідних сімей ,а особливо тих ДІТЕЙ - чутливих до несправедливості і переповнених відчуттям покинутості .
Їх варто рятувати тільки за те ,що вони це ОЦІНЯТЬ І БУДУТЬ ВДЯЧНІ !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Діти заробітчан в Коломиї
 Повідомлення Додано: 18 березня 2011, 16:28 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
а може варто "працювати" з батьками дітей заробітчан :)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 6 [ 52 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB