Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 10 з 12 [ 117 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2009, 04:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
я взагалыто збираюсь побачити аргументи ы докази в бык виключноъ правоти Християнства


Здається, Вас більше цікавить сам процес суперечки.

Колись, в середні віки, монголи в Каракорумі періодично влаштовували філософські диспути між теологами християнами, іудеями і мусульманами.
І вельми тим тішились...Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2009, 11:11 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
Здається, Вас більше цікавить сам процес суперечки.

А форум призначений для написання певної позиції і безапеляційного її прийняття чи для обговорення і суперечок?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 березня 2009, 06:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
А форум призначений для написання певної позиції і безапеляційного її прийняття чи для обговорення і суперечок?


А також для безмежного "тішення"...Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 березня 2009, 21:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
я взагалыто збираюсь побачити аргументи ы докази в бык виключноъ правоти Християнства

Якщо збираєшься, то обов'язково побачиш. :bc:

Цитата:
КрішнА пише:
уявити можна що навить серце в анальному проході битиметься але це просто бурна фантазія а не дійсність.

Деколи, (досить часто) чиясь бурна фантазія буквально виливається в чиюсь саму реальну дійсність. Так, що пообережніше з "фантазіями" та "жартами".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 березня 2009, 13:01 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
А також для безмежного "тішення"...

то аргументи будуть якісь чи ваш єдиний аргумент "бо так "?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 березня 2009, 04:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
то аргументи будуть якісь чи ваш єдиний аргумент "бо так "?


До того ж, він повинен укладатись в рамки шкільної загальноосвітньої програми?..
Мій аргумент - то моя віра.
Що я Вам можу порадити, коли Ви до сих пір в пошуку?..

Як видно з Ваших дописів, найбільше Вам дошкуляє християнство. Чому би не спробувати "буцнути" мусульман, іудеїв?..

А тим часом:
"По мнению Радченко, верующий человек не может знать философию, в связи с этим он объяснил студентам, что обязан отказать им в проведении аттестации по предмету, если только они не станут атеистами. Преподаватель заставил покинуть аудиторию тех учащихся, которые отказались подчиниться его требованиям".
В Хабаровске преподаватель отказался обучать верующих студентов
"Согласно материалам дела, в 2007 году В.Радченко прочитал в колледже серию лекций по предмету "Основы философии". Как минимум на шести из них одновременно с обучением преподаватель настаивал, чтобы его подопечные отказались от своих религиозных убеждений".
Хабаровский учитель-атеист может сесть в тюрьму на пять лет за навязывание своих взглядов
"Вячеслав Радченко объясняет своe поведение просто. Его предмет и религиозные верования несовместимы. Только атеист в полной мере может познать науку философию. А вера в Бога лишь болезнь, от которой он должен излечить подрастающее поколение".
В Хабаровске преподаватель философии принуждал студентов отказаться от веры
"В.Радченко предъявили обвинение в нарушении равенства прав и свобод человека и гражданина, совершенного лицом с использованием своего служебного положения (ст.136 УК). Прокуратура утвердила обвинительное заключение и направила дело в шндустриальный районный суд Хабаровска. Если философа признают виновным, то по закону ему может грозить до пяти лет лишения свободы".
ХАБАРОВСК. Учитель-атеист может сесть в тюрьму на пять лет за навязывание своих взглядов
Преподавателя философии судят за угрозы верующим студентам

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 березня 2009, 18:37 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
Як видно з Ваших дописів, найбільше Вам дошкуляє християнство. Чому би не спробувати "буцнути" мусульман, іудеїв?..

мені ортодоксальний іудаїзм ще більше дошкуляє ніж Х-во бо він окрім монотеїзму містить такі неслабі елементи расизму.

А мусульман буцаю на іншому форумі..
Цитата:
yanychar пише:
Мій аргумент - то моя віра.

якшо то ваша віра то нащо балакати шо вона істина в останній інстанції і така віра най най правильніша і істинніша..
я от невіруючий але я ж не кажу шо всі навколо мають прийняти мою позицію ..

Цитата:
yanychar пише:
В Хабаровске преподаватель отказался обучать верующих студентов"Согласно материалам дела, в 2007 году В.Радченко прочитал в колледже серию лекций по предмету "Основы философии". Как минимум на шести из них одновременно с обучением преподаватель настаивал, чтобы его подопечные отказались от своих религиозных убеждений".

впаяти преподу статтю і най буває здоровий)

от тільки напару з ним ще треба єговістів і попів які також навязують свої погляди хоч і не студентам))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 березня 2009, 04:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
мені ортодоксальний іудаїзм ще більше дошкуляє ніж Х-во бо він окрім монотеїзму містить такі неслабі елементи расизму.


Якщо про юдеїв, то тут швидше бесіда про вельми вузький націоналізм, оскільки окрім євреїв не знайшлось бажаючих сповідати віру Аврама, Ісака і Якова (хозарів не будемо брати до уваги). На відміну від іудейства в ісламі і християнстві присутні сповідники практично всіх рас планети.

Цитата:
КрішнА пише:
якшо то ваша віра то нащо балакати шо вона істина в останній інстанції і така віра най най правильніша і істинніша.. я от невіруючий але я ж не кажу шо всі навколо мають прийняти мою позицію ..


І навпаки! Якщо вона не є істиною в останній інстанції і не є "най най правильніша і істинніша" - то яка ж то віра?!!
В такому випадку то, швидше, "убеждения"...

Цитата:
КрішнА пише:
впаяти преподу статтю і най буває здоровий)

от тільки напару з ним ще треба єговістів і попів які також навязують свої погляди хоч і не студентам))


Порушено кримінальну справу. Власне, до того і йде!

Може варто до "єговістів і попів" додоати ще ксьондзів, пресвітерів, муллів, лам, равинів, вихователів дитячих садків, військових інструкторів по роботі з особовим складом, вихователів колоній для неповнолітніх... і т.д.?..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 березня 2009, 13:58 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
yanychar пише:
Якщо про юдеїв, то тут швидше бесіда про вельми вузький націоналізм, оскільки окрім євреїв не знайшлось бажаючих сповідати віру Аврама, Ісака і Якова (хозарів не будемо брати до уваги). На відміну від іудейства в ісламі і християнстві присутні сповідники практично всіх рас планети

Іслам це арабський варіант Іудаїзму,з невеликими домішками Християнства..
але Іудаїзм може прийнятиі неєврей(так мені казав іудей).
Цитата:
yanychar пише:
І навпаки! Якщо вона не є істиною в останній інстанції і не є "най най правильніша і істинніша" - то яка ж то віра?!!В такому випадку то, швидше, "убеждения"...

уточнюю якщо вона для вас істина в останній інстанції це не значить шо такою вона має бути для всіх чи ліками від туберкульозу тепер діарею виліковувати треба ?
Цитата:
yanychar пише:
Може варто до "єговістів і попів" додоати ще ксьондзів, пресвітерів, муллів, лам, равинів, вихователів дитячих садків, військових інструкторів по роботі з особовим складом, вихователів колоній для неповнолітніх... і т.д.?..

всіх хто виходить за рамки констит. прав і свобод людини..навить якщо це буде Китайський Імператор.

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 березня 2009, 04:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
КрішнА пише:
Іслам це арабський варіант Іудаїзму,з невеликими домішками Християнства.. але Іудаїзм може прийнятиі неєврей(так мені казав іудей).


Цікава думка...
Мусліми за таке можуть порубати на капусту!
Іудаїзм вже якось прийняли хозари - закінчилось плачевно.

Цитата:
КрішнА пише:
уточнюю якщо вона для вас істина в останній інстанції це не значить шо такою вона має бути для всіх чи ліками від туберкульозу тепер діарею виліковувати треба ?


Які проблеми?!
То вже Ваша справа!
Однак, і я хотів би уточнити: якщо характеризуєте Всевишнього (не має значення як Його називаєте і як Він Вам уявляється) - то вже випадаєте з поняття "атеїзму"! Ви - такий же віруючий, як і люба людина в світі. Це ще одне підтвердження моєї думки, що "атеїстів" не існує.

Цитата:
КрішнА пише:
всіх хто виходить за рамки констит. прав і свобод людини..навить якщо це буде Китайський Імператор.


Само собою!
А коли ж то випхали "за рамки констит. прав і свобод людини" "попів"ш?
На рахунок т.зв. "Свідків Єгови":
"В 2004 году московская община Свидетели шеговы была лишена регистрации по решению Головинского суда г. Москвы после многолетнего судебного разбирательства[30]. Однако Свидетели и дальше собираются для изучения и открыто проповедуют.
В январе 2007 году Европейский суд по правам человека в Страсбурге удовлетворил жалобу членов группы Свидетелей шеговы из Челябинска, обязав Россию выплатить заявителям 30 тысяч евро в качестве возмещения морального ущерба и более 60 тысяч евро в качестве компенсации издержек".

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 10 з 12 [ 117 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB